Mala by som navštíviť gynekologičku aj pri biochemickom tehotenstve?
Ahojte, mala by som navštíviť gynekologičku aj pri biochemickom tehu? Keďže som mala dve pozitívne testy pri pepíne a potom čiarky zmizli. O babo sa nesnažíme ale ani nám nevadi ak by prišlo. Čo robiť? Na foto tie čiarky až tak nevidno.

ved si nebola tehotna
@anonym_07ab86 nechápem vašej odpovedi na moju otázku 🙂
@anonym_07ab86 nechápem vašej odpovedi na moju otázku 🙂
@anonym_autor ze zbytocne pojdes k dr. ked si nebola tehotna, ale vsak ked mas tu potrebu chod
pepino testy su nepresne a takto duchuju mnohe testy aj v pripade, ez nejde o tehu, cize kludne si vobec nemusela byt tehu ani biochemicky.
navyse pri biochemickom tehu ani k dr ist netreba.
@anonym_autor ak ti normálne príde menštruácia tak netreba nikam chodiť. Návštevu lekárky by som riešila až keby mi napr aspoň dva týždne meškala alebo boli nejaké sprievodné problémy
Nie sú pozitívne, Pepino by som ani nerátala do úvahy.
@anonym_autor Nie, pri biochemickom nemusis k lekarke.
pri biochem k lekarovi netreba,, keby nebolo testov a svrbivych prstov, tento termin by ani neexistoval, a mnohe zeny ani nevedia, kolko krat "ho" zazili... pepino testy nie su dobre, tehu si mozno ani nebola

ved si nebola tehotna