Sex cez ovuláciu

13. apr 2024

dobrý deň, chcela by som sa opýtať som trocha viac nedočkavá a mali sme s priateľom sex presne na ovuláciu...myslíte že mi ukáže test keď som 5. dpo? Viem že je najlepšie čakať do menštruácie ale som nedočkáva...

sense
13. apr 2024

Ak si mala naozaj ovuláciu odsledovanu pred piatimi dňami tak je na test skoro. Keďže oplodnené vajíčko sa uhniezduje 7-10dni a až potom začne produkovať hcg. Keď budeš testovať takto skoro tak potešís akurát tak výrobcov testov

veronikaszabova
13. apr 2024

Testovat mozes. A vypovedna hodnota testu bude 0 bodov.

ysseba
13. apr 2024

Škoda míňať test na testovanie 5 dní po ovalácií. Ale držím ti palce aby si bola tehotná ✊ daj potom vedieť

januska12323
13. apr 2024

Testovať môžeš ale výsledok bude určite negatívny.

mia_von_prag
13. apr 2024

5 dpo bude test negatívny a ty sklamaná. Počkaj este aspoň 5 dní

barju
13. apr 2024

Teraz ešte len embryo putuje vajcovodom ak už bolo oplodnené sa uhniezdi až neskôr a až potom začne vylučovať hormón HCG ktorý zachytí test. Odporúča sa testovať keď vynechá ms. Niekomu ukáže ducha na 10-12 dpo ale potom môže prísť aj sklamanie z biochemického nielen radosť. A závisí aj od toho ako si mala odmeranu uvulaciu, či test, bazalna teplota, hlien, sono atď.

kristinkaris
14. apr 2024

Ja som 4 dpo chystám sa testovať na 11dpo… 5DPO ešte vyjde negat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre