Kde inzerujete malé lyžiarske oblečenie?

illyria
25. jan 2016

ahojte. Mam otazku. Ked uz mate odrastene deti a napr. idu na lyziarsky. Potrebujete im nakupit oblecenie a nemate prachy. Kupili by ste niekde na webe z druhej ruky? Lebo mam doma kopec veci, co nosila sestra a ja, dokonca nove, nosene par krat v zime na lyziarskom a rada by som ich predala. Je mi luto darovat nejakym ciganom (hoci im bezne davam kopec veci len tak), ked je to znackove a vela som do toho investovala (resp. rodicia pred par rokmi). Chodite na taketo bazar weby a kupujete to, alebo je to strata casu a mam to vyhodit? Kde by som mala inzerovat?

anuska74
25. jan 2016

Veď pofoť a vyskúšaj, vieš niekomu bude pasovať a niekto si kúpi už radšej modernejšie.
Ako to máme vedieť. Ja kupujem aj bazár aj nové. Si z Ba v Petržke je bazár ponúkni tam, ak ti pánko povie že takých má tam kopec na výber musíš ísť s cenou dole.

sissy27
25. jan 2016

@illyria aj tu máš bazár a baby tam bežne predávajú / kupujú, tak to pofoť, pomeraj, nahoď si inzeráty (je to zdarma) a uvidíš... len rátaj s tým, že je viac-menej po sezóne, tak to môže dlhšie trvať...

jaja1979
25. jan 2016

@illyria No my mame tri deti a vsetko na lyzovacku okrem okuliarov a rukavic som kupila z bazarov na nete. Vyrastaju, postupne po sebe dedia a nema zmysel kupovat nove veci, ktore su mozno na 2-3 sezony. Takze u nas takmer vsetko z bazara...

libka1
25. jan 2016

@illyria no zavisi od toho z akeho roku tie veci su. nemam problem kupit veci pouzite, ale napriklad keby boli po mne (rok narodenia 1978), neviem ci by bol o ne velky zaujem 😀

janinah
25. jan 2016

bazos.sk ,pofoť a pridávaj podľa kategorii,ak nedáš vysoké ceny,tak popredáš 😉

illyria
autor
26. jan 2016

dakujem vsetkym. tie veci su stare tak 10 rokov, ale vyzeraju dobre. ked si najdem cas, niekedy vyskusam pofotit 🙂 ale ani ten bazar nie je zly napad, len som myslela, ze oni tak od hocikoho neberu veci