Už neviem, čo robiť s našim vzťahom?! Čo bude?

fifozbs
19. mar 2020

Zdravím, (Budem písať v neurčitku, kedže sa bojim názorov...na.pohl..) s polovičkou sme spolu 2roky a 8 mesiacov. Všetko bolo krásne, ja viem, že časom sa toho množstvo znení ale...už neviem, čo mám robiť?!
Spoznali sme sa cez internet. Osoba, ktorá mi pomohla zabudnúť na ex, ma očarila svojim správaním a tým, že sme chceli obaja to isté... začiatky krásne. Odišiel som od rodičov, osamostatnil som sa, na začiatok som polovičke našiel prácu v našom meste, našiel som aj podnájom... všetko super... skoro rok sme bývali v podnájme a potom sme sa spolu rozhodli kúpiť byť. Bývame v byte pomaly rok, no poslednou dobou sa vzťah začína búrať ako domček z karát. Ako sa polovička ,,oťukala " v praci, začalo sa to meniť... asi 7 mesiacov mi už nepovie nič pekné, neobijme ma, keď sa snažím o pusu, vyhýba sa alebo keď už, tak akoby domutene... začal som upadat na psychike, každý deň som bol bez nálady... dlhší čas sme SPOLU ani nespali, stále si nosí telefón so sebou, vraj prehnane ž,iarlim, že mam iba zlú náladu, že nechce ma nechať, ale vraj už nevládze... má kamaráta, ktorému kedysi nebolo možné prísť na meno a zrazu bum už je skvelý..je zadany ale mám divný pocit... viacerí mi hovorili, aby som sa rozišiel, no ja nechcem prísť o osobu, s ktorou sme budovali 2r, kúpili byt...
No jeden večer (piatok 13.3.), sme sa pohádali tak, že som si zbalil veci a odišiel... po čase som sa vrátil, kedže osoba išla za mnou a povedal mi, že ešte raz ,tak už ma nechá ísť, že je už pripravený na to,že aj keď ma miluje odíde...
Ospravedlnil som sa, no stále ma to trápi... napísal som bratovi (polovic. Kolegovi), že či je alebo nie je... tvrdí, že nie je g... 100%h, tak potom neviem...
Kolega napísal polovičke, že som je^^uty...a odpoveď: citujem: ,,Ja viem, že je prij^^^ny "... cítim sa ako handra... možno sa v tom niekto nájde a napíše mi nejakú radu.
Som žiarlivý? Hlúpy? Prij^^^ny? Chcem len úprimnosť, pochopenie a lásku :( sorry za dlhý text, no už nevládzem.... 😥😥
P.S." hlúpe odpovede napíšte ďakujem za váš čas a odpovede... :( som na dne, 4 dni poriadne nejem a revem...

syslik81
19. mar 2020

chces nieco co uz nieje.. ak by ta milovala nenapisala by ze si j..ty ... nechaj sa vyplatit z bytu a odid s hrdostou ... nenechaj jej nic a bud rad ze tam niesu deti ... otukas sa a najdes dalsiu lasku taku co si ta bude vazit a aj ty ju

lenkakravcova
19. mar 2020

@syslik81 Ja som z toho pochopila, ze je homosexual. 🤔

mirka_a_hrasok
19. mar 2020

@lenkakravcova to som pochopila aj ja, len som nepochopila, kam toto speje, toto je vztah, ktory by sa mohol len zhorsovat, neviem akoby som fungovala s niekym, kto sa takto dokaze vyjadrovat o niekom koho ma/mal rad

blunka
19. mar 2020

Ja som z takto napisanej capiny nepochopila uplne nic, ani len co sa pytas.

veronikaszabova
19. mar 2020
taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leuchtturm
19. mar 2020

Nepochopila som uplne nic, ale na co sa trapit v neperspektivnom vztahu? To je ako spajanie nasilu dvoch dielikov puzzle, ktore k sebe nepasuju.Na svete je predsa tolko chlapov….

orangiiina
19. mar 2020

@fifozbs tiež som sa v tom trosku stratila :( A nebudeš príliš žiarlivý? Neuhanas svojho partnera trosku (každý má právo na lásku, neriešim, či si inak orientovaný). Mne príde, že si asi trosku ziarlivejsi a robia ti vrásky jeho kolega. Ak ta nechce opustiť, ale je unavený, niečo možno robíš zle. Skús nad tým porozmýšlať a porozprávajte sa poriadne. Sadnite si k tomu 🙂

miiriaam
19. mar 2020

@fifozbs wtf?? Ja nechapem o co ide ved tam su same vypipaniny a ja nvm co si domysliet .. ? O co tu ide v tomto pribehu?

jaskolka
19. mar 2020

Ja som pochopila asi to, že on je gay, a žiarli na partnera, ktorý asi nie je úplne gay, a nemá už ani záujem byť s autorom v nejakom vzťahu. Výsledok je, že načo vôbec majú spolu tvoriť "pár" keď očividne je záujem jednostranný. Kvôli bytu? No to už je len dôvod. Autor, moja rada je asi taká, že prestaň sa ľutovať, prestaň revat, predajte byt, a choďte od seba. Ak som teda správne pochopila z vyššie uvedenej hatlaniny

marseillefan
19. mar 2020

Pozri, v prvom rade si uvedom, že je úplne jedno, či je frajerov kolega gej alebo nie... vzťah je medzi tebou a tvojím partnerom. A tam je problém - ani ťa neobjíme, ani ti nedá pusu, ani sex spolu nemáte. Možno má milenca a možno nie... ale v čom bude rozdiel? Ak ti je verný a s kolegom nič nemá, ako to mení situáciu? Veď problém je v tom, že už z jeho strany necítiš lásku. To je alfa a omega všetkého a na základe toho treba, aby si prijal rozhodnutie...

deti95060810
19. mar 2020

3/4 som pochopila a potom od 13.3 je to napísané veľmi nezrozumiteľne...raz som mala pocit že to píše chlap, potom tam sa mi plietli 2 chlapi....Nepochopila som text a tak ti neviem ani poradiť...

moonlight1210
19. mar 2020

Pisat v neurcitku znamena pisat vsetky slovesa s koncovkou “ť”.
Ty chces zachovat neutralitu.
To pre poriadok.
(Inak som zacala citat, lebo som bola fakt zvedava, ako dosiahnes text, aby boli vsetky slovesa v neurcitku.)

Na druhej strane inak reaguju muzi a inak zeny.
Rovnaka situacia, ine riesenie.
Ked pises gulas pohlavi, gulas rád aj dostanes.
Vyber si potom sam/a.

Kazdopadne z napisaneho vyplyva aspon to, ze vas vztah je pod kytickami uz cca pol roka, len si to nechces stale pripustit.
Zvysok na to nema vplyv. Je jedno, kto z vas je kto.

Ale ak tolko reves a nejes, si najskor zena. Ak chlap, chapem tvoju frajerku, ze sa obzrela inde. Precitlively chlap je zaujimavy na zaciatku. Potom je to na ostaru.

retatka
19. mar 2020

Bože to čo je za nezmysel 🤦‍♀️
Prosím tá založ ešte raz tému a nepíš láskavo v neurcitkoch .Ak sa hanbis nápis ako ANONYM.Toto je jeden chaos ,ako ti majú ľudia poradiť ?

h2
19. mar 2020

@moonlight1210 Je to chlap. A nemá frajerku, ale frajera.

fifozbs
autor
19. mar 2020

@marseillefan ďakujem

moonlight1210
20. mar 2020

@h2 hej. Uz som si precitala jeho dalsiu temu. Tu to vyzeralo na zenu, alebo moc citliveho chlapa.