Majú tehotné ženy zvýšenú bazálnu teplotu?

ybyta
19. jún 2009

🙂 Ahoj zdravim vsetky cakatelky po transfere helios martin aprosto vsetky zenicky viete mi potvrdit ze je pravda aj lekar mito vravel ze tehotne maju zvysenu bazalnu teplotu ...nie raz ale uz druhy treti den 37.4 dakujem ybyta.

maahuliena
25. jún 2009

cafte 😵 dnes pomalinky 😉 na testík som sa neodhodlala 😅 😝 asi to fakt vydrím do víkendu 😅

ybyt , ako? už je lepšie?

ybyta
autor
25. jún 2009

no nazdar ja som dnes taka zlaa! dievky dnes som kupila test rapi klir anejaku Barbaru ukazali prt ale ten barba ra po čase bolo vidno nejaky štrafik na T jja som už suca do kazajky! ked som čitala stranky tehot testy by ste zblbli stoho! kolko žien malo 2 tešili sa aneboli ato neboli ani po ivf akolke mali 1!!!! aboli ! normal že brali na 14 deň krv na hcg a boli Tehotne a tie blbe testy im aj tak ,rôzne ukazovali že su neni však toto je ine psicho? aže klud fakt na tej stanke je moc moc taky ch pripadov že aj vyše 14 dni po nemusi saq HCGvôbec ukazovať! zato som až teraz tu a pišem a včera že nekupim, arano by ma ani tank nezastavil ! mahul vidiš ?nekupuj testy možno som arobim im psichozy aj som sa chcela vyrevať anejde to ako by mi ničo vravelo nerev do kelu si vtom !važne ciculky chapete ma? Mahul ati si ako na tom atom daj vedeť 😉 😉 😉 😝 aty zbiňočka ako moja s dcerkami?ako si v pohode? ty isto hej pište moje pište čakam 😝 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

maahuliena
25. jún 2009

ybyt, treba testovať s rannym močom, ešte môžeš mať nízke HCG... v najkoršom štádiu je treba testovať len táno 😉 ved ešte nič nie je stratené 😉 ešte stale môže byť testík negativný 😉 tak už netestuj a počkaj si na krvičku, ok? 😉 ja testnem cez víkend 😉

ybyta
autor
25. jún 2009

mahul len nech neni negativny ale pozitivny no rano som dala ale nebol prvi ata čiarka je slaba ale jeju krasne vidieť ale až po hodine asi sa ma zlakol ten test! 😀 😀 😀 😀 chcem bojovať až do vysledkov s krvi velmi chvalia nejaky mama test kup si ten ....že ukaže vždy pišu baby 🙂 anešpinilasi nič?

ybyta
autor
25. jún 2009

aby smesa rozumeli pozitiv je že sme vtom 🙂 🙂 ja čakam micušky

maahuliena
25. jún 2009

ybyt, som rada, ono isto jeden zabojoval, ten tienik by sa ti len tak neukázal a zvyčajne sa ukáže aj po limite 😉 krvička je najistejšia 😉 ano, mamatest mám doma 😉 takže určite budem testovať s ním 😉 a zatiaľ sa cítim dobre, len teda to podbruško napäté, prsia bolia dosť..., dnes ráno mi bolo zle...,ale tak zase beriem to s rezervou, predsa len sa dlávim hormónmi 😉 nešpiním, nekŕvácam..klop klop v tomto smere som ok 🙂 😵

ybyta
autor
25. jún 2009

mahul o prsach viem svoje myslela som že zahyniem apodbruško potom atie prsa ma potom svrbeli jak fras! MAM ICH JAK MELONY 😀 😀 😀 čo vieš otom ked sa na prsach spravi na každom taka modra žilka?adnes mije nejak blbje 😝 😝 😝 nikedy ma človek pocit že tu na tych to strankach aj porodi 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maahuliena
25. jún 2009

ybyt no všetky tehu príznaky máš 😝 😝 😝 treba veriť 😵

zzuzzu
25. jún 2009

ybytka moja, urcite to vyjde 😉 ... ozaj a marianka bola na dalson sone... maly mimisek je uz taky velky, ze sa nezmestil na obrazovku 🙂... a zase sa nechcel velmi ukazovat... bol otoceny chrbatikom a buval 😀 ... buducu nedelu idu na to 3Dcko a uz bude definitivne vediet, ci to bude Lauruska alebo Romanko... 😎
mahul, ty si kedy spravis testik?

maahuliena
25. jún 2009

zuzu, to keby ja vedela 😅 😀

ybyta
autor
25. jún 2009

to spousta info čitam a čitam aj jedna test ňič menzes ma la aj so všetkym...... aže ste v6 tyždni ono to pomaha čitať nech by sa človek aj ked aspoň chvilku klamal ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ mahul koľko tto maš tych rokov ?hej zuzi tebe sa tu snami ľubi že? už stehotnej !myslim že tito chyba prišla si o mimi potratom nie tvojou vinou ačoje so iem že stale na to mysliš babo ti zalepi tu bolačku na duši 😔 😉 😉 🙂 bola by steba super mama 😎 :-

maahuliena
25. jún 2009

ybyt, už to nečítaj... lebo to jedno vyvracia druhé.. vyčkaj ešte do pondelka.. a maš ms? či len slabo krvácaš? 😒 ja som mladšia od teba asi(do dnes) 12rokov 😅 🤐 😒

ybyta
autor
25. jún 2009

su uplne ine 2 dni som mala špinenie atoto krvacam od predvčera večera nie moc al uplne čiste bez pridavkov čo umňa nehrozi mavam strašne aso všetkym .....čosa lupe tak človek je zblbnuty no do pondelka daleko zbini 🙂 zbini kde sisa skovala? 😀

ybyta
autor
25. jún 2009

😎 ty maš dnes narodky mahul? 😝

ybyta
autor
25. jún 2009

a už som vas našla na temičke čakanie po ET som ja Ružovy Panter 😎 adufam žena mňa nezabudnete moc moc mi to pomaha 🙂

maahuliena
25. jún 2009

ybyt, ty špehoun 😀 😀 😀 😎
nie ved ty máš zajtra narodeniny 😎 😎 😎 preto ten dozaz že (do dnes 😝 )

ybyta
autor
25. jún 2009

nojo ja už fakt som zblbnuta auvidiš sama čim vic sa bude bližiť odber bude to viac a viac Psicho! tešim sa že sa vracaš aj na našu stranku som rada 😅 😅 😅

maahuliena
25. jún 2009

ybyt 😝 😝 😝 ja som všade 😀 😀 tuším 😅 🤐

ybyta
autor
25. jún 2009

pa micik dobru nocku tebe babatkam aaj zbiňočke ajej babatkam !ajoj zajtra tešim sa na vas 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😔 😔 😔 😔

zbinka
26. jún 2009

Dobre ranko babule,,,vsetke na tejto stranke
ako tak citam,,,tak dnes hlavne YBY tebe vsetko naj,,ak mas dnes ozaj tie narodky a co k tomu priat,,,,no asi len to jedno nech mas dnes na testiku dve ciarky a v brusku uz tie vytuzene dve babetka,,,snad sa nemylim,,,mas dvoch mrnuskov v brusku nie??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 myslim na teba,,,kocarujeme spolu,,,jasneeee dobre ranko mahu,,,ako vidim stihas vsetko vidi ta vsade na strankach,,,super, ja som vysela na nete tiez stale ,,,po transfere a hladala info,,,pomaha to, aspon sa clovek neciti tak sam,,,nie??
idem nico spapat,,,dvojky uz su hladneeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zbinka
26. jún 2009

kde ste vsetky,,,,,co sa deje,,,no toto ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 🙄 😵

maahuliena
26. jún 2009

no cafte 😅 😉 tak som testla.... dnes som 8dpET a veeeľmi slabulilinká čiarka, tak neviem aj to je na 10tkovom teste 😲 😲 musím ešte vydržať 😅 😅 🤐

ybyta
autor
26. jún 2009

no ajoj paňi mamo dakujem zajtra mam 37 aj tak dik 😀 🙂 🙂 🙂 ako tije dobre musi sa im v tebe pačiť ked sa zakliesnili mne je dnes ozaj nejak eee 😝 neviem či to už domyšlam ale asi to fakt žena citi anepresvedči ma ani tucet testov dnes je to od nedele 12 dni už sa spondelkovava! 😝 😝 😝 😎 si sa najedla za troch?ale ozaj poližkavaj amysli na to ake budeš mať obrovske krasne pyšne brušisko niesla by som ho ako rada 😝

ybyta
autor
26. jún 2009

mahul toje bomba aj ked je uplne uplne slaba toje veľmi veľmi dobre 😉 😉 😉 ja som ti vravela že maš malich klieštarkov vydiš? dnes to ddobre vypada všetko 🙂 🙂 🙂 😎 mama test idem kupiť aked nebude domy slim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

maahuliena
26. jún 2009

ybyt..no uvidíme.. čo bude... vieš, je to všetko len orientačné....takže si s toho ešte nič nerobím 😉 a BT ok, ale tak liečiky dávame poctivo 😉
ja som na mamateste mala len nejakého ducha... aj to som asi zle videla 😒 😅 🙄

zbinka
26. jún 2009

yby,,,jane jem jak za trochhh,,nie, nie nie, mala by som 3x tak zdravo,,,nie za troch,,,xi xi xi,,,,oddychujem a tesim sa s kazdeho dna,,,a kukam fotoalbumy dvojiciek,,,nadhera,,,
MAHU....tebe blahozelam,,,mala si PK???? ci nie???
super,,,len si to tak drz, nic nerob a tes sa, hladkaj brusko a dohovaraj im,,,,
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maahuliena
26. jún 2009

zbinka neblahoželaj prosím ťa, šak ešte nič nemám potvrdené 😉 😅 ked bude výsledok s krvi pozitívny, tak až potom 😉 test ešte nič neznamená 😉 je to slabulinké 😝

zbinka
26. jún 2009

joj no nevadi, citim v kostiach, ze to mas iste,,kocarujeme dvojky spolu, po kolkych rokoch a podarilo???

maahuliena
26. jún 2009

zbinka, myslím, že to bude skôr len jedno..., aj ked nikdy nevieš... po vyše 5rokoch ak teda bude výsledok pozitívny

ybyta
autor
26. jún 2009

jasne aj ja to citim!fakt jeta mahul vtom! 😀 😀 😀 😀 ja sa zberam do lekarne ale 1 moč už je fuč aspoň duch aby tam bol! 😉 😉 😉 😉 tk bude druhy ranny a basta 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre