Krčok maternice po otehotnení stvrdne. Je to pravda?

dudulienka
29. aug 2006

Ahojte.chcem sa vas opytat ci niekto nepocul o tom ze ak zena nie je tehotna tak ma krcok maternice makky ako pera a ked otehotnioe tak stvrdne.ja som o tom kdesi citala tak teraz to tak trochu testujeme.milovali sme sa 2dni pred ovu a aj v den ovu.este pred ovu som ho mala makky ale teraz na 7 den ho mam taky tvrdy asi ako prst.tak neviem.testy si velmi robit necem nemam s nimi dobru skusenost.za kazdu odpoved dakujem.myslim ze aj gyndos to podla toho zistuje ale nie som si ista. 😒

dejna31333
12. feb 2016

Ahojte ja mam krcok m. celkom dole ale je mäksi a o tyzden by som mala dostat

14nunu10
2. júl 2016

V čase ovulacie je krcok nízko,mäkký,otvorený..v čase ranného tehotenstva je vyššie,tvrdší,zatvorený,mokrý hlienovity..
Hádam to niekomu pomôže 😎

lussi_0
9. dec 2016

Dobrý deň som v 25 tt mám taký problémik.Tam dole som strašne úzka keď sa s manželom chceme milovať nejde to. Nahmatala som si krcok je veľmi nízko a strašne tvrdý. Viete my povedat čo to znamená dúfam že my nehrozí predčasný pôrod. 😞

janamexico
20. feb 2017

Ahojte ak dobre rozumiem tak ten krcok ma byt taka gulicka na konci trvda a este jedna otazocka dlhy alebo tak kratky 🙂 dakujem

veron_gregorova
25. feb 2017

Ahojte, mám kŕčok maternice nižšie položený, ľahko nahmatatelný.. čo sa týka tvrdosti, dá sa povedať, že je tvrdší, otvorenosť neviem veľmi posúdiť.. je tam taká mierna štrbinka, ale zmestí sa mi tam možno kúsok nechtu. O nejakých päť dní mám dostať menštruáciu. Je možné že som tehotná?

sunny8
25. feb 2017

😮 a to kde si nahmatate konkretne ten krcok? 😕😯

veron_gregorova
25. feb 2017

@sunny8 do vnútra pošvy si normálne zasunieš prst, dva.. snaž sa čo najhlbšie. Končekami prstov by si si mala nahmatať takú..akoby guličku.. vo veľkosti ako....jedna kočka prirovnala veľkosť k mužskému žaluďu, s čím súhlasím.

sunny8
25. feb 2017

@veron_gregorova aha mam v tom zmetok no co vsetko tam dnu je ... Nikdy som si tam este prsty nepchala manzel.cosi takr nahmatal a myslel.chudak ze.je to bod G :D

veron_gregorova
25. feb 2017

@sunny8 Bol to určite kŕčok maternice , manžel nech hľadá ďalej ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre