Používame cookies. Viac informácií tu. OK
pininka1
8. sep 2019

@silvi7458 to bude podľa mňa z tých ATB. Aj to krvácanie môže byť. Rozhodilo ti to cyklus. Z krvi by ti určite ukázalo tehu. A teda moja sestra takto ostala tehotna,tiež mala zápal pľúc, brala len dvoje ATB ale doktor jej hneď povedal že jedny z nich vysoko poškodzujú plod. Obehala všetkých možných lekárov aj genetiku a nakoniec sa rozhodla radšej to ukončiť. Poškodenie plodu bolo určené na cca 80%, takže na tvojom mieste by som sa radšej modlila aby som tehotná nebola.

silvi7458
autor
8. sep 2019

@pininka1 snažíme sa o bábätko už 3 roky ale išla som k Dr s tým ze teraz by som chcela negatívny výsledok.. Viem ze teraz je ta najmenej vhodná chvíľa...mam alergiu na spermie takže len tak otehotnieť nemôžem no bojím sa teraz keď som mala oslabenú imunitu...

pininka1
8. sep 2019

@silvi7458 rozumiem ti, aj oni sa snažili dlhšie, po Tom potrate potratila ešte raz, už mala aj svoj vek ale nakoniec sa jej podarilo mať ešte jedno bábo.

kiki1kiki
12. sep 2019

Dobry den prosim vas pekne mozte mi pomoct ? Bola som na krvi 5X . Vyslo mi ze som tehu . Na 6X doktor povedal ze take nieco este nevidel ze niesom .. ze sa mi zmenil metabolizmus je nieco take mozne ... 2 dni pred poslednou krvou som brala tabletky duphoson take nieco 😂 a potom som zacala krvacat vraj to je ms.. prosim o radu s lriatelom sme na dne ..3 tyzdne sa tesime a potom toto

pininka1
12. sep 2019

@kiki1kiki no ak si začala krvácať ak keď si brala duphaston tak je to žiaľ potrat. Aj mne sa stalo to,ale hneď pri prvom odbere, že som volala do kanálu a oni že negatívne, ale mne to nedalo, keďže test bol jasne pozitívny a zistili sme že v labaku urobili chybu a dali to ešte pod moje meno za slobodna a ešte si to aj zamenili asi s inou pacientkou. Tak ešte raz na krv, jasné že pozitívne, ale zdalo sa im to dosť nízke, tak na tretí deň zasa a klesalo. O pár dní som začala krvácať a nasledoval kyret. Na tvojom mieste by som išla do nemocnice nech ťa pozrú poriadne.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli