Išli do mňa kvapôčky lásky?

sisa3551
16. mar 2024

ahojte, baby mám otázočku. S priateľom sme mali 4 dni po sebe sex, nechránený. za deň aj 2x keď sa mi spravil na bruško a on si utrel úd, servítkou a išli sme potom druhé kolo myslite si ze kvapôčky lásky vošli do mna? Strašne sa bojím mám strach ze budem tehotná.

martul
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martul
16. mar 2024

@sisa3551 a z brucha myslíš že to kadiaľ prešlo do maternice?

stellarstar
16. mar 2024

@sisa3551 keď máš strach prečo sa nechrániš?

stellarstar
16. mar 2024

@martul že by cez pupok 😁🤣🙈

sisa3551
autor
16. mar 2024

@martul myslím že sa mi toto stalo prú bývalom. Tiež na brucho a keď utrel servitkou alebo tričkom hoci čím tak tam určite ešte niečo ostalo keďže Koniec-koncov som ostala tehotná.

vikisisi
16. mar 2024

Tak, ale to že sa utrel neznamená, že v močovej trubici ešte nezostala nejaká spermia, veď si asi nerobil preplach pinďúra

sisa3551
autor
16. mar 2024

@vikisisi ne nerobil :/

kamatopo
16. mar 2024

@sisa3551 dobre som pochopila ,že už si raz tak otehotnela s ex?

deedol
16. mar 2024

odpoved je v uvodnom prispevku. nechraneny sex = moznost byt tehotna.
ak nechces byt, daj si tabletku po. teda ak si este v casovom limite.

sisa3551
autor
16. mar 2024

@kamatopo áno preto sa bojím

sisa3551
autor
16. mar 2024

@deedol myslíš že pomôže? No dnes ráno sme mali ešte raz sex. Potom už druhé kolo nebolo. Tuším v stredu sme tak mali aj včera

gejb
16. mar 2024

@sisa3551 už sa ti raz tak podarilo otehotnieť, preco myslíš ze sa to tento krát nestane? Ved ste to robili rovnako...Za pár dní si sprav tehotensky test.

deedol
16. mar 2024

@sisa3551 neviem, ci pomoze. limit je tusim 72 hodin.

martinka13
16. mar 2024

To si sa fakt raz nepoučila? Áno, môžeš otehotnieť, ako už vieš z vlastnej skúsenosti. Kto chce kam....

kamatopo
16. mar 2024

@sisa3551 tak keď si to už raz zažila tak prečo si sa nepoučila. Pravdaže môžeš ostať tehotná. Teraz len dufaj ,že nemáš plodné dni.

sisa3551
autor
16. mar 2024

@gejb test sa môže robiť aj keď mám po menštruácii? Ukáže sa to?

kamatopo
16. mar 2024

A koľko máš po menštruácii

kamatopo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sisa3551
autor
16. mar 2024

@kamatopo 6 dni

lenkasarka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kamatopo
16. mar 2024

Hod si svoj cyklus do niektorého ovulačného kalendára a tam uvidíš či máš plodné dni.

sisa3551
autor
16. mar 2024

@kamatopo ukazuje mi že plodne obdobie by mi malo začať 19.3 neviem či to ukazuje správne. Lebo tuším že plodne dni prichádzajú po menzese 2-3 dni cca

ibrunova
16. mar 2024

Daj si tabletku po, namiesto filozofovania. A inak, si v pohode? Prečo sa nechránite? Dnes sa tu na MK nestačím diviť.

gejb
16. mar 2024

@kamatopo vidíš, nenavadzaj ju na ovulacnu kalkulačku lebo sa na ňu bude spoliehať 🥴

sisa3551
autor
16. mar 2024

@ibrunova lebo môj má stále presviedča že to vie kontrolovať.

gejb
16. mar 2024

@sisa3551 a ty si mu zasa sadla na lep? Tipujem, ze o tom ta presviedčal aj ten prvý fešák a ako to dopadlo?

kamatopo
16. mar 2024

@gejb no myslím ,že tu je každá rada márna pre niekoho kto nepozná vlastné telo a nepouci sa z minulosti. Nechcem napísať z chýb,lebo počatie dieťaťa je dar.

gejb
16. mar 2024

@kamatopo ani vlastne telo ani ženský cyklus...

sisa3551
autor
16. mar 2024

@gejb no vtedy som urobila chybu ja. Lebo som prišla k nemu opita a zabudla som povedať že mám plodne dni. Potom keď som ostala tehotná sa vyhováral že to neni jeho a blokol si má. Musela som si sama ako študentka strednej školy zaplatiť interupciu.

kamatopo
16. mar 2024

@sisa3551 kontrola je jedna vec a hygiena je druhá vec. Ovulácia nastáva cca v strede cyklu za predpokladu ,že máš cyklus pravidelný.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre