• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
baby a neviete kde je Mato? nejak ho tam nevidno na rozdiel od Nely a Roba :confused:
a tu scenu s choditkom som akosi prepasla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. jún 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru maťo...čo je s ním? ...tiež nejaké nedomyslené...lebo si veru nepamätám, žeby mal niekde ísť :confused: :confused: ...asi maturuje :grinning: :grinning:
2. jún 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcca vsak je to divne, jednoducho sa prestal objavovat :confused: ale vsak aj Nela maturovala a este aj v let s dance stihala vyhrat :grinning: ako to ta baba vsetko zvlada???
2. jún 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby len Mato ale vela ich tam chyba,napriklad aj Veronikin muz tam uz zrazu nie je :confused:
2. jún 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne napr.chýbajú chlapci z urgentu Štepka a ešte jeden ten mladý čo sa zaplietol ešte s Betkou :sunglasses: veľa postáv potichu zmizlo..
2. jún 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
depecko ozaj ved aj ten mlady z urgentu uz nie je :confused:
2. jún 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a daniela s malým? :confused: :confused:
2. jún 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak vsetky matky krmia UM deti, podpora dojcenia nie je v seriali a vsetky tri /Mickovicova, Kamila, Laura/ bezia do prace. take emancipovane. a my sme doma na riti, teda az vecer, ked je vsetko porobene...
2. jún 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieraj dobry postreh, trosku sa mohli posnazit ze ? no veru karieristky :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. jún 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daniela odišla do maďarska za nejakým chlapom nie? či k svojej rodine..? tá mi teda nechýba...
3. jún 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
depecko, čo si ja pamätám, tak išla do maďarska ale potom sa ešte vrátila do deja a balila kamilinho ex (maťovho bio otca)...a potom naraz zmizla...ale možno mi len niečo ušlo a znova je v maďarsku... :confused: :confused:
3. jún 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadhera dik za tip,urcite si to pozriem :slight_smile:
3. jún 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta laura je taka protivna :angry: a rezak jaky nervak :confounded:
3. jún 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som sa dozvedela akym sposobom odide Mastalir :confounded:
3. jún 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. jún 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@k.a.t.k.a. prezraď aj nám :slight_smile: umieram od zvedavosti :grinning:

opíšte mi čo bolo dnes zaujímavé, nevidela som, manžel pozeral Pokoj v duši
3. jún 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zomrie :pensive: bude mat autonehodu alebo na motorke to uz presne neviem :pensive:
3. jún 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. jún 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to som si nemyslela, ze zomrie.....
3. jún 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Muri, mne sa dnes zdal práveže veľmi protivný a čudne agresívny ten Štefan...kedysi taký kludas nad vecou a teraz akýsi ješitný a podráždený za všetko :frowning2: laura a Marek Majeský sa nám zapletajú, čo myslíte?? To Miška nerozchodí... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jún 2010 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stefan bol vazne protivny, dokonca ked doma vrieskal a laura mala maleho na rukach, sekunda zo zaberu - maly sa zlakol. :angry:

ano,iskri to tam medzi laurou a marekom.
4. jún 2010 o 06:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aké prekvapenie ,že ho nechajú zomrieť... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jún 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze gregor zomrie? :confused: :confused: :confused: takze to bude jeho uplny koniec,uz sa nebude moc vratit spat,tak to bude podobne ako pri fialke,ktora vlastne tiez zomrela v seriali,no co uz :unamused:
4. jún 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zuza bude dalej hrat? :confused:

veru ten stefan bol vcera hnusny a laura to s nim nema lahke :sweat_smile:
4. jún 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dajte par vetami co bolo, nemohla som pozerat, diky :wink:
4. jún 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze oni kazdeho dobreho herca nechaju zomriet :angry: :frowning2: mohli by nechat nejake zadne dvierka pre pripadny navrat, nie?
uz zomreli Kamiliny rodicia, Betka, Sona a teraz aj Gregor :rolling_eyes:
4. jún 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwusska tak ale návrat môžu spraviť aj tak, ako v amerických soap operách, povedia, že je to utajené dvojča.. :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monkula to fakt???? :grinning:
4. jún 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwusska veď neviem ,či si pozerala seriál Savannah, tam v prvej časti zomrel jeden chlapík, a o tri časti neskôr sa na konci objavil ten istý, a vraví tej snúbenici, ahoj.. nie, ja nie som .... ja som jeho dvojča... :grinning:
A v Priateľoch keď chystali návrat Joeyho na televíznu obrazovku ,urobili z neho jeho zlé dvojča, že som doktor remoretto ,Drake Remoretto, zlé dvojča :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok