• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

4. septembra 2017 
@tretulka @kadri Dakujem velmi pekne :slight_smile: :astonished:
13. máj 2014 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kadri pončo wau
dakujem za inšpiráciu
13. máj 2014 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky, som sa prave zamilovala do vcera dokoncenej mysky :slight_smile:
14. máj 2014 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (19)
Dneska sa narodila nasa najmensia susedka dufam ze kym pride domov vsetko dokoncim. Vitaj medzi nami :slight_smile: A kebyze niekto nejaky tip na ciapku k tymto topankam dopredu dakujem
14. máj 2014 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Mamičky, máte prosím nejaké návody na háčkovanie z českých hobby špagatov?Som začiatočník. Hľadala somaj fóra na túto tému ale zatzatiaľ neúspešne :frowning2: ..Ďakujem.
15. máj 2014 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamicky,poprosim o radu...................

z coho -z akej vlny je na zimu naj urobit pre 3rocne dieta nakrcnik....dakujem :slight_smile:
18. máj 2014 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oktoberka ja uprednostnujem prirodne materialy, take aby neskrabali (cize nie cista ovcia vlna) - ja som robila z kombinacie vlna+alpaka, alebo super je aj 100 % merino
19. máj 2014 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zfidorka velmi pekne dakujem za radu :slight_smile:
a este by som sa rada opytala,co tak Himalaya Everyday big-antipiling-je tam napisane 100%akryl...dostala som raz od kamosky ...bolo by to vhodne?ci radsej nie?dakujem
19. máj 2014 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oktoberka s akrylom neviem poradit, ja z takej vlny nerobim... ale z akrylu sa bezne hackuju zimne veci, ked je antipiling, znamena ze sa nebude zmolkovat... ale pozeram, ze je to hruba priadza, na hacik 8, to by bol nakrcnik pre dieta dost mohutny...
19. máj 2014 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oktoberka najprijemnejsia prirodna je tak ako pisala @zfidorka vlna merino, robila som z nej mojej 3 rocnej dcerke na zimu supravu, ciapka bola v Drops Big Merina-100% merino hacik 5 a nakrcnik na 2x omotannie okolo krku som robila z dvojmo vlny, a hacik bud 10 alebo 12 uz si nepamatam a vobec to nebolo take mohutne, a tiez som jej spravila aj z Drops Andes a hacikom 9 aj ciapku a aj nakrcnik, taky bez omotavania a boli super obidve supravy. Pre seba som mala suravu z vlna-akryl - Ice Donna velmi jemnucka vlnka a mala mi stale brala nakrcnik a aj ciapku, robene hacikom 7.
19. máj 2014 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kadri ja si prosím návod na tie pružné čiapočky :wink: Ďakujem
19. máj 2014 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zfidorka dakujem...vyskusam tvoju radu
19. máj 2014 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. máj 2014 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mahulenka87 nemam navod, robim to podla nalady a potreby, princip je tu

http://mknvps.mkn.sk/pletena-ciapka
19. máj 2014 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, je to trošku mimo téma - ale nemá některá z vás doma časopis Mollie tvoří? Sháním jeden návod z č. 2/2014 (mělo by to být předposlední číslo). Pokud by byl někdo ochotný mi ho nafofit, nascanovat, byla bych vděčná! Bohužel v ČR nemůžu ten časopis sehnat a z předplatného mi ani neodepsali :frowning2:. Kdyžtak prosím IP, díky!
27. máj 2014 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sven ja mám všetky
27. máj 2014 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@petraslov Tá čiapočka je nádherná joj keby som aj ja také vedela obdivujem prácu tvojich rúk!!! :wink: :slight_smile:
1. jún 2014 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@atlaska25 ďakujem pekne :wink: dá sa to naučiť :slight_smile:
1. jún 2014 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@harula1 jéééj, návod ste kupovali? ak áno u koho? dík
1. jún 2014 o 21:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj ďalší výtvor z jens ... mala som 8 klbiek a vyšli dve tričká ...
2. jún 2014 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nelly912 ahoj, navod na mysku som kupovala tu https://www.etsy.com/listing/155920601/pattern-ballerina-mouse-crochet?ref=shop_home_active_8
je v anglictine, ale super zrozumitelny, na prvy krat sa mi myska podarila :slight_smile:
2. jún 2014 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@harula1 vďaka :slight_smile: už dávno sa na ňu chystám lebo je kráááásna a malej sa veľmi páči tak sa k nej hádam dostaneme :slight_smile: konečne
2. jún 2014 o 09:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly912 ja som u robila z Limone, krasne farby maju
2. jún 2014 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
prikladam moj najnovsi dneska ukoncene pre Petka
Prosim Vas a nevie mi niekto k tomuto nejaku letnu ciapku pre chlapceka obrazok navod hocico
2. jún 2014 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
a dalsi macko do ktoreho som sa zamilovala
3. jún 2014 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Pekný deň,

mám pre vás dôležitú správu. Keďže dochádza k technickému oddeleniu stránok českého a slovenského koníka môžeme túto diskusiu nechať iba jednej z nich. Dôjde tak v priebehu najbližších 2 dni. Štandardne nechávame diskusiu na stranke, kde vznikla, v tomto prípade na Modrykonik.sk.

Ďakujem za pochopenia.

Martin Ďurina
Modrykonik Team
3. jún 2014 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kadri ta siltovka je krasna ale tomu siltovi moc nerozumiem
3. jún 2014 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha kocky, novy navod, teraz o euro lacnejsi, ja uz ho mam kupeny :slight_smile:
http://lilleliis.com/product/treasure-the-teddy-pattern/
4. jún 2014 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok