Maminky po rozvode

19. dec 2022

Pekný večer. Už som istý cas po rozvode, deti mám ja, ich otec sa stretáva s nimi raz do mesiaca.
Ale tu skor ide o mňa.. mám už priateľa, žijeme spolu sme naozaj šťastný ľúbime sa.
Ale idu tu o to, že mi vypisuje uráža ma, ako to robieval aj kedysi.. jednoducho z nicoho nic mi napíše a zacne urážať mna i moju rodinu priateľa... Vydiera cez deti .. snaží sa mi zas a znova ublížovať...
Zažívate aj vy rozvedené maminy niečo podobné ? Ako go zvládate? Dakujem

pribinak
19. dec 2022

Však sa poraď s právnikom a daj trestne

autor
19. dec 2022

@pribinak ja som o tom vravela právnikovi aj na policajtoch som bola, no pokým sa nevyhráža smrťou nič nezmôžem.

majada35
19. dec 2022

Ignoruj. Ak nebude odozva na jeho urážky, prestane ho to baviť...

liljana
19. dec 2022

Zablokuj cislo, zabuchni dvere, ukaz mu chrbat. Urazajuce spiny neznasaju ignoraciu.

tomikejt
19. dec 2022

Ignorácia, nič iné nepomôže. Absolútne nereaguj, neodpisuj.

horalka1986
19. dec 2022

Síce som nič také po rozvode nezažila, ale keby...prečo to neignoruješ? Nemaž správy, asi ti ešte na niečo poslúžia, ale nerieš. Užívaj si to, čo máš a nejaké smsky ignoruj.

autor
19. dec 2022

@horalka1986 tak bojim sa, že začne vypisovať mojmu priateľovi, alebo že začne nám ubližovať... Celý vzťah som bola jeho fackovaci panak pokym som od neho neušla k rodičom aj s deťmi.. bol aj na liečení pre alkohol .. dnes mi zas vypisaloval somariny.. stále ma obviňuje ze nemôže byť viac s deťmi lebo ta domácnosť z jedného platu a ze je to moja vina lebo som odišla.. ale povedzte mi ako som mohla byť vo vzťahu kde boli bitky a ponižovanie? To sa dlho nedalo vydržať.. a teraz ma zo všetkého obviňuje...

Hlavne mam strach ze mi to naruší vzťah s novým priateľom.. ktorého veľmi ľúbim aj on mňa i moje deti aj oni ho ľúbia ..
Par krat sa mi vyhrozil ze nebudem nikdy šťastná preto sa bojím:/

horalka1986
19. dec 2022

Hlavne dýchaj. Sú to len vyhrážky. Môj ex skončil na psychiatrii. Schyzofrénia. Chodili mi rôzne správy v tej dobe, len ich proste ignoruj. Ak ťa tvoj terajší priateľ naozaj ľúbi, bude to tak stále. Počas rozvodu to boli zlé časy, ale momentálne som s priateľom skoro 6 rokov, nerozdelil nás. S detmi sa stretáva tak raz za pol roka a je rád, že je rád.

zuzanna33
20. dec 2022

Nenechaj sa zastrašiť je to zbabelec a ty si pre seba a deti urobila to najlepšie čo si mohla máš môj obdiv!Jedine čo zablokovať jeho číslo baviť sa cez právnika alebo to jednoducho nečítaj viem aké je ťažké zabudnú či ignorovať chce v tebe vzbudiť pocit vinny je to manipulátor