Bolesti v podbrušku a negatívny test

wawrita
24. feb 2012

Ahojte, snažíme sa o bábo vyše dvoch rokov, stale nič , mame za sebou vsetky vyšetrenia, sme zdraví obaja.
1tyzden mi mešká menštruácia a mam bolesti v podbrušku 5krat denne po takych 5-10minút. potom to zase
prejde. Test vyšiel negatívny. čo si mam o tom myslieť? falošná nadej asi,že?

danielakytkova
28. júl 2014

moze to byt nieco vazne?

zuzy6
2. aug 2014

Ahooj 🙂. Baby dnes som 8 den pon pohklavnom styku..,. Menstruaciu som dostala 2 dni po a 2 tyzdne pred terminom. Mam bolesti v podbrusku, tocaky a v kuse by som spala. Robila som si 2 testy obe boli negativne.... Diky za info 🙂

kinluska
7. nov 2014

@ziza55 takze to vtedy vyslo? 🙂

gabikamicka
25. nov 2014

AHOJTE 🙂 Chcem sa opytat:Beriem HAK mam zvyseny prolaktin a testosteron no minimum a prve balenie minuly mesiac zacala uzivat tyzden pred menstruaciou a prestala ked mi dosla a mali sme parkrat nechraneny pohl.vstyk no teraz som uz zacala hned po mestruacii brat normalne no teraz mam 9 dni pred menstr. a uz mam menstr. bolesti viete poradit ci to nieje tim ze som si narusila este viac hormony alebo .......... ? 😀 Dakujem ......

paulasab
17. jan 2017

Ahojte. Chcem sa niečo opýtať. Vysadila som antikoncepciu a asi tak od 12teho januára sa s priateľom pokúšame o bábo kramy mi meškajú, boli má pod bruškom a mám také biele vytoky ako žiadne svrbenie ani nič nemyslím si že to je to zápal. Test som si robila raz a bol negatívny.
Tak neviem.

moni244
17. jan 2017

@paulasab po 5 dňoch očakávaš pozitívny test? a to, že telo sa čistí od hormónov, ťa nenapadlo?

sibalka21
17. jan 2017

@paulasab Tehotenstvo to urcite nieje, skor horm, porucha....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre