Kedy ste zistili, či ste tehotné, aké príznaky ste mali?

maca793
20. apr 2007

ahojte, neviem, či už bola tu taká téma tak ju zakladám a dúfam, že sa tu nájde veľa mamičiek, ktoré si zaspomínajú na "prekvapenie" od partnera. 😉

evittam
28. nov 2016

@markus239 Žiadne. Akurát som bola trošku viac unavená.....

markus239
5. dec 2016

Baby ako spravne zistim aky mam cyklus ..dakujem

risbia
7. dec 2016

Ahojte.Rada čítam vaše príspevky a teraz sa chcem spýtať ja alebo skôr poradiť Snažíme sa o bábo dnes mám dostať MS ale nejde mi do hlavy že vždy ma pobolieval prsia ale keď som mala dostať tak asi 2 pred MS má prestali pobolievať no teraz neprestali aj kríže má bolia čo predtý som nikdy nemala.Čo myslíte mohlo sa podariť?

nivea777
7. dec 2016

@risbia mohlo aj nemuselo..vonku je zle pocasie takze bolesti mozu byt aj z toho.. najistejsie bude ked si spravis test

sibalka21
7. dec 2016

@risbia Mohlo aj nemuselo... To ze ta stale bolia prsia neznamena ze si tehu... Mozno len telo zmenilo priznaky.... Najistejsie je spravit test

tinkatinka1988
10. dec 2016

Ahojte ja som to zistila ihned po vynechani menstruacie.Urobila som si testik,vysiel pozitivny.Bola som aj stale som unavena,neuveritelne ma bolia prsia aj vzdy pred ms.boleli ale teraz ovela viac a bolesti v podbrusku ako pred ms.dnes sombola na ultrazvuku a lekar mi tehotenstvo potvrdil,som v 5tt a mam z toho radost,take zvlastne pocity.

risbia
10. dec 2016

Ďakujem kočky za odpoveď no už to nemusím riešiť lebo mrcha prišla o dva dni neskôr ale taká bolestivá že som myslela že zomriem.

piskotka2395
6. jún 2018

Ahoj. Chcem sa s vami poradiť, mam 23 rokov už vyše týždňa mi mešká menštruácia, robila som si už aj dvakrát test no obidva negatívne, nemam žiadne také príznaky tehotenstva, akurát ma bolí spodok bruška mam kŕče, nechutí mi moc jesť sem tam sa mi točí hlava ale ináč nič. Pre mesiacom som vysadila tabletky po 5 rokoch neustáleho užívania. Keďže pracujem v Nemecku a lekára mam na Slovensku tak by som sa chcela spýtať čo si myslíte ci to môže byť tým ze telo si zvyká bez tabletiek alebo som tehotná?
Vopred za odpovede ďakujem

hennyinnsbruck
6. jún 2018

@piskotka2395 to bude skor hormon nerovnovaha po vysadi tabl.... Mne po vysadeni 3 mes neprisli a lekar mi ani nic nechcel dat nech sama nabehne.... Ked tak urob test za tyzden este ale skor si myslim ze to ta nerovnovaha bude.

piskotka2395
6. jún 2018

@hennyinnsbruck Ďakujem veľmi pekne. Vyskúšam teda ten test a uvidím 🙂

monika1791
6. jún 2018

@piskotka2395 Ahoj.Ja keď som vysadila antikoncepciu tak mi MS meškala 5 týždňov

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre