• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Akú školskú tašku pre prváčika?

31. decembra 2016 
Pre prvákov sú vhodné ergonomicky alebo anatomicky tvarované školské tašky - na prvej fotke. Keď prváčik je nižší a menší tak odporúčame školskú tašku Belmil - na druhej fotke.
8. júl 2014 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
8. júl 2014 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je vela skolskych tasiek ktore sa medzi sebou porovnavat daju, avsak skolske tasky ERGOBAG konkurenciu nemaju ! ak uvazujete nad nekompromisnym riesenim - tak ERGOBAG je prave pre vas !
28. aug 2014 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martinake Ahoj, viem, že to bolo už pred časom (pár rôčkami), ale čítala som, že sa vám páčila step by step taška od hama... aku ste nakoniec vybrali a boli ste spokojní? Taška sa mi páči- na nete.. no nemám ju kde okukať osobne :wink: Dik za názor a čas :slight_smile:
23. nov 2014 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daanka85 ahoj, ja som objednala Hama - tú Lego police set. Dnes dorazila, je super. Som spokojná.
19. jan 2015 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U mna jednoznacne Topgal :relaxed:
19. jan 2015 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@activeone tato školská taška ma zaujala, ale odrádza ma materiál školskej tašky, Sú použité tkaniny vyrobené z recykláže (PET fľaše), aj keď v popise píšu že materiály na batohoch Ergobag neobsahujú toxická zmäkčovadlá (ftaláty) alebo Paks (polycyklické aromatické uhľovodíky). Certifikácia materiálov sú pravidelne kontrolované na základe osobného kontaktu s dodávateľmi, ktorí dokladajú potvrdenie a certifikačné listiny nezávislých skúšobných ústavov, AKO BY SOM SA DOSTALA K TÝM CERTIFIkÁTOM?

Maminky, školské tašky ako Topgal, Belmil, Herlitz, Emipo sú z čoho vyrobené? Nikde som sa to nedočítala, myslíte že sú uplne top nezávadných materiálov?
20. jan 2015 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.topgal.sk/tasky-a-batohy/skolske-tasky/chi-701/b---white/ dnes prišla pre moju budúcu prváčku.... hádam budeme spokojné...
23. jan 2015 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deximix nema zbytocne vela priecinkov pre prvaka? pozeram, ze je az trojkomorova....
23. jan 2015 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Topgal - neznicitelna. Najskor som tomu velmi neverila, ked mi to kamoska tvrdila, no teraz po 3 rokoch mozem potvrdit. Ziadne poskodenie, odretie ani pokazene zipsy. A verte mi moj syn ju teda vobec nesetri.
23. jan 2015 o 19:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@activeone prosim vas pri tom 6 dielnom sete ergobag si viem vybrat tie klipiky ze aku sadu chcem ... da sa tato taska u vas i vyskusat .... mam drobného synceka a potrebujem vediet ako mu taska sedi .... dakujem za info
23. jan 2015 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@Janna_1 Janka - Ergobag je exkluzivna nemecka znacka a kvality materialov a spracovania sa naozaj nemusite obavat. Ergobag pouziva v nemecku a svajciarsku vacsina deti. Certifikaty su potrebne dokladat uz pri dovoze a su sucastou colneho konania, vystavuju sa na kazdu vyrobnu varku samostatne. V pripade ze potrebujete vidiet konkretne test reporty, mozete sa priamo obratit na team ergobag - info@ergobag.de

@maznacik007 Pri Ergobag 6 dielnom sete je sada klipikov priamo dana pre dany farebny dizajn tasky, je vsak mozne dokupit akukolvek sadu a vymenit si ich. Kamennu predajnu neprevadzkujeme ale je mozne sa dohodnut a tasku osobne vyskusat.
24. jan 2015 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maznacik007 myslím ze sa naozaj nie je čoho báť ! Ergobag vyhral vďaka látkam z recyklovaných PET flaší Eco Award - Papershow 2015 v Belgicku.
https://www.facebook.com/ergobag/posts/573232362811837:0
25. jan 2015 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@activeone bat sa nebojim len ju chcem synovi vyskusat ... on ma poruchu rastu ... ma 6.5 roka /dali sme odklad/ a ma 110 cm a 15,5 kg... proste musi mu ta taska sediet na pleciach a tak celkovo... :wink: zatial mam ergobag ako cislo 1 vo vybere
25. jan 2015 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten prispevok mal byt pre Jannka_1 - staci sa ozvat, cez spravu, email, telefonicky... dohodneme sa. iste je ze lahsia taska ako ergobag sa bude zhanat tazko
25. jan 2015 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. feb 2015 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deximix ahoj, prosim Ta, nie je ta taska moc biela? Mne sa paci, len sa bojim toho, ze je biela. Aby ju dcerka nemala hned spinavu :( dakujem :slight_smile:
1. feb 2015 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pre mensie deticky odporucam tasku Herlitz mini:

http://www.berinjela-shop.sk/kategoria/skolske-a-kancelarske-potreby/skolske-tasky-puzdra-peracniky/skolske-tasky-batohy-kolekcia-2014/herlitz-skolska-taska-mini-2014/herlitz-skolska-taska-mini-auto/

my ju mame a som velmi spokojna, je lahucka a pre mensie deticky akurat na chrbatik. zmesti sa tam vsetko co potrebuje prvak, druhak.
1. feb 2015 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mňa čo najlahšiu , lebo ja som piatačka a moja taška má aj bez učebníc a zošitov má cca 3 kg a je to fakt veľká nevíhoda :slight_smile: :unamused:
1. feb 2015 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwanusa moja ma tento tip tašky a je super..je dfkbna a túto tašku hravo unesie.. odporúčam... :slight_smile:
1. feb 2015 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Syna mam prvaka a tazku som zvolila Belmil,spokojnost maximalna.velkostou aj vahou je super.porovnatelna s kamaratovou herlitz.
1. feb 2015 o 18:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.topgal.sk/skolske-sety/set-034/a---black/ máme túto -celý set a keď bude malá prváčka, kúpim jej tiež Topgal, dobre sedí a vynosí až do tretej triedy. Pekne mu rozdelím kde má veci do školy, na krúžok, desiatu, peračník, kľúčik od skrinky, nemá to hodené v jednom "pytli" a rýchlo nájde.
1. feb 2015 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme kupili tasku pred nedavnom, chcela som pokukat, posondovat aj v akcii, ked je momentalne mimo sezony, lebo v septembri budeme mat prvacika. Moj otec, ( dedo ) sa unahlil namiesto toho, aby pozrel ceny a konkretny obchod ktory som chcela, tak prisiel aj s taskou :grinning: :grinning: :grinning: . Kupil tasku sice peknu, ale so zlym zapinanim, takze som musela do papiernictva, tasku som musela vymenit, lebo predavacka nebola ochotna vratit peniaze, kupili sme STIL - cesky vyrobca, cena okolo 54e, na to, ze bol januar, taska draha :unamused: .
Ale je pekna, ma vyborne vystuzeny chrbat, vo vnutri je dobre riesena, na predu je vrecko so zapinanim - so zipsom, napr na desiatu a cela sa zatvara s "klipsnou "- prackou, klas. tvaru, ako bol niekedy aj s odrazkou, cize, ked sa cela zapne, nenaprsi do nej!
Peracnik bol kupovany zvlast, taska samostatne, a ten je krasny, uplne jednoduchy, hnedy, mensestrovy, na predu je z vrecoviny vypracovany macik, lacny asi za 3,50e, ale nie je gycovy, nie je leskly, ligotavy, tie dnesne veci su velmi precackane, kazdy si ich vsimne a ja moc take veci nemam rada.
Krasna to vec kupovat pre prvaka tasku a pod. veci, len kopu peniazkov na to treba :wink: LOVU ZDAR :grinning:
1. feb 2015 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@k_a_j_k_a Tak biela je dosť, uvidím... budem ju asi ručne čistiť, žlčové mydlo je super vec
1. feb 2015 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
my máme tašku, ktorá má na spodku plastové nožičky a už nespočetkrát som blahorečila výrobcovi, že ich tam dal... lebo keď deti sú z družiny vonku, dávajú si tašky na dvore rovno na zem a vďaka tým nožičkám sa taška neprevráti a neušpinila sa zdola za rok a pol vôbec
má aj kopec reflexných prvkov a je ľahučká, má pevnú vystuženú chrbtovú časť, napriek tomu je pomerne ľahučká, proste je skvelá http://www.skolske-tasky.sk/23199-Skolni-batoh-STIL-Blue-Bike-J1520657.html
1. feb 2015 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nemezys my sme tuto tasku skusali v obchode. Dcere, nemyslim Spidermana :grinning: , iny motiv. Je chuda-dcera, dobre jej sedela, nebola velka a ani tazka. ALE co nam najviac prekazalo bolo, ze nestala na zemi sama, stale padala dopredu a najvacsi problem vidim v tej "prehadzovacke" co je na vrchu tasky, ako keby strieska. nevedela si sama tasku otvorit. Jednou rukou musela drzat tu striesku a druhou sa jej zips zasekaval, ked tu striesku pustila, nemohla zas odzipsovat, lebo je zavadzala. A ked sa ma tak zakazdym s tou taskou trapit, tak amen. :slight_smile:
1. feb 2015 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lahku, menej priehradok (nech si sikovno vsetko najde), max dvojkomorovu, vrecusko na flasku s vodou, ktore drzi, pokial mozno velkostou situ na konkretny chrbatik (Vyskusat) a dobre je mat tie popruhy tak site, aby od pliecok mierne zahybali k prsiam....deti maju utle pliecka...., nech dobre stoji na zemi a zaroven pevne usko, priestrannejsie, aby sa dobre zavesila na lavicu, ortopedicka opora chrbta je skor marketingovy tah, nakolko najviac ju aj tak nosi mamicka s ockom
a ak sa na to nezlozi cela trieda, dobre je dietatku riesit aj tasku na zaviazanie na lavicu, take vrecko, do ktoreho si da veci, ktore nutne nepotrebuje mat doma, bude nosit lahsie veci v tej taske do druzin, ktora je vacsinou na inom poschodi mimo triedy...
ratajte s tym, ze tato taska ma zivotnost tak max rok, dva, takze zase vkladat do nej tazky majlant je uplna hovadina
1. feb 2015 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@david93 ta vyzera vynikajuco
1. feb 2015 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@david93 uf, beriem spet, preklapacky su pre prvacence naozaj velmi nesikovne
1. feb 2015 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím, my sme mali tašku Stil, pretože syn bol chudá kostrnka. Taška nemá ani 1 kg, takže sa fajn nosila, praktická, tvarovaná, Ak by mal niekto záujem máme po synovy na predaj túto:
http://www.modrykonik.sk/market/skolkari-a-skolaci-potreby-pomocky/07ze/skolska-taska-pre-prvacika/
1. feb 2015 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok