Mikro duch na teste

mrsbrown
4. feb 2014

Caute baby...zuuuufalost...snazime sa o babatko s priatelom. V aprili 2013 som bohuzial o jedno prisla a zacali sme sa snazit opat tak od septembra...asi tak pred tyzdnom som zacala mat teho pocity,a citlive prsia...periodu mavam niekedy den dva skor alebo neskor...mala som mat teraz 1.2....a nic...
...ja uz som zavisla na teho testoch...robim kazdy druhy den...prvy bol mikro duch..../je to aj na fotke/...druhy som robila o dva dni a bol taky isty...vcera som robila dalsi a tam uz nebol ziaden duch...okrem toho sme s kamoskou robili digi rapid clearblue co ukazuje tyzdne a bol negativny...
tu ciarocku tam slabunko vidno na dennom svetle...chcem aby tmavla :(
...a nechcem dopadnut ako vlani :(

februar2017
23. mar 2018

@sonicka232 gratulujem 😉 je to tam

betkaknihomol
13. apr 2018

Baby čo si myslite o tomto? S mužom tam vidíme dve ale nevieme či na 100%...

sonicka232
23. apr 2018

@betkaknihomol su tam dve ciarky urcite ;) gratulujem

sonicka232
23. apr 2018

Ahojte chcem sa poradit ci mate niektora skusenost s klesanim hcg :/ ja som po potrate a teraz som otehotnela znovu a vcerajsi test bola silna ciarka a dnes je slabsia mohlo to byt aj tym, ze som vecer vypila prilis vela vody a moc bol rano zriedeny? :( ten hore je vcera a dole dnes rano

biba12
23. apr 2018

@sonicka232 ten včerajší je tiež ranný?

sonicka232
23. apr 2018

@biba12 ano :/ tak len neviem uz sa bojim robit dalsi test asi pockam na ms :/

janamexico
22. sep 2018

Ahojte babulky viem ze sem uz nepatrim ale casom na cas sem zavitam ... dakujem vsetkym ktore ste mi pomohli a psichicky motivovali nedrilo sa nam a pol tych vsetkych dusikoch falosnych nakoniec jeden bol duch duchovaty ktory na uz 9 mesacikov ...velmi pekne dakujem a prajem vserkych snazilkam a duchom duchovatym aby si kazda jedna nasla // vytuzene silno drzim palceky...nadej umiera posledna 😙😗😚😀

marsellinpir
11. jan 2019

Ahojte vidieť tam niečo alebo sa mi len sniva

janamexico
13. jan 2019

@marsellinpir ja vidim mini dusika

marsellinpir
14. jan 2019
jankakral
22. feb 2019

Ahojte 🙂 dnes som cca. 12dpo za 3 dni mám dosť MS, cely týždeň mi je veľmi čudne, stále cítim tlak v podbrušku hlavne na ľavej strane ... a bolia ma kríže ... prsia ma boleli silno asi tri dni a teraz ako keď utne nič ... mala som hnedé spinenie dva dni dozadu ... bojím sa aby to zas nebola nejaká chystá ... dnes som si zo zvedavosti urobila trhu test a nedal sa mi ani odfotiť lebo by ste tam nič nevideli, iba voľným okom z určitého uhla tam vidím svetľuľinkú druhú čiarku, možno kanálik ale týmito testami testujem hocikedy a nikdy som tam ani náznak čiarky nemala ... už druhý test doma nemám pôjdem asi do lekárne a zajtra alebo v nedeľu spravím další ... aké nechcem sa stresovať koli tomu lebo už vyše roka sa snažíme a nič :( Ale chcem vedieť názor na tieto mini mikro duchy či Vám z toho nakoniec vyšlo tehotenstvo? A či Onestep môže robiť falošné duchy alebo kanáliky ? Ďakujem 😘

exotka444
15. máj 2019

Baby vidíte tu druhu čiarku? Testované na 5 deň meskajucej menstruacie

c_est_la_vie
15. máj 2019

@exotka444 ja tam vidiiiim. Gratulujem 🙂

mims1520
14. nov 2019

Dievčatá máte skúsenosti s touto záhadou ? GS Mama test robený z toho istého ranného mocu. Mne je do smiechu normálne ako sa to somnou hra 😂 mala som 2 balicky po 2 testy. 12dpo

janamexico
17. nov 2019

@mims1520 no prvý rozpity neplatný hrubý taktiež neviem mne sa zdajú premocene testy počkala by som. Par dni a urobila ešte raz mne tieto papierikove nikdy nesedeli skôr by som. Vyskúšala tycinkove

janamexico
17. nov 2019

@jankakral mne testy duchovli a bola cysta hormonálna dúfam ze tvoj prípad to nebude a keď som potom. Naozaj bola. Tehu tak som mala. Takého mini dusíka že skoro nebol vidno a teraz ten duch ma. Skoro 2 a pomalí mi šedivé ju vlasy 😁

kythos21
23. apr 2020

Čo myslite baby?

kvietok2021dt
5. máj 2021

@kythos21 poradte telefonom to velmi nevidno 6 dni meska

janamexico
16. máj 2021

@kvietok2021dt gratulujem vidno volnym okom

janamexico
16. máj 2021

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre