Je podľa vás hokejbal šport?

zdrsjsjiwwi
23. sep 2020
3petka
23. sep 2020

A podľa teba je to čo?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nika82
23. sep 2020

Hokejbal je jeden z nejpříbuznějších sportů lednímu hokeji. V zahraničí je znám také jako street hockey, street ball hockey či hockeyball. Hlavním rozdílem mezi ledním hokejem a hokejbalem je, že hráči po hřišti nejezdí na bruslích, nýbrž se pohybují po hřišti během ve sportovní obuvi. Nehraje se s pukem, ale se speciálním plastovým míčkem oranžové barvy, který se hráči snaží dostat do soupeřovy branky za pomocí hokejek. Povrch hřiště je tvořen asfaltem, případně betonem nebo speciálním plastovým povrchem. Hrací plocha je ohraničena mantinely z tvrzeného plastu.

misko19871
23. sep 2020

Keďže sa človek spoti, tak to je šport🙂

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misko19871
23. sep 2020

@viestta tak hej.. ale predsalen behanie za loptičkou je trosku väčšie športovanie ako triafať lyžičkou do úst...

zdrsjsjiwwi
autor
23. sep 2020

@3petka Šport. Ale veľa ľudí to ako šport neberie, preto sa pýtam.

sona96
24. sep 2020

@zdrsjsjiwwi a čo to podľa nich je?

kengurica
24. sep 2020

@zdrsjsjiwwi je to šport!!!! Veď sú majstrovstvá, liga , manžel ho hrával. Normálne pravidlá, dresy, súťaže, všetko čo šport má obsahovať .... A čo si tých veľa ľudí myslí že to akože je????

zdrsjsjiwwi
autor
24. sep 2020

@kengurica tak čo ja viem, proste že je to trápna hra, a nie šport, to si dosť ľudí myslí, preto sa pýtam na názor ostatných.

zdrsjsjiwwi
autor
24. sep 2020

hlavne nebudte toxic

ckatka
24. sep 2020

@zdrsjsjiwwi keď šípky môžu byť šport....

kengurica
25. sep 2020

@zdrsjsjiwwi trápna hra? .... Bol už ten "niekto" na zápase, na turnaji??? ...vieš aká je to makačka? Je to ako hokej, akurát sa "nevozíš" na korčuliach , ale si to pekne odbeháš... A zapotíš sa teda fajnovo..
Takéto diskusie bývajú vytvorené akurát tak na "rozpútanie vášni"....

nistika
25. sep 2020

jasne ze je to sport, ak je sport sach, sa cudujem, ze nad tym niekto premysla....

zdrsjsjiwwi
autor
25. sep 2020

@kengurica Vďaka za názor, ale mňa sa tu nepytajte,či viem, aká je to makačka, lebo to viem. Moji priatelia hraju hokejbal 🙂

zdrsjsjiwwi
autor
25. sep 2020

Zas rozbúrené matky, dajte sa dokopy a čítajte s porozumením. Tu už fakt nemá zmysel niečo písať, za všetko každého zvozíte. Česť výnimkám.

jannyr
25. sep 2020

@zdrsjsjiwwi tak o hokejbale sa veľa nehovorí, je to pravda, malo by sa viac. Hlavne o úspechoch Slovákov v hokejbale.
https://www.sport7.sk/144891/slovenski-hrdinovi...

jeliz59
25. sep 2020

Áno je.....
ľudia to neberú ako šport?hmmm...no podľa mňa sa to ináč ako športom nazvať nedá...
asi by som im odpovedala.....no kde inam to priradiť keď nie k športu k domácim prácam?