Po koľkých dňoch si mám robiť tehotenský test?

nikollette
2. jún 2009

Baby kedy sa dá čo najskôr spraviť tehotenský test,tak aby bol aj účinný..čím skor, ale aby sa tam zase ten účinok už dalo ukázať.. Vdaka!!!

bubinka96
11. dec 2016

Sorry za pravopis 😅 no dobre naham to tak spravim si test o 2 tyzdne a ked to nevynde budeme skusat dalej

nivea777
11. dec 2016

@bubinka96 pravdepodobnost ze otehotnies z "jednej davky" je velmi nizka..zena ma v jednom cykle sancu 20% na otehotnenie pri castom snazeni,cize nielen raz mat nechraneny styk ale pocas celeho cyklu

sibalka21
11. dec 2016

@bubinka96 Ako ty si fakt myslis ze to ze sa do teba spravi ti zaruci to ze otehotnies hned? :D Vies kolko desiatok zien tu je co sa snazia niekolko mesiacov alebo rokov? Sleduju si plodne dni, bazalnu teplotu, ovlacne testy a aj tak sa im nedari.... Podla istych odbornych clankov je asi tak 20percentna sanca ze sa podari hned na prvy sup.... Skus si nieco nastudovat na nete....

zuzka6432
30. jún 2017

Ahojte 🙂 prosím vás snažíme sa o bábätko, menzes mám presný ako hodinky, teraz mi mešká 3.den ale už mám týždeň pms . Robila som si test dnes ale negatívny. Je mozne že som aj tak trhu, alebo si len namyslam? Ďakujem

chantalka86
30. jún 2017

Ahojte, tiez by som chcela poradit od skusenejsich. S priatelom sme isli naplno cely tyzden (7 dni) pred ms. Ms mi po 2 dnovom meskani prisla. Na 9-10 den po skonceni ms sa mi naliali prsia ako pred ms. Myslite ze to bude iba ovu ? Alebo tehu. Pytam sa preto, lebo normalne nepocitujem zmeny na prsiach v strede cyklu. Ma zmysel robit test, resp. Ukazal by uz nieco, ak by to bolo tehu ? Dakujem 🙂

veronika1603
30. jún 2017

@chantalka86 ked si mala ms tak tehu by to nemalo byt.a pises ze ste sa snazili tyzden pred ms...to by ani nemalo byt plodne obdobie.to byva vacsinou v strede cyklu.musis si odsledovat kedy mavas ovulaciu a snazit sa vtedy.

adrianka22
30. jún 2017

@zuzka6432 mne test ukázal takú čiarku že som to ledva zbadala tak som si ráno na druhý deň robila iný a tam už bola silná
@chantalka86 podľa mňa len hormóny aj ovuláciou by to mohlo byť a môže až do MS trvať

chantalka86
30. jún 2017

@veronika1603 @adrianka22 dakujem za odpovede.

simbatko
30. jún 2017

Ktora ste mali priznak tehotenstva ze ste mali pocit ze nieco na vas lezie??chripka??Dakujem

lubka3232
4. júl 2017

ja som mala traviace problémy, akoby žalúdok na vode a strašná únava, takže to bolo také trochu akoby začínala nejaká choroba 🙂 ale každé tehotenstvo je iné...

onmaria
9. aug 2017

@lubka3232 a toto si pocitovala odkedy?

lubka3232
12. aug 2017

@onmaria fu no to neviem presne ale tak po tom ako mi neprisla MS. ale pamatam si ze ked som otehotnela nejak som to tusila vopred. neviem to opisat, proste ma ta chybajuca MS neprekvapila 🙂

00wicky
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronika1603
21. aug 2017

@00wicky ja uz som mala 12dpo krasnu ciarku ale robila som 10tkovy test.ty si aky robila?

ksebejka
21. aug 2017

@00wicky mne az po 18tich dňoch a tiež som robila 10tkový test - je to u každej baby inak

00wicky
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ksebejka
21. aug 2017

@00wicky veru :( zelam vela trpezlivosti, aj ked mysliet na nieco ine asi bude tazke 🙂

00wicky
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ksebejka
21. aug 2017

@00wicky áno ja som mala o osem dní posunutu. Inak robilo mi to dosť problémy u lekárov lebo mi stále opakovali ze plodík ze maličký a ja im ze ovulacia bola neskôr... ale nakoniec sme on teda aj tak prišli... :(

00wicky
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cherry1981
12. apr 2018

@mirkasulekova Ahoj bola si tehu ked ti rano test ukazal dve ciarky a poobede nie? Mne sa to stalo dnes

mirkasulekova
12. apr 2018

@cherry1981 ahoj nie nebola som 😐

vivienka1234
1. okt 2019

Ahojte baby chcela bi som sa od vas spitat kedi si mam robit test robi sa mi ako kebi v prisiach mlieko jeto take ako kebi biele a neviem preco krvacala som 4 dni 20.9 2019 a teras sa mi robi ako kebi mlieko preco alebo co to je mozte mi poradit prosim😏

simbatko
1. okt 2019

@vivienka1234 treba urobit test..Pravdepodobne tehu...

vivienka1234
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vivienka1234
1. okt 2019

@simbatko kedi si ho mam spravid prosim ak tecie mlieko to znamena tehotenstvo??

simbatko
1. okt 2019

@vivienka1234 ak mas doma test urob si ho
...a daj foto..ak nemas zajtra kup a sprav si...Daj foto sem pak👍😚Nooo to byva pri tehotenstve

mizuzka
28. okt 2019

Ahojte baby, ja som prestala brat antiku, včera som mala dostat svoju prvu ms po vysadeni, no este nedorazila. S manzelom sme mali aj nechraneny styk, aj vcera, aj 20.10.. Poslednu ms som mala od 11.9. no a aj skoncila a aj po par dnoch som znovu zacala krvacat, trvalo to vyse 10 dni, skoncilo to 5.10. vlastne dobratim hak. Hak som vysadila lebo som ju vtedy zmenila za jednohormonovu (z daylette na azaliu) nakolko som mala zle vysledky zrazanlivosti krvy a neuspela tak sme s mudr skonstatovali ze budem bez nej... A teraz k pointe. Teplotu som nemerala, zacala som az pred tyzdnom, kolise hore dole. Ovulaciu som mala podla vsetkeho posunutu lebo belavy vytok som mala neskor. Najviac ho bolo az po 20.10. Teraz mam uz druhýkrát v priebehu tyzdna velmi citlive bradavky, dnes mi uz aj tricko vadi, to som predtym pred ms nemavala. Citim sa nafuknuta a jemne mi akoby taha podbrusko, podobne ako pred ms. Ms podla apky meska len den, no ale po vysadeni tej hak to moze byt rozhadzane. Cykly som mavala okolo 27-28 dnove. Mam si podla vas spravit test alebo mam cakat este na ms? Mate podobnu skúsenosť?

veronika1603
28. okt 2019

@mizuzka 2.11 môžeš urobiť test... To bude 12dni po sexe... Ak dovtedy nepríde ms... Ťažko takto keďže si brala antiku.. Každé telo reaguje inak.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre