Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Nové vrecúškové aktivity 2 - 3 roky

kmotra7
15. mar 2014

Pozdravujem všetky mamičky. Osobne som sa nezúčastnila ešte žiadnej takejto výmeny ( zmeškala všetky 🙂 ) ale mám pre ne veľké nadšenie. Mamičky, poďme spolu tvoriť 🙂

sliver
24. apr 2014

@kmotra7 stále nikto? je to ešte akutálne?

kmotra7
autor
24. apr 2014

stále nikto :/

adelajda2012
27. apr 2014

🙂 ja by som sa pridala ak by nas bolo tak zo desat...

sliver
30. apr 2014

@kmotra7 čo rozbehneme to aj tu? 😉

sileta
30. apr 2014

Ahojte. Pridala by som sa 🙂

meg_junova
2. máj 2014

Ja sa pridam🙂

sliver
2. máj 2014

ešte chvílku počkáme kým sa nazbierame 😉 alebo môžete dávať svoje návrhy a tým motivovať dievčatá nech idú ku nám 😉

sliver
2. máj 2014

@adelajda2012 neponúkneš tu to puzzle 😉 čo robíš s tým počítaním?

adelajda2012
2. máj 2014

Baby, tak zatial nas je 5 🙂
@sliver
@meg_junova
@sileta
@kmotra7
Ja davam svoje navrhy:
1) pocitacie puzzle - zalaminovane puzzle karticky
2) pocitanie pomocou vrecusok s goralkami
3) abeceda v obrazkoch

adelajda2012
2. máj 2014
adelajda2012
2. máj 2014

@sliver pridala som aj to pocitanie s vrecuskami, co v nasej druhej vymene asi tiez nikto nebude robit a mne sa velmi paci...

sliver
2. máj 2014

@adelajda2012 v tej výmene to ide robiť luciaobrocníkova len to treba prehodiť 😉 je to parádna vec 😉

kmotra7
autor
2. máj 2014

páráda..teším sa že sa to tu rozbehlo! idem porozmýšľat nad návrhmi

kmotra7
autor
2. máj 2014

@adelajda2012 tie puzzle su supéééér!

oveckajanka
2. máj 2014

Mate este volne ?? 🙂

malamargaretka
2. máj 2014

maminky, ja by som sa rada pridala, len asi tiez podla aktivit a ked by nas bolo max 10- my sme sa uz totiz výmen zucastnili a preto tie klasicke vymenne aktivitky uz mame kopec- tak preto mi bude zalezat - podla aktitiv🙂

sliver
3. máj 2014

@oveckajanka @malamargaretka
vitajte dievčatá 😉 to je problém veľa mamičiek že už veľa vecí majú ale myslím si že s každou sa dá na niečom dohodnúť a vždy sa nájde nejaké aktivitka ktorá poteší aby boli všetci spokojní 😉

zatial nás je sedem tak počkáme do desať 😉
môžete priebežne dávať návrhy a inšpirácie, stačí napísať či je to návrh alebo inšpirácia, čo by aj vás potešilo, lebo každá z nás má inú predstavu a nájde na nete niečo iné tak sa podeľme o svoje inšpirácie

ivana08
3. máj 2014

ak máte volne a budu sa vam pacit moje navrhy rada sa pridam 🙂

malamargaretka
4. máj 2014

Maminky zdravim vas🙂 mne sa pacia tieto kocky story cubs: tuzim ich spravi mojim detickam, tak by som to spravila aj pre vas ako Busybags ak by sa vam pacilo🙂 len ja som uplne neista v tejto vymene, lebo my sme sa uz zucastnili troch velkych vymen, a tak mame doma aj po tri z niektorých aktivít- takze az by tu bolo na vymenu, co uz mame, asi sa nezapojime...

romanovaz
4. máj 2014

Ahojte,ja by som sa tiez rada pridala,zatial som sa zúčastnila len jednej výmeny,takze veľa toho ešte nemame 🙂

sliver
4. máj 2014

@romanovaz vitaj u nás 😉

darlicka
5. máj 2014

Ahojte, ak mate este volne rada by som sa pridala 🙂

sliver
5. máj 2014

@darlicka vitaj u nás 😉

sliver
5. máj 2014

vitajte dievčatá, už nás je 10 😉 takže stopneme pridávanie?
@adelajda2012 @sliver @meg_junova @sileta @kmotra7 @malamargaretka @oveckajanka @ivana08 @romanovaz @darlicka

oveckajanka
5. máj 2014

@sliver a hadam aj staci zo 10 :D

adelajda2012
5. máj 2014

@adelajda2012 @sliver @meg_junova @sileta @kmotra7 @malamargaretka @oveckajanka @ivana08 @romanovaz @darlicka
Baby, tak ja by som uz tiez stopla "nabor" (pripadne dalsie zaujemkyne budu nahradnicky). Tak dajte nejake navrhy, uz sa tesim 🙂
@malamargaretka po tychto kockach uz davno veeelmi tuzim, tak dufam, ze ich nakoniec urobis 🙂 Z mojich navrhov uz mas doma vsetko?

sliver
5. máj 2014

oki tak stopnime na 10 a uvidíme ako bude ďalej, nejaké náhradníčky by sme zobrali alebo ked nás niekto veľmi ohúri svojimi návrhmi 😉
Kocky sú perfišné, tiež sa mi veľmi páčia!!!
Ja už priebežne pozerám a ukladám návrhy len mám akosi rušno ale isto čoskoro pridám, dám niečo čo som už aj robila lebo pozerám že som s veľa kočkami nebola ešte vo výmene ale snažím sa hladať aj niečo nové lebo veľa maminiek už bolo vo výmene (tak ako aj ja) nech sa veci neopakujú....

takže šup šup s návrhmi aj inšpiráciami čo by vás potešilo 😉

@malamargaretka daj inšpirácie čo by ťa potešilo ked už toho máš veľa 😉

romanovaz
5. máj 2014

Ahojte, ďakujem za prijatie, 10 aj podľa mňa úplne stačí.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli