Striedavka pre dieťa do roka a starostlivosť oboch rodičov

alexia27
21. jún 2014

S manželom sa budeme rozvádzať a chcem s informovat ake mate skusenosti.Manžel od nas odišiel,a chce striedavu starostlivost avšak dieta ma 11 mesiacov odmalička lipne namna staram sa onho vyhradne ja,som s nim cele dni,varim mu,kupem ho,uspavam,hram sa s nim vyhradne všetko robim ja ,zabezpečujem mu všetko čo potrebuje,trvaly pobyt ma u mojich rodičov ako aj ja.Najnovšie ma on silne reči že si maleho vezme a podobne....vyhražky a mam strach že si hocičo aj povymyšla na súde.Zo synom chcem ist byvat k rodičom neviete ako sa upravuje styk otca s dietatom v takomto pripade ?malemu niečo aj kupi ked potrebuje no nie vždy a to sa musim prosit.Som bezradna pretože mam strach o svoje dieťa a bojim sa aby mi ho nevzal.

alexia27
autor
25. jún 2014

@tilda dakujem ti velmi,máš pravdu teraz je to čerstve a prvoradý je moj synček a to že mi ho zverili no neviem ako to bude prebiehat ked sa odvola povymyšla si veci a čo to male výživne zatial?neviem o tom nič ako to chodi,momentalne som v prenajatom byte z malym sama a na blizku mam chvalabohu rodičov ku ktorým sa budem stahovat koncom jula alebo aj skor,je to ťažke no nechce sa mi veriť že je to taky špinavec,nezaujima ho vobec či maly ma čo potrebuje vobec nič,,,časom ked sa s toho dostanem budem všetko vnimat inak,a poviem si že dobre čo sa stalo,len aby aj syna časom nenahovaral proti mne,ako povedal spravi všetko aby mi ho zobral,,,,je to strach obavy a aj na urade mi dodavaju silu povzbudenie nech s nenecham zastrašovat no je to dost vyčerpavajuce,,,,aky sviniar sa z neho vyklul teraz pojde aj z jeho materu a drbnutu sestru len proti mne ,je schopny si vymysliet čokolvek,,,len aby mi ubližil cez maleho,je to krute že aj takyto može byt život a aj tymto si musia ludia prechadzat

tilda
25. jún 2014

@alexia27 tu nejde z jeho strany o syna, ale o teba ... napisala som IP 🙂

papierovazita
25. jún 2014

@alexia27
@tilda
viete baby, je to vzdy take jednostranne a netreba do toho vtahovat emocie, ale to sa proste neda. sama alexia27 si tu pisala, ze ste si vymienali emaily, kde si mu raz pisala aby sa vratil a potom skaredosti alebo teraz o jeho "materi a drbnutej sestre", takze si priznajme, pravda je niekde v strede vzdy. on je teraz pre teba ten najvacsi "xxxx", ale aj my zeny vieme byt poriadne zakerne - sorry za uprimnost. pokial mas take male dietatko, sud by spravil neskutocnu hlupost ak by dovolil striedavku. to proste nie je pripustne. priprav sa vsak, ze na sude sa vytahuju naozaj poriadne spinavosti a obaja, podotykam obaja, budete vytahovat na seba take veci, ktore by ste nikdy na seba nevytiahli. dietatko bude vzdy trpiet, pretoze jeden a druhy budete chciet vytvorit vlastnu cestu a v kutiku duse sa cez dietatko mstit navzajom sami sebe. hold, toto je realita vacsiny rozvodov. drzim palce