Má šancu žena s dvomi deťmi nájsť si vzťah?

27. apr 2022

Ma zena cerstva 30tka s 2detmi( bez bytu,bez auta, nie bohata priemerne zarabajuca) šancu najst si muža ?Je vôbec aspon mala nádej najst si novu znamost,ktora neutečie ked sa dozvie ,ze mam deti ? Ano chapem ,ze nikto nechce vychovat cudzie dieta ale aj tak .

sonkyp
28. apr 2022

urcite taky su, mam znamu co ma 2 deti, a nasla si rozvedene tiez 2 deti. ano je to komplikovanejsie, nemaju tolko casu na seba, ale o to su si vzacnejsi a tesia sa na seba. a hlavne asi by som sa teraz zamerala na seba a na to co chcem, splnit si nejaky mini sen a ked budes stastna ty, chlap pride sam 🙂

annamalaga
28. apr 2022

Určite nájdeš neboj sa.

mimikarol
28. apr 2022

Ja poznám viacerých čo si zobrali ženu s deťmi, dokonca aj ženy staršie od muža. 🙂

anjelikdianka
28. apr 2022

Moja sestra bola slobodná mamička mala 1. dievčatko.
Našla muža ,všetko bolo v poriadku kým sa im nenarodil spoločný syn aj dcérka,odvtedy muž robi medzy detmi strašné rozdieli,moju sestru ponižuje,velkarát ju vyhnal z domu a mohla zobrať iba svoju dcéru,ostatné deti nepušta ani k našim rodičom.Chodia tam max 2-3 x za rok a to bývajú od seba 9 km.

martinellacka
28. apr 2022

preco nie, no pokial sa budes utapat v tom, ze sa to proste neda a nikoho si kvoli detom nenajdes, tak sa tak proste aj stane

elenita
28. apr 2022

Ja mam toho najuzasnejsieho manzela na svete. Spoznala som ho ako rozvedena s 2 velkymi detmi. Sme zobrati, mame 3.spolocne, k mojim detom sa sprava ako k vlastnym a ony ho zboznuju. O ruku ma poziadal po 4 mesiacoch 🤭🤭 funguje vsetko, chemia, suzvuk dusi, som s nim neskutocne stastna. Do zivota mi prisiel, ked som bola vyrovnana a spokojna sama so sebou. A ja za neho Bohu dakujem kazdy den ❤

nikoletta1712
28. apr 2022

Aj moja mamička je príkladom toho, že je šanca nájsť si toho najúžasnejšieho, najmilovanejšieho, najlepšieho manžela a tým pádom mne so sestrou/dvojičkou aj TOP ocina❤️☘️!!!!
A je od mamky ešte mladší o 6 rokov…
Autorke prajem veľa šťastia🙏🏼☘️!!!!

zuzana9393
28. apr 2022

Ved su aj muzi s roznymi osudmi. Napriklad jedna znama si nasla priatela, ktory mal rakovinu a nemoze mat deti. Takze je rad, ze maju aspon jej deti spolu 🙂 hlavne treba najst niekoho zodpovedneho, nie bkbca, ktpry bude chlastat alebo cely den sediet a hrat hry na pc.

parcelka
28. apr 2022

Jasne ze ma 🙂 . Mam dve deti, 12 a 15 rokov a priateľa uz 2 roky (dokonca je o 6 rokov odo mna mladsi) a je najúžasnejší partner na svete😍 konecne viem co je cista laska,respekt a dovera 🥰

autor
28. apr 2022

@martinellacka ja sa neutapam, vlastne ani silou mocou nehladam okrem práce ,skoly,skolky ani nikam nechodim nemam na "randenie" cas jedine ze by som sla aj s detmi 🤣....ale casto sa s týmto nazorom stretávam v rozhovoroch s kolegovcami, bývalí sice ten nema nazor on sa vie len vysmievat ako ostanem navzdy sama s detmi ...

athom
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dadis
28. apr 2022

No, niekde toho princa stretnut musis 🙂 Musis si vyvorit viac priestoru pre seba a svoje konicky a priatelov. Aspon ked su deti u ex alebo popros rodinu, nech ti deti postrazia, kym pojdes cvicit alebo na kurz malovania, jazykovy kurz a podobne 🙂 Stretavat sa s priatelmi, znamymi a ich kamaratmi...

autor
28. apr 2022

@dadis nemam nikoho kto by postrazil deti, ex o deti nema zaujem jedine sem tam o starsieho , 2r mi stale necháva lebo nevie co s nou 🤷‍♀️ svoj volny cas budem mat tak za 8rokov 😶

dadis
28. apr 2022

Neboj, 1-2 roky a bude ich brat aj na vikendy a prazdniny

gleep1
28. apr 2022

Keď nechceš mat na seba čas tak ani nebudeš, to je jasne.
K nám doposilky chodí jedna mamička s 3 detmi. Cca 4-6-8 ročnými. Kde je vola tam je cesta.

bennn
29. apr 2022

Samozrejme že šancu má. Ale u bezdetných a mladších len ťažko nájdeš záujemcu. To skôr u niekoho, koho nikto nechcel doteraz, a teraz má statky, s ktorými sa chce podeliť... alebo potom tých, čo sú na tom rovnako a už deti majú a sú rozídení...

muzik
29. apr 2022

Šancu určite máš. Keby som bol slobodný a hľadal by som známosť, tak by som nemal problém ísť do vzťahu so slobodnou mamičkou. Pre mňa by nehrali rolu deti, ale to, aká je tá žena. Deti nie sú rakovina 🙂

kristina14
17. dec 2023

@ivik4 a kde prosím ? Ja každý deň zažívam potom ako poviem že mám deti : buď že sa mi núkajú len na sex alebo mi dá zbohom 🤷. Dosť som sa natrapila keď ma priateľ posledny po pol roku nechal zo dňa na deň a po pár týždňoch priznal že si našiel inú ( a to podotýkam že otec 3deti ) a odvtedy ma nikto nechce. A to z pohľadu chlapov ževraj som pohľadná ale keďže mám deti tak nikto viac so mnou nechce. Som už zúfalá. Mám 35r , 2 veľké deti, veľa voľného času ale .... 🤷