Meškanie menštruácie 3 dni
Dobrý deň, som 41 ročná slobodná matka. Mám jedného 19 ročného syna. Teraz je už 3. deň, čo mi mešká menštruácia. Ja som za to s priateľom vďačná a veľmi sa teším, ale obávam sa, že môj syn nebude chcieť bračeka alebo sestričku.
Vôbec netuším, ako mám tehotenstvo synovi oznámiť.
Nemali by ste nejaké rady?
Vopred ďakujem.
Lenka
@lenkazapotecna prijme to, a ak aj by nie, tak sa s tým bude musieť zmieriť.. Ale ste si istá tým, ze ste tehotna?
@lenkazapotecna Mala som 17,keď nám mamka oznámila ,že čaká bábo s priateľom. Chvíľku mi trvalo to vstrebať, ale potom som sa už tešila. Chodili sme sestru so spolužiakmi denne kočíkovať, všetci sme z nej boli na mäkko. Doteraz máme so sestrou úžasný vzťah aj keď je medzi nami takto veľký rozdiel. Teraz kočíkuje dieťa so spolužiakmi ona mne 🙂
Ale asi tak, proste je dospelý tak hádam si už aj vy môžete s partnerom robiť čo chcete a nejako neriešiť názor - keď si napísala že sa tešíte.

Asi som to dobre nepochopila ale 3 dni ti mešká a si na isto tehotná? Máš pozitívny test alebo?