Kedy vám test ukázal dve čiarky?

30. nov 2023

Ahojte, kedy vám ukázal test // ? Keď mi mešká ms, ale test je biely, je tam ešte nejaká nadej? Sex bol presne pred 2 týždňami, aj ovu hlien+ovu bolesti, čiže cca 2-3dni po sexe sa mohlo vajíčko oplodniť. Len už tam mal byt aspoň duch nie?

andulka1988
30. nov 2023

Skús nepremýšľať nad testami,už cca 2 roky sa nám nedarí druhé bábo. Zo začiatku som stále testovala a teraz som v móde keď príroda dá bude. Ak máš negatívny test, tehotná nie si ale nestrácaj nádej a hlavne si užívaj a skús nemyslieť na to aby to bolo. Krásny večer ti prajem

emma2782
30. nov 2023

Neviem ako je to možné ale kamarátka čaká teraz bábo. Otehotnela koncom augusta (ovulácia potvrdená lekárom) a test jej ukázal až koncom októbra, zbytočne testovala dovtedy.

nikiki29
30. nov 2023

@emma2782 blbosť

emma2782
30. nov 2023

@nikiki29 ty to vieš určite lepšie

bambibam
30. nov 2023

Na 5 deň po oplodnení, taký duch, na 8 deň nebolo pochýb a 8 týždni som testovala o dušu lebo som krvácala a dali lieky ukludnila som sa a bolo dobre.

autor
30. nov 2023

@andulka1988 skôr sa obávam či to nieje niečo iné keď meškajú a chodili presne, minuly mesiac bolo biochem., a teraz meškajú ale test je negatívny. My sme sa o prvé snažili 3,5roka 😊 snáď druhé nebude až toľko cakat 🙈

zanzilady
30. nov 2023

Ja som na 11dpo mala slabú čiarku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre