Sú tieto tehotenské testy pozitívne?

miasanem
11. mar 2024

Ahojte,prosím o radu. 18ho februára som mala menzes trval do 22ho bol celkom normálny,len slabší. Deň po aj dva dni po sme mali styk a 3-4ho marca som mala ovulku aj 2 dní pred ňou sme mali styk aj po nej.Po ovulke bt 36,87 dnes je druhý deň čo som merala bazalku,tak neviem aku mám. Dnes ráno z ranného moču test pepino z dvomi ciarkami a teraz robený mama test a tiež dve čiarky. Neviem ako to mám zobrať,som tehotná? Ďakujem za rady.

janai1
11. mar 2024

@miasanem precitaj si príbalovy leták k tým testom, tam nájdeš odpoveď čo znamenajú 2 čiarky na teste

miasanem
autor
11. mar 2024

@janai1 ďakujem ja som to čítala,len potrebujem poradiť,či po ms môžem byť v tom alebo nie,a či tie čiarky nemajú byť silnejšie.

ildiko36
11. mar 2024

@miasanem ano pozitivne, gratulujem, časom sa to zosilnie, si na začiatku tehu🥰

ildiko36
11. mar 2024

@miasanem kolko dni ti meška?
mne tak ukazalo 2dni pred ms s clar blue testom

petrad15
11. mar 2024

@miasanem Gratulujem 👏 Budete mať bábätko

janai1
11. mar 2024

@miasanem tak prešlo len 7 dní. 99% žien v takom čase nemá ešte žiadnu čiarku na teste.

katyav
11. mar 2024

@miasanem Podľa mňa pozitívne. Mamatest mi ukázal presne rovnako a bola som tehotná.

miasanem
autor
11. mar 2024

@katyav ďakujem vám za rady. Ja som mala poslednú ms 18ho februára,a teraz by som mala dostať 17 marca, čiže v nedeľu. Kedy by som asi mala ísť k doktorovi? Vypočítala som si v tehotenskej kalkulačke a vyšlo mi že som vo 4 týždni,a lekárske označenie 3+1 tak nejak.

dzejsik
11. mar 2024

@miasanem na potvrdenie v 7-8tt, aby uz bolo vidiet srdiecko, pokial pre nieco nepotrebujes skor (nasadenie liecby, atd)

miasanem
autor
11. mar 2024

@dzejsik aha tak. No uvidím zajtra ráno mu zavolám,a spýtam sa ho. Ďakujem

lilina3
12. mar 2024

@miasanem a tento? Tvoje suu

miasanem
autor
13. mar 2024

@lilina3 ja tam vidím druhu. Koľko dní si po ovulacii?

miasanem
autor
20. mar 2024

@miasanem ahojte,tak som tu znova. Minulý týždeň som bola u doktora,nevidel zatiaľ nič tak mi kázal prísť 5ho apríla ráno aj na odber krvi aj na sono. Dnes ráno som si robila test,ms mi mešká 3 deň. Tu je test z ranného dnešného moču.

silvinka1128
20. mar 2024

@miasanem gratulujem myslím ze nieje o com pochybovať ❣️ držím palce nech je všetko v poriadku

miasanem
autor
20. mar 2024

@silvinka1128 ďakujem krásne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre