Aký spoľahlivý je tehotenský test?
Ahojte dievčatá potrebujem poradiť. Dnes by som mala dostať menštruáciou. Ráno som si spravila test a vyšlo mi ze tehotná nie som. Môžem sa na to spoľahnúť? Od zajtra by som mala zacat brat lieky ktoré sa v tehotenstve nesmú. Tak pre istotu som si spravila test keďže nemám pocit že by mi dnes prišli.
@miriam1983 sex bol 10,11,12 a ovulaciu som mala 13.1
Mňa vždy týždeň pred bolia prsia a teraz nič len spodok brucha ma boli už týždeň ako by už mali prísť a stále nič. Preto som si pre istotu robila ten test.
Cez víkend som si dala aj červené víno a horúcu vaňu že hádam sa rozbehnú a zatiaľ nič.
Tak to je dosť velka pravdepodobnost otehotnenia. Pockaj este 2-3 dni a opäť si urob test. Lieky neber zatiaľ.
A podla coho vies,ze bola vtedy ovulacia? Mas to na sebe odsledovane,vytok,bazalna,testy,ci kalendar?
@miriam1983 mam to odsledované podľa hlienu a bolesti v podbrušku
Tak tam moznost samozrejme je. Ale menstruaciu este stale fostat mozes a 10kovy test by mohol ukazat uz 10DPO. Ty si dnes uz 14.
@miriam1983 teraz som pozerala že ten test bol 25kovy. Radšej teda ešte počkám kým nedostanem a lieky začnem brat až potom.
to bude najlepsie, ked este par dni pockas!
Tak tam je pravdepodobnosť, že by si mohla byť tehotná takže radšej počkaj teda ak máš začať brať také lieky čo by si potom nemohla. Radšej počkať ako potom ľutovať
my zeny vacsinou citime, ked sa nieco s nasim telom deje, takze byt tebou isto pockam este par dni!
@radicova12345 baby poraďte mi. Mešká mi menzes 14 a neviem ci som v tom. Každý test je iný ďakujem




No podla toho kedy si mala sex a ovulaciu.