Nízke hCG a tehotenstvo

zuzicka4545
11. dec 2023

Ahojte. Mám otázku, dnes som si robila tehotenský test a vyšli mi dve čiarky. Bola taká slabšia. Dala som si zobrať HCG a vyšlo že menej ako 2. Je možné aby som bola tehotná ak mám také HCG??? Alebo to môže byt na začiatku tehotenstva tak?

cookie29
11. dec 2023

je to dost divne, pretoze v moci sa tehu zachytava az od cca 10... ale mohlo byt biochemicke napriklad... z krvi to byva presnejsie. Kolko Ti meska?

katariiinkaa
11. dec 2023

@zuzicka4545 nemáš odfotený test? či to náhodou nebol len kanálik.

zuzicka4545
autor
11. dec 2023

@katariiinkaa neviem či je to zrovna dobre odfotené

bejbs123
11. dec 2023

Zial ten test zodpoveda vysledku z krvi,je to negativne,na tom teste je len kanalik,nie //

dadka1997
11. dec 2023

Na teste druha čiarka nie je, je to kanálik, čiže tehotná niesi

stellarstar
11. dec 2023

@zuzicka4545 ja tam vidim druhu slabú testuj o 2 dní keďže hcg rastie každým druhým dnom

sense
11. dec 2023

Tento test pozitívny nie je. Čiže ak ti mešká mohlo ísť teoreticky o biochemické ale keďže ti krv vyšla negatívne na základe tej sivej čiarky na teste sa o tehotenstvo nejedna

emma2782
11. dec 2023

Tento test nie je spoľahlivý. Pokiaľ máš hcg negatívne, tehotná nie si a test ti spravil falošnú čiarku. Mne spravil takúto a tehotná som nebola

liviahuszarova
11. dec 2023

@zuzicka4545 mne tento test ukázal takúto čiarku a tehotná som bola

zuzicka4545
autor
13. dec 2023

@liviahuszarova no ja som mala taku istú, ale tak neviem keď napísali že je to kanalik. A aké si mala HCG či to nevieš?

liviahuszarova
13. dec 2023

@zuzicka4545 to bohužiaľ neviem☹ ale test bol robený 2 dni pred očakávanou MS

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre