Je vhodné dať 3 ročnú dcéru za mažoretku?

katuska169
14. sep 2012

🙂 ona strasne rada tancuje-jednoducho ju to bavi!poprosim za radu,vopred dakujem!

157misicka
14. sep 2012

no ak je moznost a bavi ju to tak urcite ano 🙂 treba rozvijat kazdy talent dietatka 🙂

titkovamiriam
14. sep 2012

jasne !!!a ake su zlate ked take male tancujú 😀

kvetinka211
14. sep 2012

@katuska169 ja by som asi radsej dala na nejaku zakladnu pohybovu pripravku smerom k normalnemu tancu ... ale to je vec nazoru, ak sa vam v rodine pacia mazoretky tak je to oki ... a tiez by som si najprv pozrela aki ludia su tam na kurze, ci su ostatni rodicia spokojni s trenermi atd.

cat
14. sep 2012

jasné, prečo nie 😉 aj moja rada trsá, v školke majú zumbu, už je prihlásená 😎 akékolvek pohybové aktivity deckám iba prospejú..

jarus1
14. sep 2012

nesúhlasím s kvetinka 211...tu nejde o to čo sa páči rodine........ale o to, čo sa páči dieťaťu 🙂 a čo ho baví 🙂
a to zvyčajne býva v rozpore s tým čo sa páči rodičom 😝

emilii
14. sep 2012

učím v MŠ a vediem krúžok mažoretiek v MŠ .. ale podla mňa je na to skoro ... počkala by som do 5-6 rokov kedy má dieťa už zlepšené motorické pohyby a koordináciu rúk a nôh ... je to dosť náročné pre maličké deti v tom, že nevedia zosúladiť nohy a ruky .. volila by som zatiaľ ako tu bolo spomenuté nejakú tanečno- hudbnú prípravku ...

sisaha
15. sep 2012

Deti treba dat na take aktivity ake zvladnu a chcu. hoc maju 3 roky, ved nikde nie je napisane, ze to budu robit vrcholovo. Mozno o rok zistia, ze chcu chodit na gymnastiku...V zaujmoch ich treba podporovat, aby sa nestalo to, ze budu iba necinne vysedavat..., lebo vzdy sa najde nejake ale..

anjelicek26
15. sep 2012

Preco nie, deti to bavi, je tam s kamoskami, v kolektive..... nasa mala sa miesto baletu tento rok napr. prihlasila na futbal 😝

janinah
15. sep 2012

neviem si predstaviť ako sa 3 ročná dievčinka trápi s tou paličkou....ale v takom folklornom súbore si ju predstaviť viem...čiže ja osobne za mažoretku by som dievča nedávala a v 3 r. určite nie

lucia20
15. sep 2012

ja osobne si myslim, ze to nie je vhodny kruzok pre tak male dietatko. skor by som volila nejaku gymnastiku, tanecnu, pohybovku... myslim, zeto by bolo omnoho lepsie. sama som chodila na mazoretky dlhe roky a myslim, ze ten princip, aby sa vyskakala to nesplni. moje dievcence chodia na gymnastiku a zaroven ich trenerky bravaju na zapasy ako roztlieskavacky. gymnastika ich velmi bavi. chodili aj na pohybovku, aj ta mala uspech, ale nie az taky ako gymnastika. ale myslim si, ze to zalezi od trenerok. skor by som teraz pre jej vek volila cosi jednoduchsie. a o dva roky aj mazoretky.

adulik001
15. sep 2012

Závisí od programu,akým sa tento kružok vedie...pokial je hravou formou,kde sa dieťa skôr zabaví s "paličkou",tak áno,
ale inak NIE ... až vo veku 5-6rokov ... pracujem s detičkami a viem z vlastných skúseností,že na také veci je skoro...

lejlla
15. sep 2012

pokial tam nebude chodit nasilu a bude sa tam tesit,ja by som dala 🙂

anibas
15. sep 2012

A niekde berú také maličké detičky na mažoretky ? Pohyb určite áno - nejakou hravou formou, bez náradia. Túto paličku musíme doma pre 3 ročným synom skrývať, pretože má nekoordinované pohyby a trieska s ňou kade- tade. 😀 😀

digysa
15. sep 2012

@katuska169 v prvom rade neviem, co je to mazoretka 😅 Uplne vazne... Ale napisala si, ze velmi rada tancuje a velmi ju to bavi, tak myslim, ze je rozhodnute.

To je asi tak...je rozdiel chodit na plavanie ked ma niekto 6 mesiacov a je rozdiel, ked niekto chodi na plavanie ked ma 6 rokov.

Urcite je ten kruzok zalozeny na zaklade ich pohybovych-motorickych-fyzickych schopnosti... Urcite tam nebudu tancovat (predpokladam, ze sa jedna o tanec, aj ked presne neviem co robia mazoretky) ako 10 rocne dievcata 😉