Odložte mobil. Prežite deň offline.
PEKNÚ NEDEĽU, PRIATELIA!
Vypnite aspoň dnes mobilný telefón a vychutnajte si krásny letný deň sami so sebou, s rodinou, s priateľmi. Nie je nič krajšie ako počúvať spev vtákov, pozerať sa na blankytné nebo, ležať na voňavej tráve a len tak byť.
Sociálne siete nás neurobili lepšími, skôr naopak. Navrhujem preto, aby sme sa pokúsili byť jeden deň v týždni opäť ľuďmi. Vypnime tú malú krabičku a ponorme sa do aktivít, ktoré nám robia naozajstnú radosť. Uvidíte, že večer sa budete omnoho viac usmievať, ako je tomu práve teraz. Nebuďme otrokmi systému, buďme ľuďmi. S otvoreným srdcom, s čistou mysľou. Ja sa o to dnes určite s radosťou pokúsim. Krásny letný slnovrat, priatelia!
☀️☀️☀️
L.M.
@anonym_2ce4b2 nie som, píšem na notebooku 😝
@neviete nestraca sa tym zmysel tvojho prispevku?
suhlasim - su statistiky a renomovane data kotre jasne ukazuju aky zasadne negativny vplyv na nasu spolocnost a prioritne nase deti, maju mobily a online. Vo vsetkom treba najst spravnu mieru a mobil moze byt dobry sluha ale nie pan - priemerny slovak otvori svoj smartfon viac ako 200x.
Len jedna rada - kazdy nech si pozrie straveny cas na mobile pocas dna - tam krasne uvidi na co minul polku svojho dna.
Ak nieko zaujima problematika kyberbezpecnosti podana ludskou a zrozumitelnou recou, tak sa pridajte do jedinej slovenskej komunite: https://www.skool.com/kyberbezpecnostinfo-7047/...


@neviete máš zázračný notebook bez netu
@anonym_59dfbd Nevidis, ako si vychutnava krasny letny den s rodinou? To len tak btw odpisuje na kazdy koment😄😆