2 testy pozitívne v jeden deň a na druhý deň negatívny test

michaela010101001
17. mar 2024

Dobrý deň, chcela by som sa informovať robila som si v jeden deň test ktorý vyšiel tak že tam bol náznak slabulinkej čierky na druhý deň som si robila druhý ( od tej istej značky) ktorý vyšiel tiež pozitívne tak že tam bola slabulinka čiarka ( obrazok) no na ďalší deň som si urobila tretí test a ten mi ukázal jednu čiarku. Máte s tým niejaká skúsenosti? Môžem byť tehotná alebo nie?

kikuska_wedge
17. mar 2024

Ano mozte byt tehotna. Mozno ste mali viac koncentrovany moc a test hcg nezachytil. Skuste niekolko dni pockat a test zopakovat. Hcg rastie obden, cize je lepsie testovat az kazdy druhy den. Ale rovnako byt tehotna nemusite, moze sa jednat o biochemicke tehotenstvo.

michaela010101001
autor
17. mar 2024

@kikuska_wedge bolo to pred tyždňom zajtra si idem znova kúpiť test a skúsiť to...to čakanie "na vhodný deň testovania" je asi najhoršie 🙂

zuza265
17. mar 2024

@michaela010101001 a treti test bol tiez rovnakej znacky? Nemohlo sa stat, ze bol 25 a tie predtym 10?

michaela010101001
autor
17. mar 2024

@zuza265 boli to dve rôzne značky no citlivosť majú rovnakú (10) ..tie dve ktoré vyšli pozitívne boli značky Plus lekáreň a ten ktorý vyšiel negatívny bol Woman secret

majamat
17. mar 2024

slabulinka ciarka je neista, to mavaju zeny casto a ani tehu nie su, treba zpakovat, az potom sa ukaze ci realne tehu si, ci nie si.

banderaska29
18. mar 2024

@michaela010101001 pozri, keby si bola tehotna, tak máš také pozitívne testy ze dovidenia. ktorý deň cyklu vlastne si ? ten test na obrazku mi nepríde pozitívny, skôr sa mi zdá, že je tam kanálik.

michaela010101001
autor
18. mar 2024

@banderaska29 18. deň cyklu som...nikdy som nebola tehotná, ani som si testy nikdy nerobila tak preto som sa len chcela informovať

majamat
18. mar 2024

@michaela010101001 ak si 18DC, ztak je mala sanca, ez si tehu, je to zhruba polka cyklu a obdobie, kedy estelen mozes otehotniet. akoze moze to byt napr 10-12DC,a le teda ubehlo kratke obdobie odvtedy, tehu teraz este test ukazat nemoze, okrem vynimocnych pripadov, kedy zeny otehotneju pocas ms.
testovat sa ma priblizne, ked ti ms meska.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre