Trojmesačný syn nechce spávať vo vnútri

iviku26
6. okt 2017

Ahojte,
Už nevie čo mám robiť. Môj 3 mesačný syn nechce spávať dnu, keď tak, tak si zdriemne max hodinu (to je ale málokedy) a niekedy aj po 10 minút a už je hore. V noci tiež nekludne spinká ☹️. Keby aspoň v noci pekné spinkal, tak ten deň nejak prežijem.
V kočíku vonku je to ok, ale raz, ked sme dali kočík (bez podvozku) na balkón, tam tiež spal veľmi málo. Vonku v kočíku stojím na mieste a spinká.Skúšala som mu viazať rúčky, ale je nervózny keď s nimi nemôže hýbať, takže toto nehrozí. Máte s tým niekto skúsenosť?? Ďakujem za každú radu

pininka
6. okt 2017

Aj moj najstarsi spal takto vonku a to sa narodil v novembri, doktorka mi povedala,ze nech ho poriadne obleciem a dam do zavetria. Spal tak aj 4 hodiny. Dnu nechcel, tak sme ho aj vecer uspavali dnu v kociku, boli to hodiny kocikovania, nechcem ani spominat. Ale preslo to a v 9 mesiacoch uz prespal celu noc a v pohode.

sono2
6. okt 2017

@iviku26 jasné že má každý skúsenosť. Mne moja prestala spavat V 3 mesiaci. A v noci tiež nespí celú noc. Ja neviem čo chceš čítať. To sa bude všetko meniť bude to lepšie časom.

simi35768924
6. okt 2017

Skús či ti nebude chcieť spinkať na brušku. My sme mali tiež ten problém,že vonku spal pekne a vnútri sa budil tak sme skúšali hocičo a toto nam pomohlo...dodnes zaspí na brušku a spí tak aj celú noc,keď ho otočime tak sa budí,má nepokojní spánok.

muruska
6. okt 2017

@iviku26 moja kamoska mala rovnaký problém, mala jej spávala vonku aj 3-4h a dnu ani bohovi, potom prišli nato že dnu je asi ,.moc,, ticho tak ju dávali spat k otvorenému oknu abo na balkón kde bol ruch ulice a tak v pohode spinkala

lolita555
6. okt 2017

Ahoj moj ma tri roky a to iste narodil sa v oktobri bala som sa davat ho von ale spytala som sa doktorky a ze ok moze von.tak naobliekala zababusila capla do kocika babysiter a sup na terasu .spal aj 4 hodiny potom dnu kojit chvilku bol hore a zas😂😂😂si museli o mne mysliet ale ked bolo malemu dobre.nebol chory vobec som sa cudovala ze na takej zime spi.v noci nezniesol teplo tak sme spavali pri orvorenej vetracke co som sa s muzom nahadala ze ci som normalna ze otvorim decku okno ked ine matky cez zimu ani von nechodia.chory opat nebol.mozno tvoj maly nema rad teplo skus pred spanim poriadne vyvetrat aj 15 minut a zarvorit.preslo to same ked bude vacsi zmeni sa to nebude spavat vonku do 20tky len vydrzat

anjelicek26
6. okt 2017

Daj do hammocku... podla mna mu vadi, ze a nepohupuje, nehybe, nefuka vietor a nema tu kulisu okolo toho... Muz nech spravi poriadnu skobu do tramu a zavesis hocikde... pomoze urcite.

lavender273
6. okt 2017

@iviku26

Vitaj v klube 🙂 myslim ze vela mamiciek ma s tymto skusenost. ( neviem kto vymyslel frazu spi ako babatko! ) . Moja prestala spat cez den ked mala dva mesiace, bola som z toho na nervy. Potom sa zhorsil aj nocny spanok. Trvalo mi cca 3 mesiace pokial som prisla nato ako ju uspat cez den (niekedy spala 40 min, niekedy skoro 2h ).

Je to tazke davat ti rady co robit, kazde dieta je ine, hlavne je ostat vklude ..aj ked viem ze je to sakra tazke... a skusat a skusat co zaberie. Hlavne dodrziavat rezim. Ked moja rano vstala, presne o 3 hodiny som ju isla uspavat. Fungovalo to.

Ked mi kamoska poradila, ze sa mam zmierit so situaciou tak som ju mala chut nafackovat. Ale mala pravdu. Nic ine mi neostavalo. Zmierila som sa s tym. Je to kua tazke niekedy ale raz to prejde.

Tvoje babo aspon v kociku spi, moja mala hysak v koči.

iviku26
autor
8. okt 2017

@simi35768924 ani na brušku nepomáha. Každú hodinu som s ním hore v noci a už nevládzem