• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Akú školskú tašku pre prváčika?

16. februára 2017 
pre obe deti sme extra zo SK do DE prinielsli Topgal ( aj ked v DE mame velky vyber).. ani na minute sme to rozhodnutie neolutovali... dcere vydrzala sk. taksa 4 roky, teraz do piatej dostane novy ruksak pre "pubertakov" ( jasne ze tiez topgal)... a tasku posunieme dalej na charitu lebo je este stale v super stave ( nic nie je znicene, nic sa nepara atd)... syn pojde do 2. triedy a cerstvo vyprata taska z 1. triedy uz je pripravena v izbe .. :slight_smile:
23. aug 2016 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alab12 Prosím vás za kolko ju predávate kde ste do kúpili doplnky?Dakujem
26. aug 2016 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nedockava4 dobrý deň,predavam ju za 68€,ak by ste ju zobrali môžeme sa dohodnúť na poštovnom.Doplnky sa dajú dokúpiť v papiernictve,alebo na internete.Taska je nová s visačkou.Je veľmi kvalitná a určite ju odporúčam
26. aug 2016 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, byvaju niekedy zlavy na tasky, aktovky v topgal, alebo belmil?
31. dec 2016 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My máme topgalky a jednu still. Som spokojná. Vyberali si deti, takú ktorá sa im páčila, ale len s týchto značiek. Hľadala som ľahké a spoľahlivé.
31. dec 2016 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@activeone dobrý deň, môžem poprosiť váhu tašky pre prváka? Ďakujem.
6. feb o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Napr. Topgal majú cca. 900g.
7. feb o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ergobag ma hmotnost nieco okolo 1 kg.
16. feb o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@activeone Dakujem, niekedy v juni sa ozvem,chcela by som ju dcerke vyskusat.sme z okolia Tn.
16. feb o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “predaj nepatrí do fóra”
17. feb o 06:55 • alab12
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok