• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ockovia z Prievidze a okolia

26. apríla 2009 
jaaj... uhol pohladu. ja som bezfarebny...
16. okt 2007 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gorazd...no u mna plati ze "Presnost je vysada kralov" a ja som kral(ovna) zvierat - LEVica :grinning: :wink:
17. okt 2007 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ľudia,tak už som prišla na to,prečo ma vždy pošle manželík spať a on akože príde neskôr do postele,on si tu s vami debatí. :grinning: :grinning: No to je expert. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak ja som nebola na koníkovi už 4 dni,čo je nestíhačka,nekomentujem to radšej.Dneska tu budem sedieť do 23,00,som zvedavá,ako sa bude tváriť :sunglasses: :sunglasses:
Inak gorazdko miláčik,ty nie si bezfarebný,ty si orange/voľný preklad oranžový/,tak neklam. :grinning: :grinning: :grinning:
17. okt 2007 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruscha :grinning: :grinning: :grinning:
17. okt 2007 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nech pekne domace ulohy pise on :wink: :grinning:
17. okt 2007 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika peeekna fotka! :dizzy_face:
17. okt 2007 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova,on sa snaží viac ako ja.Na prednáške som pomaly zaspávala,keď prednášal už tak 7 hodinu pomaly v jednom kuse a manžel pekne písal poznámky,sem-tam komunikoval s prednášajúcim a ja som nechápala,kde berie na to ešte energiu,keď noc predtým sme vôbec nespali,čo malú bolel rozvŕtaný zub. :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. okt 2007 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiha..sikovnik pomarancovy :wink:..
17. okt 2007 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruschka gorazd jej tvoj mangel?
17. okt 2007 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len že máte skoro rovnaku vizitku len ty máš dceru maruschku staru 1rok a 4 mesiace a on má dceru maruschku staru 4 mesiace a 3 týždne. :slight_smile:
17. okt 2007 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno je môj manžel a tú vizitku som mu ja zle nahodila.Musí si to opraviť,lebo aj mňa to rozčuľuje. :grinning: Dala som tam zlý rok narodenia malej. :sweat_smile:
17. okt 2007 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka diky, ale uz mam zase novu :grinning:
17. okt 2007 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som potom modra :grinning:
17. okt 2007 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prvapomoc ten tvoj synek ma uzasne vlasky :dizzy_face:
17. okt 2007 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
počuvaj to meníš jak ponožky to foto :grinning:
17. okt 2007 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, už sa sem miešam aj ja :grinning:

Vladko účto hotové, ešte musíme spolu doladiť nejaké detaily :wink:
17. okt 2007 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlasim ze po mojej jazde vsetci bratislavcania ziju :grinning:...nikto nie je zrazeny, instruktora neporazilo a aj ma chvalil :grinning: :wink:...sice som raz zaparkovala tak, ze on si nemohol otvorit dvere, ale zaklad, ze som sa trafila do diery :grinning: :wink:
17. okt 2007 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova super, ze si to zvladla aj s bruskom, a este k tomu v Blave, ja sa chystam niekedy v marci len v PD a mam trosku z toho obavy :sweat_smile: a bez bruska
kati posli aj svojho chlapa pisat :grinning:
ked pridu domov chlapi uz sa sem asi nedostaneme, teraz to tu vyzera ako babska tema :grinning: :grinning:
17. okt 2007 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maťka už sa strojí len sa nevie zostrojiť :grinning:

a teraz je ešte v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. okt 2007 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budu tu mat chlapi aj statny dozor :grinning: :grinning:
17. okt 2007 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neprezrádzaj lebo sa ho naľakajú a nebudú si chcieť písať, respektíve mu nič neprezradia :grinning: :grinning: :grinning:
17. okt 2007 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz ani muk :zipper_mouth:
17. okt 2007 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
volal kiko, ze dorazi az okolo pol noci :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. okt 2007 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne písal gorazd-neosmelil sa zavolať,že potrebuje ešte hodinu na dokončenie práce...takže rátam okolo 22,00.Už ho mám prekuknutého :grinning: :grinning: Tak sa zamýšľam,že keby som ja bývala v práci tak dlho,kam by sme dali decká,hm.. :confused:
17. okt 2007 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no paráda, ale z dacoho zit musime :unamused:
17. okt 2007 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veď to,keby tak nezarábal,tak by sme nemohli deckám kupovať všetko,čo im vidíme na očiach a nemali by sme zaplatenú hypotéku a účty.Ale na druhej strane,sme 5 rokov svoji a keby som zrátala,koľko mesiacov sme boli spolu,tak sa mi neoplatí začať rátať...keďže sa chodí domov iba vyspať :grinning: :grinning:
17. okt 2007 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat volal usiplesk..nespominal ze robi trzbu, tak hadam do desaitej dorazi...ale to uz ja budem asi "jasna" :grinning:....

kika - vies ako ma to chytilo? :sweat_smile: sama som tomu nechcela verit, lebo v nasej rodine mal vodicak hadam len moj dedko - mamin tato...tak som myslela, ze to nemam v genoch...ale ked kupime auto, mam pocit, ze Peto bude len ako spolujazdec :grinning:...13.11. mam zaverecne skusky, tak hadam to urobim na prvykrat..len sa mi taaaak nechce ucit tu teoriu :zipper_mouth: ...paradoxne jazdy a parkovania a slalomu sa bojim najmenej, resp. vobec :slight_smile:...a mozno aj Tebe sa to zapaci :wink:
17. okt 2007 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte... :grinning: Zuz pozeram ze uz aj muzik konikuje :grinning: :wink:
17. okt 2007 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja už mám cestovatela doma :grinning: :dizzy_face:
17. okt 2007 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luc - nauc aj svojho :slight_smile: :wink:...naaahodou, ked je tu cele muzstvo, tak je to mile "sledovat"...taktne daju najavo, ze baby mlcte! :grinning:
17. okt 2007 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok