Busy Bag - výmenné aktivity III

sykorka27
16. jan 2013

Po úspešnom druhom kole si dovoľujem zorganizovať tretie kolo výmenných aktivít pre naše deti. Výmenné aktivity sú určené pre deti okolo 3r.
Ak sa do konca januára zozbiera 20 mamičiek, tak v priebehu celého februára budeme mať času na výrobu svojích aktivít. V marci by sme si ich vymenili.
Prosím do IP mi napíšte Vašu emailovú adresu a meno. Ja Vás budem spätne kontaktovať a napíšete mi čo by ste chceli vyrábať. Prosím o 3 alternatívy + obrázok ak je to možné. Aby sme mali 20 rôznych aktivít.
Prosím uvedomte si, že je to už tretia výmena a nie všetky boli v každej výmene.
Každé dieťa je iné, niektoré sa zaujíma o farby, niektoré o písmenka, ... niektorý to už máme možno zasebou.

teuska
13. apr 2013

@pusinqa
@dudri to som nelepila lepidlom, ale to je taky suchy zips, ktory sa lepi. Keby som mala k dispozicii sici stroj, tak prisijem, ale v rukach si to neviem predstavit. Skuste ten suchy zips poriadne pritlacit, je mozne, ze nebol dobre prilepeny. My ho mame dlhsie, a ked som nad tym rozmyslala, tak je pravda, ze tiez nieco odletelo, ale teraz drzi. Fakt ma to velmi mrzi.

teuska
13. apr 2013

Baby robila som dnes pokus, lebo mi to stale neda. A nukala som retaze malemu, ale nechcel, tak som ich zlozila a rozlozila sama, suchy zips drzal. Potom som ich dala dcere a vsimla som si, ze ked ich rozkladala, tak to drzala za ten suchy zips. Tak som jej kazala jednu chytit inde a nasilu roztrhnut. Pasik sa jej podarilo natiahnut do dlzky, a suchy zips drzal. Toto bol samolepiaci suchy zips, tak ma ani nenapadlo, ze by nedrzal a ze ho mam poprisivat. Je vsak mozne, ze som ho slabo popritlacala, skuste ho poriadne pritlacit.

pusinqa
13. apr 2013

@teuska už sa toľko netráp ak to u vás drží tak si to nemala ako vedieť, mne tiež tieto samolepiace suché zipsy zvyknú z niektorých materiálov odpadávať, tak prilepím sekunkovým napr., u mňa total opadali, žiadne pritlačenie by nepomohlo, tie spinky zo spinkovača zatiaľ držia

mulaska
14. apr 2013

@teuska
@pusinqa mrzi ma to... nam to tiez nedrzi.... ☹ ☹ ☹

teuska
16. apr 2013

caute baby. Velmi sa ospravedlnujem za tie retaze a poslala som vam nejake basnicky pre deti. Na pismenka, cislice a dni v tyzdni. Ak niekto nedostal napiste mi mail, poslem.

angika
4. jún 2013

Ahoj, mozes aj mne
@teuska poslat tie basnicky prosim? Na angela.obrocnikova@gmail.com, dakujem.

teuska
11. jún 2013

@angika Velmi rada by som ti ich poslala, ale nemam ich uz v PC, su v praci. Ak ti ich moze poslat niekto, kto to ma jednoduchsie, budem rada, ak ti nepridu poslem ich, len ich musim znova naskenovat.
Prosim vas mozte ich niekto poslat, ak sa vam to da? Ak nie angi ozvi sa este, momentalne tu nechodim casto, ale urcite poslem, len teraz je koniec skolskeho roka a trochu nestiham 😝

nenocka
24. jún 2013

Ahojte, budem rada, ak v ďalšej výmene budete počítať aj so mnou 😉

bibes
24. jún 2013

Ahojte, tiez sa hlasim do dalsej vymeny. Mate uz nejaky termin?

andreaklementova
8. júl 2013

ahojte,........mozete mi prosim povedat o tejto aktivite nieco viac alebo kde najdem viac info?...akosi tu nic blizsie neviem najst......dakujem

andreaklementova
8. júl 2013

aha uz som nasla info 🙂

mirinka9
17. júl 2013

Mile mamicky, sice sa nepripajam k vrecuskovym aktivita, chcela by som sa opytat, ci by si niekto nechcel kupit za cenu nakladov tuto pomocku. urobila som ju pre moju dceru, no nakoniec ju velmi nemozeme vyuzivat, kedze byvame v byte a zabera vela miesta. este by ju bolo treba nejako spevnit o nejaku latu, dosku, nakolko uz vecsie cisla sa zvyknu prevracat, aj ked som tam dala ten poharik. Sikovny otecko to vyriesi 🙂 Neviem presne, kolko ma vysli naklady na tuto pomocku, no typujem tak 3-4Eura. Ak by mal niekto zaujem, mozem poslat postou za cenu nakladov a postovneho. Rada tuto pomocku posuniem dalej 🙂

mima1311
31. aug 2013

@sykorka27 ahoj ...chcela by som sa opytat ...posielala si nam mail ze mamina ktora ,,vyrobila,, aktivitku prefoteny papier s geom. utvarmi ju bude este dodatocne ,, vylepsovat ,, alebo urobi novu ....Stalo sa tak , ci nie ...ci len mne nic neprislo ? 😖

evkalv
16. sep 2013

Dobrý deň, chcem sa opýtať či sa dá ešte zapojiť do vrecúškových aktivít a ak áno tak komu sa mám ozvať, kto mi poskytne bližšie info, ďakujem 🙂

mia551
16. sep 2013

@evkalv vymena sa konala vo februari tohto roku, takze uz len pockat na dalsiu...

evkalv
16. sep 2013

A od koho/čoho závisí termín ďalšej výmeny???

janceh
18. sep 2013

ahoj, jen bych se chtela zeptat, zda se mohu zapojit do dalsi vymeny, popr. jestli nevite o nejake aktualni vymene? 🙂

meg_junova
26. apr 2014

Ahojte maminy,su tu nejake,ktore by isli do dalsej vymeny?? 🙂

pifina
29. apr 2014

@meg_junova ja 😅

ikuza
30. apr 2014
raduska21
2. máj 2015

@mirinka9 ahojky, ja bych to brala, pokud tedy nevadi odeslani do Cech.... 🙂

mirinka9
2. máj 2015

@raduska21 už je to neaktuálne. Ale budem moc o postupne predávať za cenu výrobných nákladov aj iné. Z môjho albumu. Len mam teraz pol ročného syna, takže ešte potrvá kým niečo využije

raduska21
3. máj 2015

@mirinka9 je ja si nevsimla datumu, omlouvam se... A diky za odpoved....