• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
emanka :frowning2: to bola fakt velmi smutna cast.....Betka bola zlata, chyba tam
25. feb 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa Laure necudujem, ze je podrazdena, lebo Stefan je stale v sluzbe, ona musi zabezpecit Davida, je handicapovany, tak to jej na pohode tiez asi velmi nepridava :cry: ... a ako sa na to pozeram, tak naozaj viac pomaha Simone ako jej :pensive:
26. feb 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie reklamy ma fakt ubíjajú :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja sa teda Laure čudujem, je fakt protivná...kto jej kázal ísť do roboty keď to už evidentne nezvládala dlho predtým? :confused: ...a zakazovať mužovi stretávať sa s vlastným dieťaťom je už trocha choré...ani jeden nie sú bez chyby, ale určite väčší podiel viny na všetkom má Laura :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laura je riadna hysterka :angry:

a co sa tyka manzela veroniky - policajta - objavil sa po dlhsej dobe v riaditelni nemocnice, ked spadlo lesenie a riesili to.
26. feb 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ona skôr nezvladla byt doma ako robotu, niezeby som bola nadsenec skoreho navratu do prace po pôrode, ale myslim si, ze jej to viac prospelo, je v inom prostredi, nie je na vsetko sama, nie je cely den len nervozna, necaka doma na manzela ktory pride utahany zo sluzby atd ... ona mu nezakazuje sa stretavat s prvym synom, len je z toho na nervy, ze je ustretovejsi k byvalke a starostlivosti o prvorodene dieta ... jednoducho ziarli, proste to co citi hovori ... no nie je ani Laura bez chyby, ale dôvody kazdopadne ma
26. feb 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: ja som sa zasmiala ako Laura sedela a maľovala sa,vyondulovaná,a jej manžel že nemá čisté tričko.A ona že nestihla prať :slight_smile: Nuž čo robí?O malého sa stará brat,aj navarí,ona chodí len na 4 hodiny?Čo zvyšný čas?Nejako to dramatizuje.By som chcela vidieť ako to komentujú také žienky čo majú doma aj 3-4 detičky,a musia zvládať domácnosť,prácu... :slight_smile:
26. feb 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no depko co hovorim na Lauru? je velmi naviazana na syna a vsetkeho sa strachuje a je hysterka a velmi uskostliva....vzdy vylety na na manzela, vsetko jej vadi..a on sa jej snazil vychadzat v ustrety....no to aby bolo trochu dramaticke a David urobil dobre....snad sa Laura spamata a bude normalna....a vsimli ste si ako bali toho mladeho doktora?
26. feb 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky- vlastná skusenosť na temu laura - sestra a švagor robia v tiež v zdravotníctve no je to husté zvládať to ,hlavne tie služby , operačný plan atd..,to aj teraz pokiaľ sa zladia je problém,nám sa to zdá pritiahnuté no je to realita aj ked niečo prehánaju mují sa uznať
26. feb 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
depecko, súhlas :wink:

emily, veď práve aj mne sa zdá, že on sa dosť snažil a jej sa nič nevidelo...a mladý dr...som zvedavá ako sa zatvári keď zistí, že nie je na ženy :grinning:
26. feb 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja od kedy zomrela Betka tak ordináciu nepozerám..prestalo ma to baviť vždy sa tam niečo zlé udialo a nikto nie je aspoň 3 časti šťastný...
26. feb 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím vás, čo spravila tá žena? Vravela tej Pálenikovej, či kto to bol, že niekomu dávala tabletky do čajíka, aby zaspal.
26. feb 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Malemu davala tablety na spanie, lebo sa potrebovala ucit - vysokoskolacka. Inac kamaratka /zdrav.sestra/ vravela,ze k nim si chodili spoluobcianky pytat tie fajne tablety /Dithiaden/. a ja mam vycitky,ked malemu dam pri chorobe 1/4tku :frowning2: aj tak to na nich nazaberalo, no ked ja som zobrala 1/4, tak som dva dni bola mimo. :grinning:
26. feb 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to by ma nenapadlo uspat dieta..este studujem, a zajtra mam skusku a teraz som sama doma so vsetkymi detvakmi..ako rada by som im vypla ten gombik off, ale davat im tabletky aby spali..to je hrozne....
26. feb 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak nie tabletky tak kladivom po hlave :grinning: ten serial ide totalne dole vodou....a ta vysoka profesionalita, tusim hlasky vobec nekonzultuju s dr. ale ved hlavne sa zabavime....jozko vajda uz dlho neprehadzoval vlasky.... :grinning:
26. feb 2010 o 19:51  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,sledujete ,,ordinejšon,, :dizzy_face:
2. mar 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sledujem
bože - mne je Stanke taký nesympatickýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
2. mar 2010 o 20:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne je neeeskutocne nesympaticky Kostelný :confounded: brrr
2. mar 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som sa az teraz k tomu dostala......uslo mi nieco???? :confused:
2. mar 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmmmmm,ani velmi nie :wink:
2. mar 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucaska - fabiana prepustili domov z nemocnice...čakala ho doma majka a ostal riadne vyťukaný z toho :sweat_smile: - totiž jancová jej dala kľúče aby mu ich vrátila, že ona odchádza....
2. mar 2010 o 21:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a noru caka amnio...
2. mar 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s Norou sa mi to zda take nasilu pritiahnute za vlasy
inak mne sa prave Stanke ako ekonom zda super, perfektne hra negativnu postavy, ja mu to zeriem aj s navijakom :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne tam ta polnisova nepasuje :unamused: podla mna patri do particky alebo niecoho humorneho :unamused:
2. mar 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaujimave ako ta amnio prebieha :confused:
2. mar 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem babulky.................... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
2. mar 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michal je pekny srotiik , ake tance...... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
2. mar 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Booooooooze, to je dnes nuda................. :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. mar 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo tak dnes to bolo take trosku o nicom................. :frowning2: :confounded: :angry:
2. mar 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o čom to bolo? :fearful: :fearful:
2. mar 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zelmirka- hrať hrá dobre...ale sympatie...eeeeeeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. mar 2010 o 22:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok