Bábätká z Kramárov. Pridajte sa

csina
10. jan 2010

Túto tému zakladám, aby sme sa nemiešali maminkám, ktoré bažia po informáciách o Kramároch v téme o pôrodnici. Takže hola hola, všetky bábätká, ktoré uzreli svetlo sveta na Kramároch sem sa.! 🙂

miriamka
10. jan 2010

Aj my sme babatko z Kramarov...teda ale uz take vacsie babo 😅

melipa
10. jan 2010

ja sice namam babatko, ale uz prvacku,co sa narodila na Kramaroch a verim ze este jedno dietatko sa nam tam narodi...ked som tam v roku 2002 rodila, este bolo vsetko po starom, ziadny nadstandard, ale aj tak by som nemenila 🙂

cica13
10. jan 2010

ahojte, v piatok bude 2 roky, co som rodila na Kramaroch, a kockami z porodnice sme uz takuto temu zakladali https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

j777
10. jan 2010

Pridavam sa baby k vam..hadam sa to tu rozbehne... 😉

tinad
11. jan 2010

Aj my mame babetko z Kramarou.. 🙂

bibione
11. jan 2010

cica: to uz je stare,ked 2 roky... 😉

bibione
11. jan 2010

no kde sa vsetky flakate?? ja ma teraz na 3-4hodky klud...tak vas tu vsetky vyzeram 😉

csina
autor
11. jan 2010

no kde...upratujem.. 😀 bambulka spinká, tak využívam čas....ale som sa nasmiala keď m prepúšťali, že šetriť sa, nenamáhať, žiadne gruntovačky... 😀 😝 zlatá bola tá sestra, myslela to dobre.... 😀
inak ako sa darí, máte už nejaký režim..?.mne sa zdá, že pomaly si zvyká, kedy je deň a kedy noc...pomaly... 😀

natashkaa
11. jan 2010

taak este raz dufam, teraz som spravne 😅 aj my sme z Kramarov

beruska.zuzanka
11. jan 2010

Čaute kočky, tak aj my sa hlásime 🙂

bibione
11. jan 2010

natashkaa: vitaj 😉

csina: ze ta hamba nefackuje 😀 ze upratovat...sa mas setrit,spina neutecie,pocka ta,mozes mi verit 😝
no rezim? no tak zobudza sa presne ako hodinky,kazde 3hodky...co na zaciatku mal dlhsie pauzy,takze teraz sa skor nevyspim,lebo kym ho uspim a to nie sa mu vzdy chce,tak mozeme zacat odznova 😠 ...cez den mi to nevadi,ale v noci uz teda si aj zahresim,lebo mne sa chce spat strasne 😅 ...o 9tej sa pekne vykadi,vyprdi a spokojne sa napapka...maly vypije 120ml,tazky mi je uz riadne,tak som zvedava na zajtrajsiu poradnu,ze kolko vazi...inac je strasne zlaty,dobrucke dieta to je...a po mne velky mazlik 😀 ...ale to uteka,uz bude mat mesiac...fesacisko moj

bibione
11. jan 2010

beruska: tak kde mame foto malickej...schovavas ju pred nami 😀

bibione
11. jan 2010

ejha berus...nase deticky su skoro rovnako stare...kde si lezala...myslim standart ci nastandart?? ja standart a ty??...sme sa museli tam vidiet 😉

beruska.zuzanka
11. jan 2010

bibione, ahojky 🙂 no ja najskôr na ôsmom, 17.-18.12. a po pôrode, teda od 19.12. na deviatom, teda na nadstandarde 🙂
a fotečky budú, len musím zmenšiť, zatiaľ mám len na facebooku 😝

beruska.zuzanka
11. jan 2010

Poslušne hlásim, že dcérka odtajnená, nejaké foto pridanééé 😀 😀 😀

bibione
11. jan 2010

beruska: tak to sme sa nevideli urcite...ja som rodila 16v noci a dva dni som sa nepohla z izby...po cisarskom,,,ale kukla som album...no fesanda to je 😉 graTULUJEM 😀

beruska.zuzanka
11. jan 2010

bibi, no vďakaaaaa 🙂 ja som začala rodiť 18teho o siedmej večer a skončila 19teho o 14:50 😀 😀 😀

prettybaby
11. jan 2010

aj my sme kramááárovie🙂aj ja aj moj krpec🙂
beruska pamatam si Ta zo stretnutia u p.Jandovej v oktobri🙂

mizu416
11. jan 2010

aj my sme z kramarov 😀

lindula3
11. jan 2010

ahojte baby este raz... dufam ze toto uz nikto nezamkne... citala som kramare poctivo ked bol cas, lebo aj my sme sa narodili na kramaroch, ale uz trosku davnejsie🙂 velmi rychlo to uteka, tak si uzivajte este malickych babatiek🙂

bibione
12. jan 2010

babusky 😉 tak som rada,ze sa pridavate a dufam,ze tu budeme velmi casto...ja sem nakukam skoro stale,ked mali spinka 😀 ...sa mi machruje,ked uz mam potom 😝
je tu niekto,kto moze povedat,takyto porod uz nikdy viac?? ci ste vsetky take hrdinky...jasne,ze v dobrom,ze si to zopakujete v najblizsej dobe 😉 ,,,ja sa priznam,ze ani za vsetky peniaze sveta ma nikto neukeca na dalsie babo,aj ked som celkom zvedava,ako by toto vyzeralo 😕 ,,,to len tak na okraj 🙂

lindula3
12. jan 2010

bibione to ta prejde🙂))))))) ja som rodila 24 hodin a pocas toho som si stale hovorila ze nikdy viac... ale ked sa mala narodila a tie bolesti presli a aj ta myslienka ze nikdy viac🙂

beruska.zuzanka
12. jan 2010

lindula podobne, môj pôrod bol 20 hodín, bez epi a chcem ešte ďalšie detičky určite, my by sme chceli tri, jedno už máme tak plán na ďalšie roky jasný 😀 ale druhé až tak o tri roky... ta uvidíme 🙂

lindula3
12. jan 2010

beruska ja som tiez nemala epi a dalo sa to zvladnut, sice v tych bolestiach som nadavala ze som si nedala "poistku" ale bala som sa toho pichania strasne, no aj druhe pojdem rodit bez epi ucite... a druhy porod vraj uz nebyva taky dlhy🙂 ja ked som bola v boxe prisla tam druhorodicka, ziapala na celu salu ale po 20 minutach mala po tom🙂 no jasne treba si tie babatka poriadne uzit... ja chcem dalsie a o 5 rokov ale s muzom sa nevieme dohodnut, lebo on chce skor🙂))))

beruska.zuzanka
12. jan 2010

lindula a mala si mm pri pôrode, lebo ja áno a to bolo aj za štyri epi, neoceniteľné 🙂
Inak ja som nerodila na kramároch v nijakom boxe ale bola som sama na takej mini pôrodnej sále, to je tam len jedna taká? 😕

lindula3
12. jan 2010

zuzi hej mala som a fakt to bolo neocenitelne... strasne mi pomohol ja uz som pri konci medzi tymi kontrakciami normalne zaspavala od unavy🙂))) a nehrozili u mna ziadne nadavky ze co mi to urobil🙂🙂🙂 my sme boli spolu aj na nadstandarde, takze uplne super, no nemozem si stazovat...velmi mi pomohol aj tam...
jaaaj to si bola asi na tej pri cakackach... tam davaju asi rodit ked maju velky natresk, ja ked som rodila v marci to bolo celkom v norme...
a ako sa vam dari s malinkou?

pilotka2
12. jan 2010

Ahojte, moje bábatko z Kramárov oslávilo v sobotu 18 rokou 😀 😀 😀 , a keby som nerodila tam, tak tu dnes neni a z velkou provdepodobnotou ani ja. Takže super nemocnica, mám k nej srdcový vzťah. 🙂

beruska.zuzanka
12. jan 2010

Aj ja som vraj pospavala uz medzi tymi najväčšími kontrakciami a pri kontrakcii som mu lámala ruku, ešte druhý deň ju mal červenúúúúúú 😅
A keď ja som rodila tak bol práveže kľud.... rodili sme asik tri dokopy vtedy.... až druhý deň bolo veľa zasa...
A darí sa nám celkom fajn, musíme dokrmovať, bo málo mliečka, tak máme kombinovanú stravu 😀 máme aj koliku odkedy sme sa vrátili z nemocky, ale už zvládame celkom fajn, akurát ja nejako choriem, od rána ma hrdlo bolí, uši, nos štípe ☹
Malinká si buvá teraz, tak idem asik aj ja zaľahnúť na chvíľku, nech naozaj neochoriem.... aj keď by trebalo popratať, ale špina neutečie 😀
A vám ako, už je malá riadna kočka pozerám, teda podľa veku 🙂

bibione
12. jan 2010

lindula: ver,ze ma to neprejde...ja som mala cisara,takze tie bolesti su o dost ine 😠 ...a za dalsie nekradnem,kde by som vzala prachy na dalsie deti? dneska mi to pride ako luxus mat jedno a nie este 3 😅

natashkaa
12. jan 2010

no ja som Ta ktora povie nikdy viac a s manzelom sme teda dohodnuti, ze ak druhe tak adoptujeme 😀