Kto mi pomôže vysvetliť tento hrozný sen?

sedem7
20. mar 2013

poradi niekto,.?asi pred 4dnami som mala hrozni sen,strasidelni-- stale na ten sen mylim, a strasi ma.. Mam 4rocnu dcerku.. videla som ju utopenu vo vani plnej vody, lezala tam v satach a ked som ju vybrala von, bola naha a mensia ako ked mala 2r,, A vtom dome bola v kazdej izbe vana s vodou.vtom case som bola v druhej izbe s cudzim muzom.. co realne sa to stat nemoze..divne je to, ze vtej izbe kde som nasla moju malu spal moj otec a o nicom nevedel..kto mi pomoze vysvetlit tento sen??
Ja som ak vytiahla moju malu z vane,moment.som sa zobudila a zobrala som moju na ruky..ona kludne spinkala...

mummy01
20. mar 2013

@sedem7 ak ta voda vo vani bola cista tak je to pozitivny sen

cairka
20. mar 2013

@sedem7 , vysvetliť neviem, ale neuveríš, ale v noci z nedele na pondelok sa aj mne sníval sen, v ktorom sa mi menšia topila , ale v jazere a ja som sa ju snažila zachrániť, ale neúspešne 🤐 Teda zrejme, lebo som sa zobudila, keď som tak nejak cítila, že už nepomôžem jej, ani sebe (som sa topila tiež) ... Tiež ma to vystrašilo, aj preto, že mne sa nezvyknú sny snívať vôbec.

hexena
20. mar 2013

mne sa tiez minule snival podobny sen, dala som mladsieho syna kupat do vane, len som odbehla daco pohladat nejaky papier, ale som sa nejako pozabudla, a potom ze jezismarja vsak Marecek je vo vani, ja som na neho zabudla, utekam do kupelne a on uz utopeny 😔 strasne, este ze to bol len sen ☹

awalancha3
20. mar 2013

dievcata................to aby sa clovek bal ist spat, alebo v lete kupat, ci to nebola vystraha

fadda
20. mar 2013

Ten sen,nieje vystraha.Je to podvedomie.Vecne rastuci starch o nase ratolesti. Kazdy den predsa davame pozor aby sa im nic nestalo,A kedze v telke,ci novinach clovek nenajde nic pozityvne,NASA mysel si to neskor premietne po svojom v takomto desnom sne..Nic neboj,,hlavne ziadnu panyku..

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fadda
20. mar 2013

Ja ked som bola tehotna,casto sa mi snivalo o tom ako upratujem a svoje male dietatko strcim do dakeho suflika a nemozem ho najst .Som sa budila s placom ze urcite budem zla matka.

vejula
20. mar 2013

@sedem7 podla mna to neznamená nič. Väčšina snou neznamená nič, je to zhluk tvojich podvedomých strachov, zažitkov z minulosti a fantazie.. Ale chapem, že taky sen nieej nič prijemne, no nepripisovala by som mu žiaden vyznam

bianka234
20. mar 2013

aj ja chcem výklad, tiež zhruba 4 dni dozadu môj sen : hladkám Mňahončáka, lebo bol ožratý a chcela som nech rýchlo zaspí aby si oddýchol a aby sa mohol vrátiť na nakrúcanie Búrlivého vína. 😀
z toho som mala dobrú náladu ráno, ale dalsia noc: do palca sa mi zahryzla čierna besná mačka, trpela som ako kôň nevedela som si ju z ruky dať dole, revala som na môjho muža nech mi pomôže a on že počkaj zachvílu vykašlal sa na mňa
a ešte v tú noc: bola som s autom na cintoríne a dokončovala som tam zákusok 😕 neviem prečo ale tak to bolo a za chrbtom som cítila pohlad, obzrela som sa a vedela som že ten chlap mi chce ublížiť mal strašný pohľad, tvárila som sa že pohoda, rýchlo som rozotrela krém a zabuchla všetky dvere a ešte akože sa nebojím som mu zakričala že idem dať na ten zákusok jablká a donesiem mu.
ja sa snov nebojím ale toto bol taký intenzívny pocit strachu že som bola z toho celý deň vydesená

vejula
20. mar 2013

@bianka234 mna ked chce v sne niekto zabiť, že ma prenasleduje, tak už popredu viem, že mu neutečiem. PRoste ten vrah akoby mi čital myšlienky vžy v tom sne a ja to podvedome viem. Ale aj tak utekam, napriek tomu, že viem, že je to vopred preahraty boj

bianka234
20. mar 2013

jaj a ešte deň potom že mi vypadol zub, tak toto moja mama zabila že ježiši volakto zomrie, no volakto určite, ale u nás nie

vejula
20. mar 2013

@bianka234 mne sa zas často snivalo, že som si začala zuby jeden po druhom vyťahovať až mi v ustach neostalo nič. Fuj, hnusny pocit

bianka234
20. mar 2013

@vejula ja mávam také obdobia keď mám sny že potrebujem pre niekým utekať alebo niečo stihnúť proste utekať tak utekám namieste a lapam po dychu, alebo keď chcem Viekomu z chuti prilepiť tak sa rozbehnem a normálne tú .acku nedokážem dať, taká sa vždy nasratá zobudím

vejula
20. mar 2013

@bianka234 😀 😀 hej to poznam, alebo chcem kričať o pomoc a nedokažem zo seba vydať ani hlasku 😅

miskap2111
20. mar 2013

@sedem7 mne sa sníva s vodou, keď som preťažená, alebo mám veľa starostí.

danadany
20. mar 2013

@sedem7 ja na sny verím, raz sa mi snívalo že ma uhryzol had, predtým som mu hodila na zem 7 kúskov jedla a potom ma uhrazol, za 7 dní zomrel starý otec
dávaj na malú pozor lebo topiť sa vo vani nie je dobré znamenie ale otec znamená mať šťastie, dom že ti niekto pomôže vťažkej chvíli ... tak si to pospájaj dokopy

bianka234
20. mar 2013

a zaujímavé že po smrti môjho otca o pár mesiacov sa nám 4 z rodiny v tú istú noc snívalo s nim, určite majú sny svoj význam, ale presne ako hore píše niektorá že čo zažijeme počujeme to sa premieta
v inom sne som držala za ruku môjho mrtveho otca a jeho mrtvu mamu a obidvaja mali také hebké ruky ako bábatká mávajú bolo to príjemné cítila som veľkú lásku a silu

sedem7
autor
20. mar 2013

@danadany .. no ja som videla moju malu vo vani utopenu..pekne lezala dole vo vani.....mam strach..alebo su to zbytocne stresy okolo toho sna,?

lujza123
21. mar 2013

hmmm mne sa v zime , asi tak v strede decembra snivalo o mojej malej, ze ju drzim na rukach, bola strasne bleda a zoslabnuta, nemohla ani stat a len sa tak na mna smutne pozeralaa ja som bola uplne zufala lebo som jej nevedela pomoct....potom prisli vianocne sviatky, bola u jej otca (mojho ex) a trochu viac dni nez normalne byva...a neskutocne mi chybala tie dni, bolo mi za nou velmi smutno, vtedy som si spomenula ten sen..zrejme ten sen signalizoval to odlucenie a smutok

ivett1
21. mar 2013

@sedem7 ahoj, pozri IP😉

gubcikova
21. mar 2013

baby mne sa dnes sníval taký reálny sen no hrôza.moja mama je teda 6rokov mrtva a s bývalím priateľom som neni 6 a pol roka.a včera sa mi sníval sen,že mamina žila,ale proste žila s iným menom,že preto že nás už nechcela a chcela žiť pokojným životom a preto bolo divadlo že akože zomrela.videla som ju v sne a v tom sne bol aj bývalí priateľ,ktorý mal s mojom mamou kontakt a bývali vedľa seba.bývalí priateľ jazdil na motorke.ja som stála pred ich domom a on tam zastal a pozeral sa na mňa.ja som sa otočila a odišla som,on ma dobehol a šli sme si sadnúť do kaviarne.chytil ma za ruku a stále mi chcel v tom sne niečo dôležité povedať(akoby odkaz od mami) a ked už mi to šiel povedať,striasla ma veľká zima a ja som sa zobudila.ked som opäť zaspala vrátilo ma to do toho sna no už som sa nedozvedela čo mi chcel povedať.neviem ako si mám brať tento sen a dokonca som si dnes písala s ním a jemu sa snívalo niečo o motorke(pritom motorkár neni)nepamätá si sen,len tú motorku

angelaa214
22. mar 2013

kto poradi-vysvetli??
dnes som mala sen,s mojim byvalym, ze sme sa stahovali.. ze sme byvali v hroznom dome, ked sme boli vystahovani,tak stoho domu mi isiel mraz po tele..novy dom do kt. sme sa mali nastahovat,som nevidela..a nevidea som ani mojho ex..

lanczi
23. mar 2013

@angelaa214 Domy budovy v sne predstavuju nase vlastne telo..podla toho v akom steve vidis dom v takom stave mas aj leto svoje zdravie.

zuzkat1
29. mar 2013

Jej aka tema🙂 mne sa uz tiez snivalo ze s malou je zle... Ale bol to len sen...
Inak mne sa v 99% sniva ze ma dakto prenasleduje, furt pred niekym utekam a casto som na cintorine.. mavam akcne a strasidelne a temne sny... Ale ja ich mam rada (pokial je s malou vsetko ok...ona tam nezvykne byt) je to ako film ...

ssisska
29. mar 2013

Su to typicke uzkostne sny matky ,ktora sa zbytocne boji a strachuje o svoje dieta.Tieto sny su velmi caste,lebo ktora matka sa prirodzene neboji o svoje dieta.Tie sny o prenasledovani znamenaju uzkostny sen a skryte strachy pred vlastnym zlyhanim,ze nieco nezvladnes,naznacuje nizsie sebavedomie a pocit ,zeTa vysmeju alebo budu ini nadmerne kritizovat.

shumacher
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denisa001002
6. jún 2017

Ahojte mamičky...chcela by som sa takto s odstupom casu spytat ci sa vam po tychto snoch nieco neskor stalo alebo to naozaj nic zle neznamenalo a netreba sa obavat pretoze aj ja som mala dnes zly sen so svojou dcerkou ze sa utopila a dost ma to vydesilo ☹

shumacher
6. jún 2017

Skúste na FB Janette klemanova ona vie sny vykladať

stenlynek
24. aug 2021

@sedem7 prosím vás znacil niečo ten sen? Stalo sa niečo?

stenlynek
24. aug 2021

@hexena aj znacil niečo ten sen prosím vás?