• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Som na všetko sama. Takto to nemá fungovať

24. januára 2013 
autor
@dai ahoj, dakujem ti za postreh, ale rodinnu situaciu mame uz daaaavno vyriesenu :slight_smile: bolo to tazke, ale myslim si, ze sme to zvladli :slight_smile:
24. jan 2013 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@amee jemine:slight_smile: ja som si az teraz vsimla kedy si to zalozila... a ako ste dopadli/ ste tu ci tam?
som reagovala lebo nejake baby sa dnes ozvali, myslela som ze nova tema :grinning:
24. jan 2013 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@dai no veru, ved to som zakladala v r. 2008 :grinning: ked sa narodil prvy syn...
V UK sme od 2009, mame dalsie babo - no uz to nie je babo, uz je to dvoj rocny chlapec :grinning: . Starsi chodi do pripravky a brodime sa zivotom v Anglicku :slight_smile:
24. jan 2013 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amee super:slight_smile: ja som vek tvojich deti videla - preto som tam stale pisala ze su uz dost velke:slight_smile: nepochopila som ze si to zakladala este ked sa ti len prve narodilo:slight_smile:
ale tak fajn - si pozitivny priklad myslim ze pre mnohe - jasne ze nic nie je zadarmo a jednoduche - ale ked sa chce a mas jasny ciel co chces, tak to nejak ide:wink:
drzim palce
24. jan 2013 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@dai pekne si to napisala, dakujem pekne :slight_smile: :dizzy_face: veru, ja som si musela najprv upratat vo svojej hlave, moj muz tiez a nejako som to zmakli :wink: stale to nie je uplne bez chyb, predsa len ina kultura, ale o 100% lepsie ako predtym :wink:
24. jan 2013 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok