Clostilbegyt + pregnyl

simis105
21. okt 2013

Ahojte holčičky! Brala som clostilbegyt a potom mi doktor pichol pregnyl na prasknutie folikulu a bola ovulka. Chcem sa spytat, kto to zazil? A ci
vam potom mesklala mrcha a ci vobec prisla. Lebo moj dokrot mi povedal ze po tychto dvoch liekoch by mi mala mrcha prist presne 28DC a
ze ked nepride tak je velka pravdepodobnost ze som tehotna. Dnes som mu volala ze som 29DC a este nic, tak mi povedal ze ma zajtra ocakava
na krvne testy. Medzi tym som mu povedala ze som si dnes rano robila tehu test a ten vysiel negativny, ale on nato ze to vobec nevadi ze to je
este malo dni a testy niesu az take citlive ako pisu!

CO VY NATO, MA NIEKTO Z VAS PODOBNY PRIPAD???

ivushka14
17. aug 2015

dakujem.. ja som to tiez tak mala closil + pregnyl .. no snad to vide.. keby clovek nato nemysli mozno by sme tomu pomohli ale neda sa to.. este aj na dovolenke som nad tym rozmyslala 🙂
uvidime no.. ja mam teraz akurat pauzu mesiac od pregnylu tak asi az buduci mesiac mozem skusat... lebo ja bez clostilu nula bodov ovulka...
aj ja drzim prsty .. mozno budes mat májovku malu 🙂

happy30
1. nov 2015

Ahojte všetky snažilky
Chcem vas vsetkych povzbudiť.
Už asi 1,5roka sa snažime s manželom o babatko a až po pol roku som sa u doktorky dozvedela ze mam PCO,kedze menzes mam tak tri krat do roka..Skoro ma tam trafil šlak kedze som k mojmu uz teraz byvalemu gynekologovi chodila ako na klavir a ten mi nic nepovedal.
Takze nova doki,stimulacia clostylom,potom duphaston vzdy 2mesiace,potom pauza a zase.no stale nic,s liekmi mi krasne dozrievali foliky vzdy dva..taak som s vzdy tesila a nic.tak som si po 1,5roku povedala ze-dosť..ideme do centra.Tak som posledny cyklus vyskusala zase clostyl-pregnyl-duphaston...a???ms viac neprišla. .

domka77
18. mar 2016

Dievčatá ahojte... prosím vas poradte... chodim do centra, prvy cyklus som od 5ho dna brala clostyl a na 11 DC som mala folikul len 11 mm. Kontrolný usg na 13DC folik sa nezmenil a az 17DC mal 14 mm. Som planovana na iui a 20teho, teda aj na 20 DC mam doobedu pichnut pregnyl a v pondelok rano idem... myslite, ze taky maly folik je v pohode s tym?

lenka469
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre