Ako ďalej?Rozvádzam sa a muž už má frajerku a čakajú dieťa

mejbelyn1994
29. júl 2018

Tak ani neviem ako začať.. Mam 24 rokou viem som. Este mlada ale rozvadzam sa mam dcerku krasnu milujem ju! Neviem ale ked si byvaly nenasiel priateľku bola som spokojna.. Ale teras ked si nasiel poriadnu kočku ties s dieťaťom a budu mat aj ony uz druhe. Je mi na nič.. Velmi ma ro vzalo uz ani plač nic nepomôže.. Nemozem to predychat ako keby som si uvedomila ze ho chcem späť ale nejde to uz.. Poradte mi co mam robiť mala som. Chyby aj ja ale viacej mal urcite on. Ale ajtak sa citim hroznerobit?

mejbelyn1994
autor
29. júl 2018

Sory za tie chyby v pisani

beky1813
29. júl 2018

Naco zakladas dalsiu temu? Ved si to mohla napisat do tej predchadzajucej.
No tak mas dvihnut hlavu a kaslat na chlapa, ktory na vas obe kasle uz 2 roky

angelaa214
29. júl 2018

@mejbelyn1994 ahoj ja som presla asi tym istym ako ty..rozisla som sa snim lebo bol.zli ..vobec ma.netrapilo ze som.sama..az.kym si on nenasiel.druhu zenu..tiez ma snou druhe decko..ale ani ona snim.dlho.nevydrzala..takze mu ostalo dalsie dieta bez oca.....netrap sa..prejde to..vsetko prejde

zooeynka
29. júl 2018

@mejbelyn1994 ale ved mu dopraj! Dopraj mu ze sa bude starat o cudzie decko, plus cakaju dalsie. Dopraj mu ten zahul, ty si ries svoj zivot. Si prilis mlada na to aby si zostala sama, nebooooj. Len nabuduce vyberaj lepsieho muza...

deti95060810
29. júl 2018

počkaj, veď si tehotná...či?

mejbelyn1994
autor
29. júl 2018

@deti95060810 nie uz mam dcerku 2 ročnú

molly25
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stanulienkat
14. apr 2019

To máte tie plánované rodičovstva a dobrý výber partnera životného. Potom ste v 20 uz rozvedene a s detmi. Co najprv tak porozmyslat a planovat?

zooeynka
14. apr 2019

@stanulienkat zachvilu ti tu nejaka mladucha napise ze ony nechcu rodit prve dieta ako "stare kravy" po 30tke. Co na tom ze v tom veku uz mohli byt aspon trochu financne zabezpecene, mali by odpracovane roky a mohli by uz mat trochu rozumu aby si vedeli vybrat zivotneho partnera... Ale kazda to mame inak.

adrestia
14. apr 2019

Ja to poznám z druhej strany. Môj partner má s ex dieťa. Keď sa s ňou rozvádzal mala 27 r. a ja som s ním bola tehotná. Tiež to znášala veľmi ťažko a cítim, že sa s tým doteraz nezmierila. Mňa dlho nemohla ani cítiť, ale vďaka našim deťom sme nakoniec začali spolu vychádzať normálne.

molly25
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ebi88
14. apr 2019

@adrestia a ty tu este napises, mario, ty nemas hanby

sisaka
14. apr 2019

@ebi88 hadam si od takej nečakala nejakú empatiu

0martina0
14. apr 2019

mali ste hľadať riešenie,ked ste boli solu,čo teraz si na to prišla ked čaka s inou dieťa že ti chyba,toto mam strašne rada,čo už teraz naplačeš,ži vlastny život s dcerou,nič ine ti neostava