• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

14. novembra 2013 
hiha fakt??? :grinning:
26. nov 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ten bozk,je dobryyyy :grinning: :grinning: :grinning: tak to som teda zvedava :grinning: :grinning: :grinning:

uz by mohol ten tomecek pochopit .......co povedala Veronika,uz je toho ozaj velaaaa

inak tie fotky z tej svadby su pekne...az na tie saty mohli jej dat nieco lepsie....

aj nela s matom sa tam k sebe maju :wink:
26. nov 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
H i h a :grinning: :grinning: :grinning: , urcite nie si jedina :grinning:
26. nov 2008 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak ci sa aj ten martin s Nelou nedaju naspet dokopy
a este co hovorite na ten vcerajsi koniec???Ten balik toaletneho-to bola traposina nie??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. nov 2008 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj fuj fuuuuuuj bukvica bozkava policajta :grinning: :grinning: :grinning: a tomecek to asi hned pochopil,takze ziadny blbecek to nebude,ale PAN policajt :grinning: :grinning: :grinning: veronika bude mat urcite radost...do manzela je zalubena aj jasova aj jej syn :grinning: :grinning:
26. nov 2008 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac,trosku morbidity..stary jaso je studeny a mlady je teply :grinning: :grinning:
26. nov 2008 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bubba ty srsis humorom :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2008 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ankam to je puberta vies :grinning: :grinning: :grinning: tej sa uz nikdy nezbavim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. nov 2008 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ako sa jej nezbavil nas starky uz ma 80 :grinning: :grinning: :grinning: a stale srsi humorom a to uz mu skoro ponozky pachnu za hrobom :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nepozerate modre z neba?jedno dievcatko malo sen byt pri natacani....a bola aj vo vcerajsom diely.....teraz ide spievat :wink:
26. nov 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda ,ale im to ide :dizzy_face:
26. nov 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeemine...to čo bolo v tej ukážke...tomeček a ten igor...mi skoro oči vypadli :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. nov 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fuuu, aj mna zarazila ta uputavka, myslela som si, ze som zle videla ... ale ako tu citam, tak fakt to tak je .. uff.
Aj mne by sa pacilo, keby sa Michal dal dokopy s Luciou ...
26. nov 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paci sa mi, ako je Lucia ucesana na tej svadbe Kamily a Petra, krasny uces
26. nov 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a podla mňa sa už dokopy nedajú..... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Michal...nemusí riaditeľku....ale potom ho raz zlomí...nejakou citlivou situáciou a on sa do nej zaľúbi...a Lucia ostane zas mimo... :grinning:
26. nov 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asitka myslis???na tej svadbe sa mi celkom zdali.....a preco by bol potom svedok???co on s nimi ma?
majcik aj mne sa pacil ten uces :dizzy_face: ale aj kamila mala pekny :dizzy_face:
26. nov 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka....haluzím...čo ja viem??? :grinning: :grinning: ale nemuseli by sa...mne sa lucia nepáči....ako postava.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. nov 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha ... tak preto, asitka ... mne sa zas nepaci, ako sa mu riaditelka vtiera, bleee...
26. nov 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ja neviem, ci si to neviem otvorit alebo tam viac foto nie je - ukazalo mi iba 2 foto z tej svadby. Ako to vidite Vy?

http://www.markiza.sk/clanok-relacia/ordinacia-v-ruzovej-zahrade/485962-druha-svadba-kamily-a-petra-mame-exkluzivne-foto
26. nov 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majcik ja vidim,vsetky co som videla aj predtym :wink:
normalne klikam na tu fotku a je dalsia a dalsia....alebo potom cez tu galeriu :wink: a aj vpravo hore je taka sipka tak skus cez nu :wink:
26. nov 2008 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo s Tomečkom a Igorom? :confused:
26. nov 2008 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby no ja som pozerala to modre z neba...tak som sa zasa pobavila na IQ nemenovaneho menovaneho gynekologa,ked vysvetloval 9 rocnemu dietatu,ze v skutocnosti si to s koleginami pri natacani neuziva :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2008 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaj aky bol ten mastalir trapny,paneboze,toho chlapa nenechajte hovorit prosimvas,on pokial sa nenauci priamo text co mu napise niekto iny,tak nic mudre zo seba nevytlaci :grinning: :grinning: :grinning: baby ved on je totalna blondyna :grinning: :grinning:
26. nov 2008 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na tých fotkách zo svadby sú všetci poobliekaní ako na pohreb :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. nov 2008 o 22:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inac videli ste tam tie mikrofooooony?mam ich dost na rok dopredu :o))
26. nov 2008 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minkak - no mne sa to fakt neda, nevidim ziadnu sipku nikde ... ked kliknem na galeriu, tak sa mi otvori len jedna foto, kde je Michal a Lucia ...
26. nov 2008 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majcik ta sipka je napravo na konci fotky tak vstrede
26. nov 2008 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda nie vstrede ale hore, vpravo hore
26. nov 2008 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si nemozem pomoct, ziadnu sipku nikde nevidim ... co uz :frowning2:
26. nov 2008 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok