Išli do mňa kvapôčky lásky?

sisa3551
16. mar 2024

ahojte, baby mám otázočku. S priateľom sme mali 4 dni po sebe sex, nechránený. za deň aj 2x keď sa mi spravil na bruško a on si utrel úd, servítkou a išli sme potom druhé kolo myslite si ze kvapôčky lásky vošli do mna? Strašne sa bojím mám strach ze budem tehotná.

dadka1997
17. mar 2024

@sisa3551 preco sa nechraniš ak mas strach ?
Ak ste isli znovu, v rure mohli ostat zvysky spermii, ktore sa pri druhom sexe dostanu do teba, to ci z nich otehotnies alebo nie, to ti nikto nepovie.. ale ano mozes.. a ak mas aj plodne dni tak urcite.
Ziadny chlap to nevie kontrolovat, ziadna kalkulacka ti nevypocita plodne dni, to vie iba tvoje telo... a uz ked si si raz presla situaciou ked si musela ist na interupciu sa divim ze si bez rozumu a zas a znovu riskuješ

evivb
17. mar 2024

@sisa3551 ano, snacu mas, a velikansku. Ja som v Januari otehotnela kvapockou lasky, kedze sme sa chranili pocas neplodnych dni a pouzivali dokonca lubrikacny. Takze sanca tam je velikanska. A hlavne, ked sa iba utrel a ste pokracovali. 🥴

sisa3551
autor
17. mar 2024

a viete mi poradiť najlepši test ktorý ukáže správne ?

evivb
17. mar 2024

@sisa3551 kazdy tehu test ti ukaze, ak si tehotna. Skus zacat v den menstruacie, ak ti bude meskat. A potom kazde 2 - 3 dni, ci silnie.

evivb
17. mar 2024

@sisa3551 ja som pouzivala mamatest. Ked som nebola tehotna, test biely, ako sneh. Ked som bola, tak sa objavila slaba ciarka.

sisa3551
autor
17. mar 2024

@evivb dnes mi je od rana zle. A to normálne jem ako bežný deň. Mám pocit že sa tu po grcam.

evivb
17. mar 2024

@sisa3551 kedy mas dostat menzes? U mna sa tieto nevolnosti zacinali az v 7-8tt. Nie si v strese a kboli tomu nahodou?

sisa3551
autor
17. mar 2024

@evivb až o 2tyzdne mi majú prísť :/

bimbina
17. mar 2024

@sisa3551 4 dni tá netrápilo možné tehotenstvo 2x do dňa a zrazu sa bojíš otehotnenia ? Trošku divne nie ? Raz .. stane sa áno … ale po 8.krat sa nechránia dostatočne si myslím že je tvoja nezodpovednosť .

any_soj
19. mar 2024

@sisa3551 pocuj... Bolo by fajn, keby si poznala svoj cyklus. Nie, plodné dni nemusia začínať 2-3 dní po menštruácii a ani aplikácia ti neukáže, kedy sú. Dá sa to sledovať, lebo telo robí isté znaky prichádzajúcej a prebehnutej ovulácie - kuk stránka lpp.sk. A nie, teraz ti test este neukáže, až najskôr 10 dní po ovulácii. Spermie v tebe vydržia 5 dní, čiže ak aj budeš mať ovuláciu o 4 dni napríklad, tak z dnešného sexu môžeš otehotnieť.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre