• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako zabaviť škôlkárov a mladších školákov cez prázdniny?

3. júla 2009 
Mám doma okrem drobca aj 6 ročného predškoláka. Prvý prázdninový deň dopadol tak, že takmer vyliezol na susedovie strechu :pensive: , keby som ho pritom nenačapala :sweat_smile: Tak mi napadá, že poslať deti hrať sa do záhrady s kamarátmi je síce pekné, ale oni sa tam proste nudia. Asi by bolo vhodné vždy - alebo aspoň vačšinou, poradiť im aj niečo, čím by sa mohli zabaviť. Preto prosím o každý dobrý nápad na hry, alebo akékoľvek aktivity na záhrade.
Nemyslím teraz tipy na výlety, ale bežný prázdninový deň doma.
3. júl 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alami, kriedy na chodnik, nech si kresli, loptove hry, svihadlo, pieskovisko, u nasich na zahrade sa maly hra s kamenmi, stavia si z nich cesty.................ale to len pod dozorom, pozname chlapcov :angry: ....... :sweat_smile:
3. júl 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veziem malého k našim na dedinu a beriem bicyklík,lopty,veci do piesku,bazenik,farby aj vodové,plastelínu,stavebnicu,knižky,pečiatky,puzzle,autíčka....ale asi najviac bude dedkovi v pätách a "pomáhať" na záhrade :slight_smile:
3. júl 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
presne toto iste ma trapi uz 3. den :confounded:
Tiez mame podobny problem, aky program vymysliet nasej 6-roc. dcerke, aby sa cele 2 mesiace nenudila...My sme bohuzial tak trochu obmedzeni tym, ze nemame vlastne auto, takze sme odkazani len na svoje vlastne nohy, ktr. zajdu, kam len vladzu...a byvame v bytovke, nie v dome...A k tomu vsetkemu sa musime prisposobit rezimu nasho maleho 1roc. synatora...
Aj ja budem rada, ked podarite nejake tipy a hry pre aktivne dieta, ktr. rado a vela rozprava :slight_smile:
3. júl 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
graziela my sme boli v podobnej situácii min. rok, len tá menšia mala už 2 roky ... my sme pred dom vytiahli bicyklíky, kolobežky, švihadlá , kočiare - má tu aj kamarátky z paneláku, tak sa prehrali aj v piesku s kriedami ... občas niaka tá spoločná prechádzka, tiež sme totiž odkázaný len na vlastné nohy ... a ked malá spala, tak tá staršia si bud kreslila na papier, alebo sa dívala na telku, prípadne som ju po troškách skúšala pustiť samú pred dom
3. júl 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok