Kedy po oplodnení ukáže tehotenský test výsledok?

samsara
3. jún 2009

Ahojte,prosím, viete mi povedať,ako dlho po oplodnení,už dokáže tehotenský test ukázať výsledok?
Musím čakať až na vymeškanie menzesu? Ide o to ,že sa snažíme o babätko,podla Jonášových výpočtov,termín sme mali 25.5. a ja mám pocit,že som tehotná,myslíte,že by mi už test mohol potvrdiť,alebo vyvrátiť tehotenstvo?

miselka007
20. feb 2013

Ahojte ja uz som 15DPO a stale nic.Mrcha meska uz 4dni ale na teste a druha ciarka ani za svet... ale bolesti mam aj tak, hmm 😒 uvidime do nedele a ked nic tak sa asi objednam k Dr. Budem priebezne informovat ze co a ako 😉

evrleyna
20. feb 2013

Ahojky,já už sem po prvním týdnu cítila,že je něco jinak 🙂 Vím,že sme drobka zplodili o víkendu a po dalším víkendu už mně bolely prsa.. Byly to dva týdny po MS... Test jsem si dělala v den,kdy měla přijít další a už tam byly dvě čárečky 🙂

miselka007
20. feb 2013

@evrleyna ahojky aj ja mam take pocity ze som v tom 🙂 boli ma podbruskom ako ked mam mrchu ale prsia ma vobec nebolia. Uz mi 4 dni meska MS ale na teste stale nic.Tak este som zatial trpezliva a cakam 🙂

blcha76
21. feb 2013

@miselka007 Držím silno palčeky aby ti to vyšlo 🙂 🙂 🙂 ...

kattija
21. feb 2013

@miselka007 ja som na tom rovnako, podbrusko citim ale kozule ma vobec nebolia, akym testom si testovala?

nikipepo
21. feb 2013

ahojte buduce mamičky, tak sa zapojím aj ja...lebo vidím že som neni sama nedočkavá. Ja som robila test včera negatívny :( ale mrchu mam dostať až 24 - 25 teho. Tak dúfam že nepríde, inak podbruško ma bolí, je mi zle a včera večer som sa skoro zblaznila s podprsenky čo som ju nezniesla (pritom inokedy bez nej neviem existovať)...a to sme mali navštevu tak som musela vydržať 🙂

miselka007
21. feb 2013

@kattija ahoj ja som sa testovala Woman secret test tie pruzky a stale nic.. ale zajtra si idem kupit tie rapid a vyskusam este v nedelu a ked nic tak jjedine k dr

miselka007
21. feb 2013

@nikipepo noo tak ze by s bola v tom? 😉 drzim palceky.. zato mna prsia ale vobec nebolia...ani nahodou a skusam ich tak jemne mackat kazdy den 😝

kattija
21. feb 2013

@miselka007 kip mamates mne ukazal dnes 26dc

miselka007
21. feb 2013

@kattija ja este nie som na 26DPO a hladala som tu u nas ten mamatest ale nikde som ho nedostala

kattija
21. feb 2013

@miselka007 26dc nie dpo

miselka007
21. feb 2013

@kattija jaaj prepac 🙂 tak ja som mala MS dostat v nedelu ale stale ju nemam.. cize mi uz 5dni meska a stale mi test neukazuje nic.. bud mam tak nizku hladinu hormonu alebo z toho nic nebude

kattija
21. feb 2013

@miselka007 drzim palceky

miselka007
21. feb 2013

@kattija dakujem pekne.. aj tebe drzim palceky 🙂)

nikipepo
22. feb 2013

@miselka007 no ja cakam na mrchu či príde...mala by zajtra alebo v nedelu...ked nepríde robím další test. Ale včera som v robote skoro zaspala, prišla som domov a spala som od pol piatej až do rana 🙂 a to som vobec neni vyspatá. a to podpruško ma bolí strašne už týžden. a dakujem podobne držim aj tebe.

miselka007
22. feb 2013

@nikipepo ahoj ja mam dalsi test, dnes som si kupila a spravim si v pondelok rano.. tu uz bude skoro 10dn co meska mrcha, tak uvidime 🙂 teda ovsem ak nepride co dufam ze nie 🙂

nikipepo
22. feb 2013

@miselka007 ja mam tiež kupený a čakám na pondelok 🙂 inak dneska mi ani fajčiť nechutilo a asi pred pol hodkou išiel fajčiť drahý tak som sa pridala a tak zle mi ostalo. Telesná teplota 37,3 poobede teraz 37,1 inak utorok som bola na krv a sedimentácia vyšla dobre. tak bud si nahovaram a je to niejaky zapal alebo som naozaj tehu. tak držím palce na pondelok 😉

miselka007
22. feb 2013

@nikipepo noo tak mozme v pondelok testovat 🙂 tak ja uz nefajcim pol roka.. prestala som aby sa mi aspon trosicku telo ocistilo pred tym ako budem tehotna 😉 a cuduj sa svetu, vobec mi to nechyba 😅 ja som si teplotu nemerala tak ani neviem ale mozem odmerat.No a ja len silno dufam ze sme tehu obe 😵

miselka007
22. feb 2013

@nikipepo inac teraz ma napadlo to s tou teplotou.Ako ty si chora a preto si si ju merala alebo to ma nieco spolocne s tehu? Lebo ja osobne neviem o tomo.

nikipepo
23. feb 2013

@miselka007 no ja fajčím lebo sme neplanovali ale teda ak sa zaedarí tak končím...ja som tiež prestala ale vydržalo mi to mesiac potom ma šefka nastvala ale zapilala som zas. že vraj v tehotenstve je zvyšená teplota, tak ma to napadlo si zmerať vraj je to normalne. tak neviem ja som si o to všetko okolo tehotenstva začala zaujimať iba min. týžden ked mi mamča povedala či som neni nahodou. No ja dufam už aj drahý je namotaný 🙂 a dufam že vydržím do ponedlku

miselka007
23. feb 2013

@nikipepo noo tak ti držim palce aby is nemala ťažké prestať a zvládla to tak dobre ako ja 😝 a ja nemám zvýšenú teplotu, včera som merala :( no uvidíme, ja vydržím do pondelka ta musíš aj ty a potom si dáme vedieť že čo a ako 😎

miselka007
23. feb 2013

Baby teraz som spozorovala nejaky divny vytok zomna, taky hnedkasti ale necitim ze by to mala byt mrcha.Co to preboha je?Troska ma pobolieva podbrusko ale ani to poriadne neregistrujem.Juuj dufam ze to nebude mrcha 😢

miselka007
24. feb 2013

Takze dnes to mam znova.Hnedkaste špinenie s krvou.Tak neviem či to tak má byť alebo nie.Či je to vážne to uhniezdovanie.Lebo som teraz čítala na nete, že to môže byť uhniezdovanie v prekrvenej maternici a preto môže dôjisť k slabšiemu krvácaniu ktoré trvá pár dní. Ale ak náhodou je toto sprevádzané aj bolesťami tak sa môže jednať o mimomaternicové tehotenstvo.Ach jaj tak som sa fakt zlakla lebo trošičku cítím také jemné krče ale po stranách vaječníkov a nie priamo pod bruškom.Tak teraz už fakt neviem či mám zajtra volať Dr alebo nie... hm.. 😖

nikipepo
25. feb 2013

@miselka007 takže mne mrcha neprišla zatial, test bol včera negatívny...na nátlak rodinky som si ho spravila 🙂 ale až poobede. tak neviem teplotu nemam dnes. Včera ma bolelo podbruško tak že už som myslela že vážne ide mrcha a nič. no už som si ponahovarala že možno mam zapal alebo slepe črevo lebo tam su priznaky podobne...šibe mi z toho.

miselka007
25. feb 2013

@nikipepo ahoj, ja som mmala dnes rano test negativny, tak som aj ocakvala.A dnes som aj volala Dr. ale mam pockat do konca tyzdna lebo stale mam spinenie s krvou.Nieco take ako ked konci mrcha a uz to mam dva dni zhruba.Tak neviem co to je... uvidime do piatka.A to mi je luto ze ti nevysiel test... ☹

nikipepo
25. feb 2013

@miselka007 no ja čakam tiež do konca týždna a ked nič idem k doktorovi ... ja zatial nič mrcha neprišla tak sa teším nech ani nepríde. 🙂 tak čakáme obe 🙂

miselka007
25. feb 2013

@nikipepo noo tak ti normalne budem priat aby nedosla 😝 no a toto co mam ja mozem prirovnat ku konciacej mrche.Aj mi sestricka dnes povedala ze to moze byt oneskoreny menzes, tak neviem fakt.. jednoducho musime naozej len cakat...

nikipepo
25. feb 2013

🙂 dakujem aj ja tebe ved uvidíš a ked nie tak další mesiac 🙂 ja by som bola smutna keby prišla lebo my sme neplanovali ale tak drahý sa teší keby bolo aj ja strašne, ale keby to nevyšlo tak nechce dalej skúšať až tak za rok, ked dokončíme niejake veci na byte a svadbu chce. no ja by som radšej to babo 🙂

moncacko123
25. feb 2013

@nikipepo
@miselka007 ahojte tak to tu čitam -:D som natom rovnako ako vy a tiež neviem čo si mam myslieť.. ms mala byť 21-veho a dodnes nič.. boli ma po oboch stranach vaječnikoch ale nie sustavne len presne ako vas v intervaloch .. poobede.. mi byva niekedy slaboo a už 3 dni mam stale pocit že pride ms a nikde.. testovala som sa v den ked mala prisť a bol negat :( .. tak čakam s druhým testom do zajtra ak nie tak si na piatok chem kupiť iny druh ale neviem ktorý je lepši .. a ak nie tak na buduci tyzden budem musiet k dr.. ale obavam sa doteraz som mala vždy na den presnu .. tak sa bojim aby tonebolo aj niečo zdravotne,.. ale už dlho čakame na mimi tak .. uvidime každopadne aj vam držim palčekkyy 🙂)

katuska1144
25. feb 2013

cauteee baby,no ja vam podam take aktualne info...:D ja som si robila TT asi 12.decembra-nic.potom 23.decembra-nic,nakoniec mi to nedalo a spravila som si ho 2.januara-nic...a stale ziadne kramy...aa ako sme tak sedeli s kamoskou som si este srandu robila ze to neni mozne aby som bola tehottna,v ten den to bolo 11.januara som si spravila test aaa BABATKO na ceste :D a ked som bola u doktorky povedala ze od 5.decembra som tehotna...takze asi tak....a este aj zalezi na tom ,aky test si spravis,mne sa najviac osvedcili PEPINO...su lacne ,jednoduche,zozenies ich doslova HOCIKDE :D ale najspolahlivejsie...mala som z lekarni a to bol ten co som si robila uz v januari a neukazal ze som v tom..a teraz som v 3.mesiaci a tesiime sa na babatko 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre