Ktoré mesto vybrať na život: Senec, Pezinok alebo Bratislava?
Dobrý večer, už dlhšie premýšlam ktore mesto si vybrať a nazor od ľudí ktory tam žijú. Poprípade ktore by ste odporucili v tejto blizkosti
Senec
Pezinok
Bratislava
Senec mám rada bola som 10 mesiacov u sestry len teraz nejako niesme v kontakte ( je to na dlho) nebola som tam dlhsi čas a čo čítam veľa ľudí nadavaju že je tam veľa feťakov atď
Pezinok- zopar krat som tam bola mam tam svoje ALE.
Bratislava- chodievam tam častejšie len tie najmy čo si budeme...
@bosorkabb Ja v SC teda nebývam ale mám kamošku odtiaľ, takže tam často chodím. A to mesto má super atmosféru a hlavne cez leto. Také dovolenkové mestečko. A jazerá a okolie je top na prechádzky a celkovú takú dovolenkovú atmosféru. Síce žijem v PK, ale nepáči sa mi to mesto, také zanedbané a celkovo také oničom. 🤔
@anonym_b6267b suhlasim Senec ma taku svoju atmosferu✨️
@anonym_b6267b suhlasim Senec ma taku svoju atmosferu✨️
@eliskaondrusova Ja by som si vybrala Senec, potom BA, potom popozerala niečo po okolí a nakoniec až PK.
@anonym_b6267b suhlasim Senec ma taku svoju atmosferu✨️
@anonym_b6267b a hlavne či chcem ísť do kina,na kávu, niečo zjesť vždy je kam.
@eliskaondrusova ja by som sa Tehelni vyhla. Stačí si pozrieť čo tam urobila voda. A bez auta dosť komplikované. Hľadaj niečo blízko centra. To oceníš.
@tilly ja napriklad nestojim nikde v zapchach 🤣. Som podnikatelka, nepotrebujem dochadzat do BA. A taxik detom clovek robi ci zije v BA alebo nie. Aj v BA treba dieta vozit do skolky
@anonym_cd616c prečo? Škôlka môže byť cez cestu
Kamoška sa pred 15 rokmi vydala do Senca, a hovorí, že už by inde bývať nechcela...

Žila som v Bratislave aj v Pezinku a momentálne v Senci.
Pravdaže ak máš dostatok finančných prostriedkov tak vyber si Bratislavu.
Pezinok mne osobne sa nepáči. Neprišla som mu na chuť.
V Senci som spokojná, bývam v centre všetko mám blízko. Aj tu sa nájdu rôzne problémy ale nič hrozné.
Do Bratislavy chodím len občas keď idem na Kramáre max do Avionu ešte.
@bosorkabb Ja v SC teda nebývam ale mám kamošku odtiaľ, takže tam často chodím. A to mesto má super atmosféru a hlavne cez leto. Také dovolenkové mestečko. A jazerá a okolie je top na prechádzky a celkovú takú dovolenkovú atmosféru. Síce žijem v PK, ale nepáči sa mi to mesto, také zanedbané a celkovo také oničom. 🤔