Možné tehotenstvo

barbora232323
12. máj 2024

Čaute baby ja si idem len pre radu som 14 dní po oplodnení menštruácia mi mešká a mám bolesť v ľavom vaječníku ktorá siaha až do nôh a mám bolesť podbruška bolia ma aj prsia už fakt neviem čo si mám namyslat test som robila asi 8 dní po oplodnení no nebol tam ani náznak ku gynde som objednaná až na druhý týždeň

ailiba
12. máj 2024

@barbora232323 a preco si neurobis test teraz? 14 dni po oplodneni (teda neviem, ako vies, ze doslo k oplodneniu) uz urcite bude ciarka. 8 dni he este dost skoro. Ked zistis, ze tak ciarka je a mas take silne bolesti, tak chod na kontrolu radsej skor. Ak tam ciarka nie je, tak asi tehotna nue si.

stellarstar
12. máj 2024

Odkiaľ vieš kedy došlo k oplodneniu? V deň styku k tomu nemusí abs dôjsť

barbora232323
autor
12. máj 2024

@stellarstar dobre tak dajak sa v tom nevyznám preto idem pre radu či niekto to takto mal ak máte niečo proti tomu nemusíte komentovať

ns994
12. máj 2024

@barbora232323 ak ti meska menstruacia urob si test. Najlepsie s prvým rannym mocom a uvidis. Kazdopadne ak mas bolesti ci tehotna alebo netehotna tak smer dr nech pozrie

barbora232323
autor
12. máj 2024

@ns994 len že doktorka ma dovolenku berie ma až na druhý týždeň ja sa nebojím tehotenstva ale toho že ma bolí na ľavej strane preto chcem byť spokojnejšia či náhodou to není uhniezdenie

ns994
12. máj 2024

@barbora232323 prepac ale to mam ako vediet ? Teoreticky ano moze tp byt ono. Niektore zeny to citia. Netuším ja som to nemala a aj keby mala nemusi to byt tvoj pripad. Toto my nevieme. Preto vravím urob si test a uvidis. 8 dni po oplodneni je skoro hlavne ked anj nevies ci bolo. A teraz ked je to uz14 dni a meska ti menzes tak si neurobis ? Urob si test. Uvidis.. tak ci onak by som sla smer dr ked mas bolesti. Ak ma dr dovolenku tak by mal byt pospravnosti zastupujuci lekar.

monikasel
13. máj 2024

Ahojte dievčatá. Potrebujem počuť váš názor na moju situáciu....5 dní pred menštruáciou mi vychadzali pozitívne testy a dva dni na to testy začali slabnúť a prišla menštruácia ktorá trvala dva dni. Tak som si myslela že to bolo biochemicke.....nedalo mi to a spravila som si test ktorý bol znova pozitívny. Je možné že mám niaku cystu ktorá mi spôsobuje pozitivne testy? Stretla ste sa niektorá s tým?? Ďakujem za váš názor

ns994
13. máj 2024

@monikasel smer dr ? Toto mi tu nevyriesime.

stellarstar
13. máj 2024

@monikasel slovo niaku niaka niake neexistuje.
Môže ist o biochemické ako si písala ale hcg nevyjde z tela zo dňa na deň. Takže ešte pár dní môžeš mať pozit testy. Bolo by dobré ísť pre istotu ku gyn

stellarstar
13. máj 2024

@barbora232323 v den styku sa nezvykne oplodnit kedze potrvá pár hodín pokiaľ spermie nájdu cestu ku oozytu a ptm ju následne oplodnia. Samo oplodnenie necítiš, urob si test teraz a keď bude negat smer gyn aby si ta pozrel kv tým bolestiam. Môžeš mať aj cystu ci myom hoc čo

barbora232323
autor
13. máj 2024

@stellarstar čo hovoríte dievčatá

weuska1559
16. máj 2024

@barbora232323 gratulujem si tehotná. O dva si sprav znova test a už budeš mať krásne koľajnice.teraz hlavne pokoj bez stresu

barbora232323
autor
17. máj 2024

@weuska1559 ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre