icon

Ktorý tehotenský tyčinkový test je najspoľahlivejší?

avatar
lula56
9. júl 2021

Kočky, prosím ktorý tyčinkový tehu test je najspoľahlivejší? Kúpila som v BENU lekárni Livsane, robila som včera a dnes, je tam slabá ružová čiarka, nesilnie. MS má prísť zajtra, no nemám žiadne tehu príznaky. Pri prvom ma ukrutne boleli prsia, musela som si ich držať keď som išla po schodoch, a teraz absolútne nič, ešte aj tie testy bledé.

Ktorý tehotenský tyčinkový test je najspoľahlivejší?
avatar
snazilka_bio_mamka
9. júl 2021

@lula56 skus digitalny clear blue, alebo obyčajný clear blue, alebo aj Dr. max test, mama test, woman secret baby. Za mna je to čiarka - silnejší duch, nemusím si ani oči vyočiť, MS podla mna nečakaj 🙂 ale ked uz mas takuto čiarku, kupila by som si obyč mamatest, spravila ten a potom digi ale vsetko z ranného moču a nepi dnes uz po 19,00, to by ti uz malo ukazať vysledok, držim palce a napís ako to dopadlo

avatar
lula56
autor
9. júl 2021

@snazilka_bio_mamka ďakujem pekne, skočím dnes kúpiť 😊

avatar
monka105
9. júl 2021

@lula56 ja mám zas s mamatestom najhoršie skúsenosti zo všetkých testov. Ukázal mi koľajnice, keď som tehotná nebola. Detto intime. Podľa mňa woman secret alebo obyčajný clear blue, na digitálny ešte môže byť skoro. A ideálne počkaj či príde MS a keď nie až potom testuj. Inak zbytočné sklamanie a zbytočne vyhodené peniaze.

avatar
sense
9. júl 2021

Počkaj zo 2 dní a sprav si clearblue....

avatar
selu11
9. júl 2021

Mne presne ukázal aj Livsan, aj dva kupované v DM to bolo Pepino a Baby top test.

avatar
snazilka_bio_mamka
9. júl 2021

joooj všetko len nie top test prosím

avatar
selu11
9. júl 2021

@snazilka_bio_mamka Tak mne ukázal 4x správne, keď som nebola tehotná, vedel to a vedel aj keď som bola 😁

avatar
sofiadi
9. júl 2021

mne stačil klasický pepino z drogérie 🙂 pekne ukázal v deň meškajúcej MS

avatar
lula56
autor
9. júl 2021

Ďakujem baby, tak skúsim zajtra ten Woman Secret alebo clearblue.
Keď som bola tehotná prvýkrát (4,5r dozadu) tak mi pepino ukázal peknú čiarku pred meškaním. A mala som aj príznaky. No teraz deň do MS, žiadne príznaky a testy slabé. Pred 3mesiacmi som potratila naše druhé dieťatko, preto teraz som z toho v strese, aby to vyšlo a testujem jak sibnuta a porovnám to ako to bolo pred tými 4r.
Inak k tomu baby toptestu. Robila som si ho pri tom druhom nevydarenom tehotenstve, po 3dnoch meškania som mala takéto koľajnice na ňom. Ale inak tiež som čítala, že nie je moc spoľahlivý.

avatar
snazilka_bio_mamka
9. júl 2021

@selu11 mne ukazal asi 6x čiarku a tehotná som nebola a ostatné testy boli snehobiele... je to mačka vo vreci ten top test

avatar
vikybotka
9. júl 2021

Tieto livsane sú 20 možno zato sú ešte slabé čiarky 🙂

avatar
lula56
autor
9. júl 2021

@vikybotka aha, to som si vôbec nevšimla 🤦 ďakujem pekne.

avatar
vikybotka
9. júl 2021

@lula56 viem lebo ja dom si pýtala 10 a dala mi toto a keď som to doma otvorila tak na obale testu bola 20 citlivosť na obale z vonku nič nebolo 🤷🏼‍♀️

avatar
lula56
autor
10. júl 2021

Baby, tak dnes je deň MS, a test Dr.Max takýto. Woman Secret sa mi zohnať nepodarilo.
Neviem prečo, ale zdá sa mi, že to stúpa nejak pomaly. Zvlášť keď brucho cítim ako keby majú krámy prísť a prsia vôbec nebolia ako pri prvom tehu.

avatar
vikybotka
10. júl 2021

Nemôžeš porovnať dve rozkošné značky a citlivosti 🙂 zopakuj dr max o dva tri dni a budeš vidieť či pekne silnie 🙂

avatar
evik815
12. júl 2021

Mne meskaju iba 1 den a mam taku slabu druhu ciarku. Co myslite baby? Moze to byt falosna ciarka?

avatar
lula56
autor
13. júl 2021

@evik815 toto je môj pri 1dňovom meškaní.

avatar
lula56
autor
13. júl 2021

@evik815 a toto dnes, 3dni meškania. Síce je to ina značka testu, ale tak snáď je to na dobrej ceste 🙏

avatar
evik815
13. júl 2021

@lula56 tak u teba ju celkom vidim 🙂 ja dnes takto

avatar
lula56
autor
13. júl 2021

@evik815 super 👍