Antikoncepcia a nechránený styk

bejbycino
17. nov 2023

Čaute, asi mám blbú otázku, ale chcela by som sa opýtať žien, ktoré s týmto maju náhodou skúsenosť. 3 mesiace vkuse som užívala HAK, týždeň som neužívala a znova od pondelka som začala. Mala som nechránený pohlavný styk, s tým, že sa muž vyejakuloval do vnútra. Mala to niektorá podobne, prípadne ostali ste tehotné? Ďakujem.

egonsk
17. nov 2023

si chranena aj v case tyzdna medzi baleniami, teda ked mas 21 tabletove bez 7 placebo...

bejbycino
autor
17. nov 2023

@egonsk mám 28 tabletové s tým, že 7 dní placebo, ale minulý týždeň som neužívala nič, až teraz som začala nové balenie

egonsk
17. nov 2023

pohoda... otvor si kalendar a pozvi toho kamosa na pekny vecer s hrou na hladanie mena pre chlapca a dievcatko ;)

janai1
17. nov 2023

@bejbycino ako nič? si prestala užívať hak len tak na týždeň? či ten týždeň bol pauza medzi aktívnymi tabletkami?

bejbycino
autor
17. nov 2023

@janai1 došlo mi balenie, od 6.11. Som neužívala, teraz 13.11. Som opäť začala užívať

janai1
17. nov 2023

@bejbycino a čo u teba znamena ze ti došlo balenie? akože si do užívala 21 +7 a potom týždeň nič ani placebo tabletky?

egonsk
17. nov 2023

@bejbycino no podla toho ako si napisala si 28tbl balenie skoncila 6.11, cize uz sa malo zacat nove balenie, ale ty si ho zacala az 13.11., takze ten kalendarik je fajn napad na zimny vecer 🙂 Lebo aj to nove si zacala v zlom case brat a ucinok bude "zaruceny" az pri dalsom baleni, teda o mesiac neskor. Je to tam myslim aj pisane a ked nie, tak pohoda, budes vediet do buducna...

bejbycino
autor
17. nov 2023

@janai1 áno, 21+7 placebo skončila som 5.11., s tým že som nemala ďalsie balenie, tak som začala uživat az po predpisani liekov 13.11.

janai1
17. nov 2023

@bejbycino a ten sex bol počas toho týždňa?
No tak na tvojom mieste nové balenie nezacinam a čakám do ďalšej ms ci vôbec príde
A teda začiatok užívania ma byt v 1. deň MS. Mala si počkať až do ďalšej ms a vtedy začať uzivat

ailiba
17. nov 2023

@bejbycino ak tabletky uzivas tak, ako mas, tak si chranena aj v pauze, ktora ma byt. Ak si si dala pauzu len tak mimo povolenej pauzy, pretoze ti dosli tabletky, tak pravdaze otehotniet mozes...

januska12323
17. nov 2023

Čakaj čo z toho bude a modli sa.

koniarova
17. nov 2023

Čakaj,ci príde MS. Inú možnosť nemáš.

uhnakova
17. nov 2023

Mala si pauzu v užívaní aktívnych tabliet viac než sedem dní, takže kludne mohlo dojst k ovulacii a mozes byt tehotna.

ivik4
17. nov 2023

Vsak ked si neuzivala vtedy ked bol ten sex, tak samozrejme ze si mohla otehotniet.
To naco sa musel spravit do Teba ?
Alebo zle chapem a vtedy si uz uzivala ?

koniarova
17. nov 2023

@ivik4 bohužiaľ,chápeš dobre. 😁 Logiku to postráda,keď nechcem ešte deti.

egonsk
17. nov 2023

@ivik4 mozno nemala priatela a tak uz prestala brat antiku, lebo nevidela dovod. Potom zhodou nahod si nasla noveho priatela a co cert nechcel, pidlahla jeho na prvom/druhom stretnuti az tak, ze pozabudlq, ze uz antiku neuziva, alebo sa mu to hanbila v danej chvili povedat a tak on ju s radostou napumpoval ... po rannom prebrati jej doslo co spravila, tak rychlo volala doktorke a sla po antiku a sup s nou do ust. Svedomie ju zralo, lebo co ak, atd... a tak sa tu preistotu opytala, aby si ulahcila. No dostala sa smutnejsej odpovede ako cakala a tak teraz bude mozno par dni zle spavat a rozmyslat ako to oznamit pripadne novemu napadnikovi .... a rozpravky je koniec. Proste aj takto nejako to mohlo byt ;)

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre