icon

Môžem byť tehotná?

avatar
simonasimca23
22. feb 2023

(PÍŠE KAMARÁTKA NEMÁ SVOJ UČET NA KONÍKU )

Ahojte baby , chcem sa Vás spýtať začali sa mi diať čudné veci poslednej dobe mi býva ozaj často zle ..Mam také občasné závraty. Napriek tomu že nejem veľa a mam pohyb moje brucho je nafúknuté....V poslednej dobe som si všimla že okolie mojich bradaviek sa zväčšilo , objavili sa mi modre žilky na prsiach ale len dve ...Občasné citim pálenie pŕs...Sama cítim že moje prsia sú ťažké....Bradavky mam na dotyk citlivé občasné bolestivé. ..Menštruácia mi síce mešká viac ako dva mesiace ale s týmto sok ja mala vždy problém. Taktiež pociťujem bolest brucha občasné kŕče a keď sa najem väčšinou mi príde hneď zle ....Myslíte že to môže byť tehotenstvo alebo nie ?

avatar
bluemoon24
22. feb 2023

@simonasimca23 porad kamaradce, at si koupi tehotensky test

avatar
gejb
22. feb 2023

@simonasimca23 a co ti brani ist do drogerie a kúpiť test za 2€?

avatar
simonasimca23
autor
22. feb 2023

@bluemoon24 robila si ho dávnejšie vyšiel jej negatívny

avatar
zobaka
22. feb 2023

netreba si nahovarat veci a byt paranoidna, ale pokial mas sex vsetko je mozne, ale prejavy tehotenstva su trochu ine, nie žily na prsiach, ked si den tehotna

avatar
veselo_neveselo
22. feb 2023

Ak ti byva casto zle, a mas aj ine problemy, TREBA ZAJST ZA OBVODNYM LEKAROM.

avatar
jaskolka
22. feb 2023

A čo tak urobiť tetaz nový aktuálny test?

avatar
beata_k
22. feb 2023

@simonasimca23 Skratme to. Nie je tehotna.

avatar
kkovacovak
22. feb 2023

@simonasimca23 menštruácia jej mešká viac ako dva mesiace a ona vypisuje po internetoch čo má robiť? No ja neviem...čo takto napríklad zájsť k lekárovi ktorý sa venuje tomuto odvetviu?!

avatar
patriciafrancokova
23. feb 2023

Dobrý deň chcela by som sa opýtať mala som nechránený pohlavný styk s partnerom 10 dní pred menštruáciou a 17den cyklu je tam šanca ze som mohla otehotnieť?

avatar
veronikaszabova
23. feb 2023

@patriciafrancokova ak si mala vtedy ovulaciu, tak ano. Bez ovulacie nie

avatar
patriciafrancokova
23. feb 2023

@veronikaszabova no ved práve že toto neviem vôbec ci som mala

avatar
veronikaszabova
23. feb 2023

@patriciafrancokova tak v tom pripade ti nikdo neodpovie na tvoju otazku - jedine test, ak ti bude meskat menzes.

avatar
patriciafrancokova
23. feb 2023

Ďakujem za odpoveď

avatar
patriciafrancokova
23. feb 2023