icon

Menštruácia - skoré príznaky tehotenstva

4. okt 2020

Ahojte, mali ste niektora takú skúsenosť že vždy pred menštruáciou vás boleli prsia ale keď sa vám podarilo otehotnieť tak ste to tak nemali?ďakujem za odpovede neukamenujte ma áno viem ze treba spraviť test a počkať do MS zaujíma ma čisto len vás názor a skúsenosti a aké ste mali skóre príznaky tehotenstva okrem vynechania menštruácie 🙂

avatar
veronikaszabova
4. okt 2020

Boleli ma prsia ako pri MS - pri oboch tehotenstvach.

avatar
raddkka
4. okt 2020

Prsia som si nejako neuvedomovala, ale bola som hrozne unavená, každý deň som si musela po obede na dve tri hodiny pospať, inak mi padali viečka. A tvorili sa mi veľa slín.

avatar
miakey
4. okt 2020

Ja som mala také isté priznaky ako pred MS. Bolesti pŕs, podbruška, únava. Myslela som si, že každú chvíľu už dostanem MS. Ale prešiel týždeň a MS nikde..

avatar
83bambulka83
4. okt 2020

Iba únava ale obrovská. Ukladala som veci do novej skrine a každých pár minút som si musela ľahnúť, lebo som nevládala. Muž na mna pozeral ako na dementnu, takú má ešte nezažil, ja som vždy plna energie.