Akú školskú tašku pre prváčika?

zuzinr
5. apr 2009

Maminky, kt. máte už prváčikov za sebou, neviete mi poradiť aká je dobrá školská taška pre prváčika? Čo je dobré aby taška mala, naopak čo je úplne zbytočné, lebo tích tašiek je na trhu dosť a už som sa po nejakej pozerala pre syna, ale neviem ako to teraz v škole chodí, čo si treba na taškách všímať, okrem toho aby mala pevný chrbátik. Pokiaľ by ste vedeli aj nejakých výrobcov alebo značky šk. tašiek, dajte pls vedieť.

katka0123
6. sep 2018

@meja3 dakujem za tip! Len ja ny som chcela set. Lebo tie maju moznost bocnych vreciek.

meja3
8. sep 2018

@katka0123 vcera sme boli ergobag pozriet nazivo a tie tasky zo setu nemaju bocne vrecka, len zipsy, kde sa daju pripevnit take reflexne "navleky" ale to je len pre estetiku, nie je to ulozny priestor...

katka0123
8. sep 2018

@meja3 maju take male, je tam zips pozdlz chrbta. A daju sa pripnut nie len reflexne navleky, ale uz su aj reflexne s bocnymi vreckami. 😉 Aky mas dojem na zivo? Stoji za tie peniaze?

meja3
8. sep 2018

@katka0123 nazivo vyzera rovnako, ako podla obrazkov, rovnaky material, ako som si predstavovala, ten sa mi paci a je lahucka. Trosku som mala problem otvorit ten hlavny priestor, neslo mi to s tym magnetom lahko, mozno to chce prax. Pozerala som na youtube ako vyzeraju tie male vrecka, myslim, ze ich ozeliem, nechce sa mi platit cely set, ked potrebujeme len tasku, mam pocit, ze tie ostatne doplnky su trosku predrazene.

katka0123
9. sep 2018

@meja3 vdaka za odpoved. Ten uzaver je asi o cviku.

trnci
13. feb 2019

Dobry den. Ja som kupila tento do 1.roc. Len na batohu bola plachetnica. Velmi vdacny batoh . Neznicitelny. Prakticke vrecka. Prene vie,,kde co ma. Po oprani ako novy. Ma ho stvrty rok.
ttps://m.heureka.sk/skolske-batohy/bagmaster-galaxy-7-f-modra-cierna-siva-17-l/