Otehotnenie počas končiacej menštruácie

6. dec 2023

Ahojte, chcela by som sa spýtať, má niektorá skúsenosť s otehotnenim počas končiacej menštruácie?
Mali sme nechránený sex predposledný deň menštruácie a spravil sa do mňa.
No tento mesiac mi prišiel menzes o týždeň skôr teda nie je to úplne menzes, je to len špinenie zatiaľ už tretí deň.
Menštruáciu mam posledne 3 mesiace rozhádzanu. Keď som si dala do kalendára Menštruáciu ktorá mi začala tento mesiac tak minulý sa mi upravil tak že ovu mi dalo hneď po menzese, je možné že by som bola tehotná?
Alebo niektorá z vás to tak tiež mala ? Počkať ešte s testom alebo už sa môžem testovať? Ďakujem 🥰

galioska
6. dec 2023

ano, moj syn ma uz 15 rokov a bolo to na prvy sup😀

petrisa213
6. dec 2023

Áno aj počas menštruácie môže mať žena ovulaciu. Kamoši tak otehotneli a dovtedy som to tiež brala ako bezpečne obdobie. Už to tak neberiem 😁

pet888
6. dec 2023

Pri rozhadzanom cykle to nikdy nie je iste,takze treba si vtedy davat naozaj pozor,ak nechcete otehotniet.

anicka2888
6. dec 2023

Ano mam a maly bude mít zítra rok a 4 mesice :D Taky jsem nevěřila ze to tak to jde.

beata110
6. dec 2023

Ano mam 10r syna z posledneho dna ms😊

tetapetra
6. dec 2023

Áno má 11r😁

tetapetra
6. dec 2023

@pet888 ide o to ako žena ovuluje
@petrisa213 ja som tiež živý príklad 😉

pettom19
6. dec 2023

Ano, rovnako na 6. den cyklu, ale u mna si spermie pockali na ovulaciu, vydrzali 6 dni. V dany mesiac sa mi posunula ovulacia o dva dni skor. A hoci sa hovori, ze "dievcenske" spermie vydrzia dlhsie, mame chlapca, takze mozne je vsetko 😁.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre